Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: solidfb

Semih 2 ay yokmuş.

Deron ve Kemp'ten sonra en önemli adam Semih. Bir de pota altında sertlik sağlayan tek adam belki de.

İçerden oynayan takımlar çok zorlar Beşiktaş'ı bu süreçte.Belki yeni bir uzun bakabilir Beşiktaş, eğer lokavt tüm sezon sürer, iyi yerde Playoff yapalım diyorlarsa.

Wesson gibi bir oyuncu bile idare eder orayı bir süre.

Valla semihin sakatlanmasına üzülmedim ben. oynadığı maçların hemen hemen hepsinde kız gibi onadı.hücumda resmen uyuyan güzel.dw bu takımdayken o potansiyelde bi adamın 25 sayıdan az atmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

D-Will ne yaptı lan .Valla yuh .

Forumdaki anti Deron'cular gelir şimdi, 3. lig takımı, ismi duyulmamış kupa, düşük asist vs şeklinde başlar.

Buraya yazıyorum, bu adamla tanışıp numarasını almadan bitmeyecek bu sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

kainatta aktif olarak basketbol oynayan en iyi oyuncuya sahip olmak güzel bir duygu :)

D-Will dunyanin en iyi oyuncusu mu simdi yoksa ben mi yanlis anladim?

Şu anda aktif olarak oynayanlar arasında en iyisi diyor, lokavt var ya hani. Doğru anladım herhalde.

doğru anlamışın

• Semihe bn de uzlmdm ackcası. Takıma tek katkısı perdelemede yardm etmesiydi.
  • Deron Williams zaten avrupaya fazla bu sekilde performanslar gelmeye devam edicektir daha yeni geldi adam alisiyor. Ligdede +35-40 sayilik performanslar bekliyorum Deron'dan.
  • Deron un takım arkadaşı Brook Lopez gelmiş hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Semihe bn de uzlmdm ackcası. Takıma tek katkısı perdelemede yardm etmesiydi.

Ciddi takıma karşı görürsünüz nasıl büyük eksiklik olduğunu.

Basketbol şut atmaktan sayı üretmekten ibaret değil.

Brook Lopez transferi doğruysa güzel.Çıkış yapan bir oyuncu, kalıplı da.Ha sertlik getiremeyebilir ama bu yönde oyuncuları tercih etmiyor Beşiktaş nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 24 Kasım 2011; 15:22:57 >
  • Adamdan sayı uretmesını bklemyrm. Defans yapsın o da yok malsf
  •  Beşiktaş Basketbol Ana Konusu

İnşallah Lamar Odom geldikten sonra daha da iyi oluruz, özellikle defansta
  • inşallah iyi olacak bu sene
  • Lokavt hiç bitmesin deron hiç gitmesin
  • lokavt bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: akula2005

efes ve cincon maçını iple çekiyorum. çok güzel maçlar olacak.

Biz de iple çekiyoruz merak etmeyin...
  • BJK'li arkadaşlar lokavtın bittiği bu güne asla uyanmak istemezler diye düşünüyorum
  • Bu kadar abartmaya gerek yok..Tabi ki sorun olacak ama bu sorun Deron Williams ayarında bir oyuncu gelmeyeccek olmasıdır.Eğer katılacak olan 2-3 isim doğru iismler olursa Beşiktaş Eurochalenge de şampiyonluk lig de de yarı final hedefinden sapmaz. Takımda halen Egrec Hawkins gibi isimler var kadroda.
  • Şimdi öğrendim, yemin ederim sevgilim terketmiş gibi oldu.Daha 2 gün önce yazdığım mesaj geldi, ne şom ağızlıyım allah belamı versin ya.
  • nazar değdirdiniz adama
  • ah be deron'u bir kere canlı izleyemeden gidiyor
  • Çıplak gözle seyredemeden gitti Deron.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.