Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dnm 007 -- 22 Kasım 2011; 21:52:18 >
  • D-Will ne yaptı lan .Valla yuh .
  • deron mükemmel bi oyuncu ya, vallahi harika ya. allah nazarlardan saklasın, maşallah. fakat semih çok tırt, resmen para kazanmak için gelmiş. takıma pota altında hiç katkısı yok.
  • deron
  • Deron reyiz dokturdu yine
  • D-Will sen basımıza gelen en guzel şeysinn... Adamsın
  • tam su içerken haberi gördüm.bir bardak suda boğulup gidecektim az daha.hey maşşallah deron ne yapmış öyle 13de10 üçlük 50 sayı.
  • Ehh pek de şaşırtıcı bir sonuç değil aslında isime ve şartlara bakıldığında..Ama maçın olduğunu bilmeme rağmen kaçırdım yani..Neyse bir daha atar
  • izleyemedim maçı ya bilmiyordum trt3'yetmiş
  • son 4 sayısını görerek tanıklık ettim
  • Semih 2 ay yokmuş.

Deron ve Kemp'ten sonra en önemli adam Semih. Bir de pota altında sertlik sağlayan tek adam belki de.

İçerden oynayan takımlar çok zorlar Beşiktaş'ı bu süreçte.Belki yeni bir uzun bakabilir Beşiktaş, eğer lokavt tüm sezon sürer, iyi yerde Playoff yapalım diyorlarsa.

Wesson gibi bir oyuncu bile idare eder orayı bir süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

tam su içerken haberi gördüm.bir bardak suda boğulup gidecektim az daha.hey maşşallah deron ne yapmış öyle 13de10 üçlük 50 sayı.

13'de 10 üçlük atmadı sanırım. 7/10 üç sayı,10/13 iki sayı,9/11 serbest atış olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

quote:

tam su içerken haberi gördüm.bir bardak suda boğulup gidecektim az daha.hey maşşallah deron ne yapmış öyle 13de10 üçlük 50 sayı.

13'de 10 üçlük atmadı sanırım. 7/10 üç sayı,10/13 iki sayı,9/11 serbest atış olması lazım

ntvspor.nette öyle yazıyordu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

quote:

ntvspor.nette öyle yazıyordu

Evet her yerde öyle yazıyor ben de farkettim ama Eurochallenge sayfasında da farklı gösteriyor.

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.teamID_3136.compID_BYg5Rb55Jw-G5I3MZ6JB01.season_2012.roundID_8593.playerID_44573.html

Neyse önemli olan 50 sayı gibi müthiş bir skor yapması zaten.

• kainatta aktif olarak basketbol oynayan en iyi oyuncuya sahip olmak güzel bir duygu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

kainatta aktif olarak basketbol oynayan en iyi oyuncuya sahip olmak güzel bir duygu :)

D-Will dunyanin en iyi oyuncusu mu simdi yoksa ben mi yanlis anladim?
  • arkadaşlar allen iverson forması arıyorum nerden bulabileceğim hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

kainatta aktif olarak basketbol oynayan en iyi oyuncuya sahip olmak güzel bir duygu :)

Şu anda aktif olarak oynayanlar arasında en iyisi diyor, lokavt var ya hani. Doğru anladım herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

yanlış anlamışsın dünya değil kainat
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.