Şimdi Ara

Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.185
Cevap
3
Favori
21.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde kulübede 4 hamle oyuncumuz var, 3'ü direk ofansif oyuncu.Bu sene kulübe cidden çok güçlü.
  • Yalnız serdarın bundan sonra iyi oynamasını beklemeyelim moral sıfırın altına düşmüştür kendisi sakat filan değil ama solbek onun yerinde oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [edit]
     Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç
  • Başarılar. Şans ve Allah yanımızda olur inşallah. Arsenal'in öyle ahım şahım ezecek bir tarafı yok. Kağıt üstünde daha önde sadece. Yabancı sınırı yüzünden avrupada hayallere kapılmaya gerek yok.
  • Stadta kaç kişi var?
  • Kadro seçimi bence mantıklı. İkinci yarıda hazırsa eğer Gökhan Töre, Monreal'e üstünlük sağlayabilir. Bizim nasıl sağ bek sorunumuz varsa Arsenal'in sol bek sorunu var. Gibbs yok bu gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paolo Maldini

Yalnız serdarın bundan sonra iyi oynamasını beklemeyelim moral sıfırın altına düşmüştür kendisi sakat filan değil ama solbek onun yerinde oynuyor

Rakibin sol açığında sağ ayaklı, içeri kat ederek oynayan bir oyuncu olacağı için karşısına solak bir oyuncu koymayı düşünmüş olabilir Bilic.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Kadro seçimi bence mantıklı. İkinci yarıda hazırsa eğer Gökhan Töre, Monreal'e üstünlük sağlayabilir. Bizim nasıl sağ bek sorunumuz varsa Arsenal'in sol bek sorunu var. Gibbs yok bu gün.

Monreal gibbs'den daha iyi bir oyuncu bence, küçümsenecek bir isim değil.
  • Ismail allah yardimcin olsun kocum

• Kaç kaç biter bilemiyorum ama Monreal'in gol atacağını düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler idman tv frekansı bilen var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Kadro seçimi bence mantıklı. İkinci yarıda hazırsa eğer Gökhan Töre, Monreal'e üstünlük sağlayabilir. Bizim nasıl sağ bek sorunumuz varsa Arsenal'in sol bek sorunu var. Gibbs yok bu gün.

Monreal gibbs'den daha iyi bir oyuncu bence, küçümsenecek bir isim değil.

Arsenal maçlarını izler takip ederim. Monreal daha defansif kalıyor Gibbs'e göre. Yani biz bu gün atakları muhtemelen sağ taraftan yiyeceğiz. Monreal'in elbette kötü oyuncu değil ancak Gibbs kadar hızlı bir oyuncu da değil. Bu yüzden Gökhan Töre ikinci ayrı oynarsa eğer hızıyla ona üstünlük kurabilir. Benim tahminim iki takımda kendine göre sağ tarafı daha çok kullanacak ataklarda. İsmail'in sağ ayağı çok kötü, neredeyse hiç kullanmıyor. Umarım bunun sıkıntısını maç içerisinde çok yaşamaz.

• Stad dolmamış mı ?
  • Arkadaşlar, Star TV'de şifre girecek mi normal Turksat uydularında ?
  • Aferin uefa

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Arkadaşlar, Star TV'de şifre girecek mi normal Turksat uydularında ?

Girmez şifre falan.

• Metin Tekin i severim ama rezil rüsvaa etti bu kadarda eleştirilmez ki be kardeşim
  • Beyler bilmediğimden soruyorum neden gökhan töre oynamıyor? Bu gece Beşiktaşlıyız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alıntı: Paolo Maldini

Yalnız serdarın bundan sonra iyi oynamasını beklemeyelim moral sıfırın altına düşmüştür kendisi sakat filan değil ama solbek onun yerinde oynuyor

Rakibin sol açığında sağ ayaklı, içeri kat ederek oynayan bir oyuncu olacağı için karşısına solak bir oyuncu koymayı düşünmüş olabilir Bilic.

Bilicin tercihini eleştirmiyorum zaten ama serdar bir şeyler yapmalı sezon başında röportajda takımın 1.sağbeki benim dedi ama ancak konuşuyor ama çalışmıyor

• İsmailin 11de başlaması bencede mantıklı hem frikiklerde skor yapma potansiyeli var hemde serdardan daha iyi olacağı olmasa bile mustafanın içeriye kat ettiği durumlarda arkadan ofansif yönüyle desteklemesi yeterli ismaile çok iş düşecek bu maç hadi aslanım bizi utandırma...ayrıca mustafa feyenoordda oynadığı gibi oynarsa arsenal beklemediği bir beşiktaş bulur..Haydi kartalım..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.