Şimdi Ara

Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.185
Cevap
3
Favori
21.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş gerçekten çok iyi oynuyor. Açıkçası ben Arsenal ilk yarı şok bir gol atar maç zora girer diyordum ama neredeyse Beşiktaş şok golü hatta golleri bulacaktı. Keşke bulsaydı da 2. Yarı daha taktiksel geçebilseydi ama ne yazık ki şu anlık başarabilmiş değiliz. Umarım gol yemeden 1 veya 2 gol atarız ki deplasmanda gol attığımız zaman Arsenal sıkıntı çeksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Şu Burak a sövenler Demba Ba kaçırdıkça ne tepki veriyorlar acaba?

vay kafası çalışmayan kardeşim vaayy Burakla kafayı yemişsin Demba Ba nın sol ayağı olamaz adam golü kaçırana kadar Burağın rüyasında göremeyeceği pozisyonu yoktan var etti varsın atamasın canı sağ olsunda fesatlığa gerek yok

Bende taraftarımdan bunu istiyorum işte, canı sağolsun desinler, destek olsunlar sizin gibi.
  • Olcay leş, çıkması lazım. Maçın başında birkaç pozisyonun içine etti, sonra da bir kere bile adını duymadım, kayboldu. İki takım da kazanabilir, Arsenal saçma sapan ama tehlikeli pozisyonlar buluyor.
  • Beşiktaş çok iyi oynadı ilk yarı ama Oğuzhan,Veli,Necip ve Motta asla Şampiyonlar ligi seviyesinde değil. Demba Ba'nın arkasına alınacak iyi bir 10 numara Beşiktaşı uçururdu bu maç..Umarım 2.yarı heyecanını atar Beşiktaş çünkü oyuncuların ayakları birbirine dolanıyor resmen. Son paslar çok kötü..Oğuzhan çok yavaş özellikle.
  • Ah Demba Ba vah Demba Ba
  • Pektemek in hakkınıda teslim etmek lazım cidden iyi oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir galatasaraylı olarak geçtiğimiz bütün sezon boyunca kendi takımımı hiç bukadar istekli ve güzel oynarken görmedim. Helal olsun Beşiktaşa, umarım atlarsınız turu.
  • Necip, İsmail çok iyi oynuyor Olcay rezil. Töre'nin girmesi lazım.
  • muhtemelen 60 gibi olcayı-töre değişikliği olacak mustafayı sola çekecez töre sağa daha sonra gol gelmezse 80 gibide kerimide alıp ba-pektemek çift forvet kanatlar kerim-töreye dönebilir
  • Sen nasıl maç izliyon arkadaş takımda herkes elinden geleni yapıyor

• Demba Ba tek maçlık forvet olmadığını göstermiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Olcay şahan severler olcayı izliyo mu acaba? İstatistiklerine bakıp ilahlaştıran arkadaşlar? Olcay bu takımdan asla kesilemez diyenler? Adamın 45dakikada gözüktüğü 1-2 pozisyon var sadece. Bakın içinde olduğu demiyorum gözüktüğü diyorum.

Acilen töre ya da kerim frei koyunlu girmeli.

sus ulan artik sus! takimin böyle güzel oynadığı maçta kimseye laf edemezsin küçük troll. takimdaki herkes iyi oynuyor. arsenal gibi bi takıma gokhan toreyi mi cikartacaksin? olcayin defans katkisini verecek kanat yok takimda. 1 haftaya kalmaz banlanirsin yazmaya devam et sen ama.

• abi bu metin tkeine ne olmus ya eleştirip duruyo
  • Pektemek, Demba Ba, Oğuzhan ve Pedro ilk yarının iyileri. Wenger bu maçtan sonra Pektemek'i takip ettirirse şaşırmam.

Olcay bugün hakikaten kötü, aşırı heyecanlı gibi eli ayağı birbirine dolanıyor ama ne zaman böyle saç baş yoldursa gol atıyor adam. 65-70. dakikalara kadar gol bulamazsak Olcay-Töre veya Kerim değişikliği gelebilir.

Takımın eksikleri yine her zamanki gibi sağ bek ve ofansif orta saha. Rakip kaleye kadar çok güzel gidip ceza sahasına gelince saçmaladığımız tonla pozisyon oluyor. Bir arkadaşın dediği gibi şu takımda Sneijder veya Diego olsa çok farklı olurdu.

Orta sahaya 10 numaranın haricinde bir oyuncu daha gerekiyor. Bir oyuncunun sakatlanmasıyla kulübede orta sahanın göbeğinde oynayacak adamımız kalmadı.
  • OLCAY OUT KERİM İN

MUSTAFA ISMAIL DEMBA BA
  • o santradaki şutu neydi be alışık değilim kalp krizi geçiriyordum terledim
  • oyunu acacak oyuncu acık net olarak kerim frei
  • töre'nin 60-65 gibi girmesi lazım çılgın atabilir orada şayet..
  • Bu ciru tam ersanlik agir kazma .umarim kulubelerinde cabuk forvet yoktur.set hucumunda hep top kaybi yaptilar degerlendiremedik ama iyiyiz iyi. 2. Yari olci birazdaha hucuma katki yaparsa golu buluruz.set hucumda arsenal sabaha kadar bize gol atamaz. Ortasahada kaptirdigimiz sancezin ve cazorlanin tasidigi toplarla anca gol yeriz .

• quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Şu Burak a sövenler Demba Ba kaçırdıkça ne tepki veriyorlar acaba?

vay kafası çalışmayan kardeşim vaayy Burakla kafayı yemişsin Demba Ba nın sol ayağı olamaz adam golü kaçırana kadar Burağın rüyasında göremeyeceği pozisyonu yoktan var etti varsın atamasın canı sağ olsunda fesatlığa gerek yok

Kardeşim şurda beraber maç izliyoruz arkadaşa hakeret niye yapıyorsun durup dururken. Sana da bilgisiz ya da kör mi diyecez şimdi? Aç tekrarları seyret burakın bragaya shealke ye attığı golleri bi gör sonra gel rüyasında göremebilşlkllh falan dersin

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.