Şimdi Ara

Beşiktaş'a gelirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'yi özledim. Jean Tigana elindeki kadroyu iyi kullanamıyor. Beşiktaş'tan teklif gelirse "Hayır" demem. Zico'nun kaliteli hoca olduğunu söylemiştim. Fenerbahçe çok daha iyi olacak. Eğer Erik Gerets'in istediği transferler yapılmış olsaydı, Galatasaray bu halde olmazdı. Trabzon, Fatih Tekke'yi satmakla tarihi hata yaptı".

Tigana başarılı değil
    Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum, Fotomaç'a bomba gibi açıklamalarda bulundu. Orta kulak iltihabına yakalanan Alman hoca halsizliğine rağmen Turkcell Süper Lig'i Fotomaç okurları için değerlendirdi. İşte Daum'un 4 büyüklerle ilgili çarpıcı sözleri: "Beşiktaş'ın mükemmel bir kadrosu var. Fakat Tigana iyi kullanamıyor.
    Beşiktaş'tan bana bir teklif gelirse seve seve kabul ederim. Çünkü Türkiye'yi çok özledim. Şu anda başta Newcastle olmak üzere bazı Avrupa kulüplerinden öneriler var ama benim tercihim her zaman Türkiye.

Kezman yılın transferi
    Zico'nun çok kaliteli bir teknik adam olduğunu daha önce söylemiştim. Fenerbahçe her maç daha iyiye gidiyor. Zico'lu Fenerbahçe, 100. yılda birden fazla kupa kaldırarak tarih yazabilir. Alex bu sezon da muhteşem. Kezman yılın transferi. G.Saray hem çok şanssız hem de kısıtlı bir kadrosu olduğu için istenilen yerde değil. Eğer Gerets'in istediği transferler yapılmış olsaydı, G.Saray ligde ve Avrupa'da şu anda zirvede olurdu. Trabzonspor, Fatih Tekke'yi satmakla tarihi bir hata yaptı. Marcelinho, Fatih Tekke'nin tek ayağı bile olamaz.

• gelmesin
  • sen istesende biz seni istemeyiz
    no panic
    no cocain
    no DAUM
  • mahkemesi oldugu dönem beşiktaş hep idare etti onu ama o beşiktaşı menfaatleri için sattı Mahkemesi sonuçlanır sonuçlanmaz defolup gitti çünkü işi bitmişti Ayrıca onun gibi komisyoncuda yoktr asper gibi süper kaleci dururken kendi aldıgı myre midir nedir runjeden beter adamı kaleye sokmuştu. O gelirse ben bir daha maçlara gitmem!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: zibidi_romeo

mahkemesi oldugu dönem beşiktaş hep idare etti onu ama o beşiktaşı menfaatleri için sattı Mahkemesi sonuçlanır sonuçlanmaz defolup gitti çünkü işi bitmişti Ayrıca onun gibi komisyoncuda yoktr asper gibi süper kaleci dururken kendi aldıgı myre midir nedir runjeden beter adamı kaleye sokmuştu. O gelirse ben bir daha maçlara gitmem!!!

harbiden asper çok iyiydi .
    onu oynatmıyordı sakat hoca aptal bi kaleciyi oynattı.

acaba asper naapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxxly -- 7 Kasım 2006; 11:59:39 >

• valla asperi bi maçta gördüm ama hangisi türkiye takımlarından birinin karşısında oynuyordu?

quote:

Orjinalden alıntı: dertligece

quote:

mahkemesi oldugu dönem beşiktaş hep idare etti onu ama o beşiktaşı menfaatleri için sattı Mahkemesi sonuçlanır sonuçlanmaz defolup gitti çünkü işi bitmişti Ayrıca onun gibi komisyoncuda yoktr asper gibi süper kaleci dururken kendi aldıgı myre midir nedir runjeden beter adamı kaleye sokmuştu. O gelirse ben bir daha maçlara gitmem!!!

acaba asper naapıyor

• bencede gelmesin, daum kaç sene fenerdeydi, feneri nereye götürmüş acaba.

ama demirören bu gider getirir..
  • defolsun kokainman herif .
  • Kaynak Fotoma... gazetesi. Uydurma bir haber
  • editediteditedit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erAn_ -- 7 Kasım 2006; 15:23:51 >
  • Ne kadar çabuk unuttunuz ya Asper'i
    Adam geçen sene Malmö hazırlık maçında bize karşı oynadı.
    2 tane de penaltı kurtardı. Bu sezon başında Norveç'in en vasat takımlarından
    Viking FK'ye transfer oldu.

Yüzünü unutanlar için
    [simage]
    http://www.viking-fk.no/newsread/readimage.asp?WCI=GetByID&DOCID=12386&IMAGEID=-100
    [/simage]
    Ayrıca bir de bana göre çok iyi bir kaleci ve refleks manyağı Mrmic vardı. Aynı anda 2 yabancı kalecimiz vardı ya Onu da unutanlar için
     Beşiktaş'a gelirim

Şimdi bu ikisini ekleyip de Bako'yu eklememek ayıp olurdu
     Beşiktaş'a gelirim

Hadi sevgili Raimond Aumann'ın da bi yeri şişer belki
     Beşiktaş'a gelirim

Heeeey gidi günler heeyy..Çook çektik biz kaleciden yana

quote:

Orjinalden alıntı: dertligece

quote:

acaba asper naapıyor

• daumu bjk de görmek isteriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehman

daumu bjk de görmek isteriz...

biz de bu sene şampiyon görelim sizi
  • ben de tam onu söyleyecektimmm
    Orjinalden alıntı: isy@nkh@r

biz de bu sene şampiyon görelim sizi

[font="Times New Roman"]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokay olmez -- 9 Kasım 2006; 22:45:27 >
  • Yallah cinler yallah Kışkış cinler kışkış

Hangisi gelicek bilemiyoruz denizli daum luce..Daha kac topik acilacak..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.