Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2022/2023 Sezonu[ANA KONU] Derbi Fatihi (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.843
Cevap
114
Favori
1.019.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 tane transfer yapinca oyun duzelecek zannediyo millet..real madridi getir dunden farkli oynamaz..mantelite kafa degismedikce bosey olmaz bu takimdan..gol pozosyonun yok kayseriye karsi evinde..oyun aklin yok..22 faul yapmis takim..eskidem 10 civari olirdu..42 cs topla bulusma var..gol pozosyonun yok..salihle neciple kartalla ersinle olmazzzzz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

ertoyu zaten dikkate almaya gerek yokta murat özen her ne kadar doğruları yazmaya çalışsa da çok geç kalıyor herkes yazdıktan sonra anca haber alabiliyor. aspor - sercan dikme en iyisi şuan

• Hoca gitmeyecekse masrafa gerek yok.
    Yeni oyuncu felan almasınlar..
    Bu oyun aklıyla Ronaldo messi gelse yine olmaz..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lindeman kullanıcısına yanıt

stadda canlı izledin mi bilmiyorum ama 22 faulün 10 tanesi yalandan yerde yatan Kayserili futbolculara yazılır.

onla olmaz bunla olmaz diye bir şey yok. her takım aynı sorunu yaşıyor. yerliler yetersiz yabancılar götürüyor. kaan ayhan vs menajer abartması adamlar da fayda etmez.

• Stoperi yabancı alırsak ki şu an bana kalırsa yerli stoperlerin hiçbiri iyi değil bu sefer Masuaku oynaması için 2 orta sahayı yerli tutmamız lazım Salih Berkay benim tercihim ya da kanatta Kenan oynatmak zorundayız. Zaten şu an Souza sakat Atiba ne durumda bilmiyorum orta sahaya yabancı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Ağustos 2022; 10:42:28 >
  • Stoper transferi yabancı olursa, tekrardan 3lü savunmalı oyun sistemi hayırlı olsun deriz. Berkay, Kartal ve Salih ikilisinden oluşan bir orta saha kurgusu bizi ileriye götürmez ki, Amiri ismi geçiyor ve Josef 2 hafta sonra dönecek. Mevcut yabancı kuralından dolayı bizi rahatlatacak tek sistem 3lü oluyor bu durumda. Ama yabancı stoper yerine yerli stoper transferi yapılırsa 433 ve 442 oynama konusunda engelimiz kalmıyor.

• 2 milyon Euro verip stoper alıyoruz oynatmıyoruz. Oynatmadan nasıl deneyim kazandıracağız? Necip'in gelişmeyeceği ortada zaten. Emrecan hata yaparsa ders alır deriz de Necip sonuçta artık ders alacak yaşı geçti.

Madem oynatmayacaktık neden bu 2 milyon euroyu oynatacağımız stopere veya sağlam orta sahay kullanmadık?

Masuaku geldi formayı giydi oynadı bizle kamp geçirmediği halde.

• Adaptasyon süreci... kampa geç katıldı, kondisyon seviyesi düşüktü, bu sebeple olabilir.

ve 3'lü için düşünülmüştü...Sais ve Emrecan 2 sol ayak... ve Alanya 3'lü oynuyor;

kondisyon seviyesi beklenen düzeye ulaştıysa, bu hafta oynar diye düşünüyorum. @TheCaliph_

SADECE BEŞİKTAŞ

Kova Çağı

• Şımarık CENK.. Yine yaptın yapacağını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil olarak pozisyon zengini takimi tekrardan kazanmak lazim yoksa bol bol yenilgi, beraberlik ve sansa galibiyetlerle bu iş yürümez, basın niyeyse ismail i cok iyi bir antrenör gibi lanse ediyor her spor programinda alelen kafa buluyorlar sanirim.

• öyle deme hocam iyi yaptı bi yandan, bu taktiği fatih terimde çok kullanır yenikken biriyleriyle kavga çıkarır hatta kendini sahadan attırır ki takım tribün gaza gelsin çoğu zamanda başarılı olurlar, tabi bunun saha içindeki futbolcu olması kötü sonuçta 10 kişi kalıyorsun ama bi nebze tuttu :)))

• budak_1903 kullanıcısına yanıt

Sana gore yalndan yerde yatmislar hakeme gore faul..kimse durdugu yerde kendini birakip faul almiyor..ayhan falan yorumuna katiliyorum..tmamen sisirme bana gore..gs be bjk 3. luk yarisina girer..ts fb cekisir..

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınıza katılıyorum, Emrecan kesinlikle oynatılması gereken bir oyuncu. Necip iyi niyetli çalışkan vb. ama oynadığı mevkii zaten olması gereken mevkii değil. Elimizde orada oynaması için yapılmış bir transfer varken hala Necip yazmak inanın akıl alır bir şey değil.

• Sen çok yaşa Caner   

Alanya'nın 1. golü ve 3. ve 4. golleri tipik Caner promasyonu... sahte tipik koşular

4. gol sonrası elleri açıp isyanı... bu adam süper lig de ekmek yiyor

Vaktin de bizde böyle saçmaladığı çok oluyordu... bir adam orta sahadan bbel hizasında orta açıyor diye ekmek yiyor!

Yani Alanya Caner sayesinde işi götütmüş gibi tek 2 gole katkı verememiş  

Kova Çağı

• bu camianın en büyük sorunu bu Beşiktaş'ın çocuğu meselesi Beşiktaş 120 Yıllık kulüptür ne doğar ne doğurur bu anlayıştan bir türlü kurtulamadığımız için senelerdir necip'e para ödüyoruz keriz gibi.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

alt ligde 2 sezon oynayıp elde edeceği tecrübe ve gelişim üst ligde iyi bir takımda oynanan 10 maçta kazanılır. özellikle defans oyuncularında bu çok önemli zaten avrupa yok.

ligde 4-5 takım harici organize hücum yapan takım yokken Emrecan oynamalı. sonra zorunluluktan 2-3 maç oynadığında adamı hemen ipe diziyoruz. sezon başı her takımın defoları varken Emrecan göze batmaz takıma alışması kolay olur ancak 5-6 hafta sonra kadrolar oturduğunda takımlar daha sert ve organize olacaklar.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt

Zaten Necip, 2 kere ofsaytı bozdu. Mustafa'dan kolay bir çalım yedi, mensah ı düşüremedi. Yani bunları Emrecan da yapıp deneyim kazanabilir ama Necip tecrübeli diye o oynuyor. Ben Necip i de çok severim ruhunu, azmini ama sadece bunlarla olmuyor keşke olsa.

• belki de İstanbulsporun en iyi oyuncusunu aldık ama oynatmıyoruz ben emrecan'i sadece ztk için aldığımızda inanmak istemiyorum necipden 10 gomlek daha iyi oynar bir oyuncu oynamadan tecrübe kazanamaz zaten.

• Ümraniye'nin çok kötü kadrosu var muhtemelen fener farklı kazanır akşam

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.