Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Am@deus

Başlığı kova çağı yapın bari  

sakınca yok :)

Kova Çağı

• Yeni konu hayırlı uğurlu olsun  

Türkiye kupasıyla başlayıp 17.lig şampiyonluğuyla kapatalım  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Oyuncu grubu ve kalitesi önemli. Messi'de ayrılacak seneye göreceğim onları. Real'de öyle.

Barcelona 11'indeki isimlere bakar mısın?

Araujo?

Ilaix?

Pedri?

Alıntıları Göster

Bir yönetim Messi ile karşı karşıya nasıl gelebilir, akıl almıyor. Tarih olacak Barca ve Real. Özellikle Barca.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

sakınca yok :)

Kova Çağı

Alıntıları Göster

Hoş geldin başkan.

Hatırlatma yapalım neydi kova çağı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

6 dakikada 2 gol buldular. Onlarda hak etmişti ama. Real kazanırsa yazık olacaktı emeklerine. Koca sezon neredeyse liderdiler.

Alıntıları Göster

Bence de hak ettiler. Atletico dışında sadece Benzema hak etti  

• Dakika 82'ye kadar Atletico taraftarı olmak istemezdim.

Ama son 10 dakika kesinlikle isterdim  

6 dakikada şampiyon oldular. Suarez sevincinden bir yerleri ısırıyordur yine.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    İşe yarayacak kapris yapmayacak ne oldum delisi olan oyuncu gelmesin bugün Murat Şahin dedi ki ufak da olsa tartışma olur takımda ama bu takımda bu hiç olmadı bile dedi gelecek adam bu tarz olmalı

Hoca ile 3 artı 2 yıllık imzalanması gerekiyor

Coulker de tekrardan bize yazmaya başladılar ama bence fenerle anlaştı o adam da Kenan diyorlar bir de
  • Allison'un golünü görünce, meşhur D. Kiev karambolü geldi aklıma, Shovkovskiy'nin yapamadığını yapmış eleman.. Çağlar kusura bakma kardeşim son düdüğe kadar ölümüne Chelsea'liyiz.. London is Blue... 

• sizce welinton gelecek sezon yedeklenir mi yoksa gene welinton vida ikilisiyle mi gideriz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş yıllarda da söylemiştik şimdide söyleyelim. Erdal T. varken ve onun listesine uyulduğu zaman başarı geliyor. Ne zaman Erdal T. işin içinden çıktı işler sarpa sardı.

Ghezall 2016 da gündeme gelmişti. Aynı şekilde bu sene takıma Erdal T. getirdi. O zamanlar Sosa vs Erdal T. imzalı. Ayrıca Rosier'i getirdi.

Kısacası bu adam işin içinde varsa başarılı iyi oyuncular uygun fiyata geliyor. Kesinlikle bizim için bu bir artı. Ben dahil bir çok arkadaş geçen sene ANÇ yönetimine bu yüzden destek verdi.

• rosier neyse de raşit i bi şekilde elde tutmak şart. bıktık artık kiralık oyuncu parlatıp yitirmekten:(

• tartekin kullanıcısına yanıt

valla o zaman can sıkıntısından pc masa üstü arka plan uyumlu yapmıştım  yıldızsız da var sıkarım diye hepsini koymadım 5 6 tane daha var benzer ama kartal yerleri değişik

• Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Umut güner ve Şafak aslında iyi transferler de oldu ama işte Erdal t. Başka
  • Türkiye = Beşiktaş

Almanya = Bayern Münih

İtalya = Inter

Hollanda = Ajax

İngiltere = Manchester City

Rusya = Zenit

Portekiz = Sporting Lizbon

Yunanistan = Olympiakos

İskoçya = Rangers

Ukrayna = Dinamo Kiev

İsviçre = Young Boys

Bir Fransa kaldı galiba belli olmayan. 2 maç var üzerine üstlük.

• K O V A Ç A Ğ I

• quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

sizce welinton gelecek sezon yedeklenir mi yoksa gene welinton vida ikilisiyle mi gideriz?

Şampiyonlar liginde Vida olurda. Welinton şüpheli. 5 takım olacak birde. 8 maç yapacağız.

Konferans ligi takımlarından sonra CL'ye kimler olacak durum çok fena. Ciddi revizyon şart. Sadece stoperler değil. Kaleci, sol bek, orta saha, 10 numara, forvet, sol açık gibi oyunculara ihtiyacımız var.

• Yeni konumuz hayırlı olsun  

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Umut güner ve Şafak aslında iyi transferler de oldu ama işte Erdal t. Başka

Onlar işin reyting tarafına daha çok ağırlık verdiler. Faydaları olmuştur tabi ki. Ayrıca o dönem menajerlere verilen paralar söz konusu.

Pepe-Negredo-Lens-Medel gibi transferlere oyuncular dışında bonservis hariç çok paralar verildi. Aynı yöneticiler Pepe transferinde poz verirken başarısız transferlerde neden ortalıkta gözükmedi?

• Burak Yılmaz bugün golünü atıp kartal pençesi yapacak heralde.BJK Kongre üyesi olarak şu şampiyonluğu kutlamamasının başka tek bir mantıklı açıklaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menemenci Kenpachi -- 16 Mayıs 2021; 21:34:59 >
  • Ben gençliğimden beri biraz anarşist ruhluyumdur ,idare edilmeyi hiç sevmem...kafama göre başıma buyruk yaşadım hep...kendim de uzun yıllar yöneticilik yaptığım halde ,müdür vs lafı duydum mu sinirlenirim gerilirim bir parça..O nedenle tüm forumlarda ve tüm adminlere gıcığımdır...çoğu kendini bir şey sanır çünkü...yetkiyi alan kendini padişah sanmaya başlar bizim ülkemizde ya ondan..sadece ve sadece sana ve @ademis kardeşimize gıcık kapmamama kendim bile şaşıyorum...Sizi tanımam bilmem ama...Çünkü geldiğinizden beri kimsenin hakkını yemediniz, her şikayet mesajımıza of demeden çözüm bulmaya ve cevap vermeye çalıştınız, adil oldunuz, bazı azıtan renklilere bile biz adminiz triplerine girmeden, bir Beşiktaşlıya yakışır olgun cevaplar verdiniz..Eeee daha ne olsun..Şahsen bu evde kapandığımız dönemde sayenizde buraya yazmaktan keyif alır hale geldim..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.