Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni konu, yeni sezon ve yeni umutlar. İnşallah bu sezonda da yüzü gülen taraf biz oluruz. Sergen hocayla birlikte nice güzel günlerimiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BayAFYOK kullanıcısına yanıt

Sporcuların emeğini verdiğinde başarı da gelir.

• Son tofaş bükücü

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël
  • Lille net kaçırdı. Burağın asist gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

Son tofaş bükücü

Kimle eslesecez yarı finalde

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Kimle eslesecez yarı finalde

Alıntıları Göster

Anadolu Efes.

• Sağol varol hepol inşaallah Atiba :)

Diğer konuda da yazmıştım,

yenge inşaallah gebe kalır da çocuklar 4 Şampiyonlukların 4 olması için hedefler güncellenir :)

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël

Not : Resim Youtube benim hikayem kanalı 38 lik Şampiyon videosundan alıntıdır, ayrıca kanal sahibi gayretli bir kardeştir ve maalesef ince hastalığa (eşten dosttan ırak olsun inşallah) yakalanmıştır videoları kalitelidir, eğer beğenirseniz MORAL OLMASI için abone olmayı, like, yorum ve paylaşım ile destek vermeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 16 Mayıs 2021; 22:49:37 >

• Böyle dibi boylarsın işte. İlahi adalet ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

Son tofaş bükücü

Bu çocuk Türk basketbolunun goat'u olacak. Hido falan hikaye kalacak yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Böyle dibi boylarsın işte. İlahi adalet  

Bir daha da çıkamasınlar inşallah. Bursa ile beraber 20 yıl daha kalsınlar alt ligde sonra da bir alt lige daha düşsünler. Amin.

• Young Sinatra kullanıcısına yanıt

normal sezonun mvp ödülünü aldı.

19.2 sayı , 9.4 rib. ortalama ile

• https://twitter.com/Besiktas/status/1394015563274412033?s=19

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neden bilmiyorum ama bu adamı çok farklı seviyorum. 2015-2016 atleti dışarda top oynayan Oğuzhan bambaşkaydı be..

• -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Bence de üstüne çok gidildi bu adamın bi de Şenol hoca sağolsun 10 numara oynattı adamı bitirdi taraftarın önüne attı ama küsmedi mücadele etti
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Neden bilmiyorum ama bu adamı çok farklı seviyorum. 2015-2016 atleti dışarda top oynayan Oğuzhan bambaşkaydı be..

Sakatlık yaşamasa çok daha katkı sağlardı bu sezon.

Toparlamaya başlamıştı.

• ademis kullanıcısına yanıt

Mental ve zihinsel olarak çok kuvvetli. Sezon başında neler konuşuluyordu hakkında ama Sergen hoca güvendi o da güveni boşa çıkarmadı. Şampiyonlukta büyük payı olanlar arasında ilk 6'ya yazarım.

• Alanyaspor

Sivasspor

Hatayspor

Rizespor

Başakşehir

Adanademirspor

Maalesef Kasımpaşa

Şampiyonluğumuzu kutlayan Süper lig takımları. Küme düşenleri ayrı tutuyorum ama geri kalan takımların kutlamaması ayıp bence ne olursa olsun.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.