Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş neden mi ülkenin en iyi takımı?

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël

Türkiye kupası ve süper kupayı alırsak o ne içtiği nasıl bir kafa yaşadıkları belli olmayan taraftarların yere göğe sığdıramadığı fenerbahçe ile eşit oluyoruz ki 2011 şampiyonu hamsiler. Geseye gelince hoca efendi diye takımınızın yöneticilerinin ve kaptanlarının yere göğe sığdıramayıp yağ çektikleri terörist başı adam olmasaydı şuan orda 57 mi yazıyordu acaba 27 mi
  • Hahahaha çıldırıyorum.

Kulüp yapıyor bu işi.

PABLO !

• Transfer işine Erdal T. baksın yeter. Aynı performansı alacağımız iki oyuncu var mesela birisi 10 lira diğeri 5 lira istiyor. Sisteme uyduğu an 5 liralık oyuncuyu alıyor Erdal T.

Kesinlikle uzun dönem transfer komitesinde kalmalı.

Bu arada dünde konuştuk ama Göztepe maçında Larin sola geçtiği etkinliğimiz inanılmaz arttı. Penaltı olmasaydı gene maçı alırdık. Anlattığımız gibi Larin çok iyi 2.forvet ve sol kanat forvet oyuncusu. Bu konuda baya etkili. Yetenekleri sınırlı ama sol tarafta ve 2.forvet konusunda baya baya iyi bir oyuncu.

Ayrıca büyük takımda oynayan kanat oyuncuları skora katkı verdiği anda şampiyonluk geliyor. Ghezall-Larin ve son dönemlerde skora katkı eklenen Nkoudu şampiyonluğu beraberinde getirdi.

Kısacası forvet ve 10 no oyuncularınız dışında kanat oyuncularınız katkı verdiği an bu ligde başarı geliyor. Kanat oyuncularının bir tanesi Ghezall diğeri Larin olunca hele makinenin tüm dişlileri tamamlanıyor.

• Kupayı da almamız lazım mutlaka. Sivas a borcumuz bizim. Son hafta FB ile başabaş kalsaydık hakemler izin vermezdi. Roiserin pozisyonuna penaltıyı tereddütsüz çalardı penaltıyı.

Ayrıca Türkiye olarak 2021-2022 sezonuna Avrupa Ülke sıralamasinda 18. olarak başlayacağız. Bu şampiyon CL elemesine 2-3-4. Sıradakiler konferans ligine demek. Avrupa Ligi bile yok.

Kupayı alırsak Konsferans Ligi'nde Sivas Antalya ya nazaran daha başarılı olabilir. Uzun bir aradan sonra 4 büyüklerin hepsi Avrupa da olacak. Güzel puan toplayıp tırmanmak lazım. 5 takımda gruplara kalırsa bu mümkün olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Var hocam fenerle fingirdeyen kongre üyesi eski oyuncumuz çekiniyor.

Ben inanmıyorum. Lille ile CL yapacak seneye para falan aşmıştır Burak bunları artık 35'inden sonra Avrupa yapan adam Lille ile şampiyonluğa gidiyor + seneye CL var.

Başka birşey var

• Transfer döneminde ön plana çıkayım kafası başlayınca o transferlerden hayır gelmiyor. Arkadaş kendi reklamını yapma işte, Beşiktaş için oradaysan düzgünce işini yap yeter ama işte güzel ülkemin yanlış olan doğruları böyle.
    İnce eleyip sık dokusunlar, en doğru en makul isimler gelsin. He getirdiklerimizden birini 3-4 katına falan da satarsak bu iş anca düzelir. Bunun için de işleyen bir sistem gerekiyor. O da biz de pek yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tync2006 T kullanıcısına yanıt

Orasını kestirmek zor hocam...

• Yeni konu hayirli olsun..surda yazana gore;
    https://www.duhuliye.com/futbol/uefa-sampiyonlar-ligine-yeni-katilim-kurallarini-acikladi-turkiye-h2917.html

Avrupa ligi sampiyonu da direkt CL ye gittigi icin M.United kazanirsa Avrupa ligini ve ligde 2.sirafa olduğu için lig 5.si de bu durumda CL ye gider diye düşünüyorum..

• Ztk yı alıp öyle kitleseydik benim konuyu yav iki kupalı güzel olurdu

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Çok merak ediyoruz şampiyonlar ligi için geri vites yapabilir kamerunlu şampiyonlar ligi transferde çok işimize yarıyacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hoş geldin başkan.

Hatırlatma yapalım neydi kova çağı?

Alıntıları Göster

Hoş bulduk, uğurlu adminlerimiz. @ademis @vc1903 ve gaddar kuralcı @Janti

KOVA ÇAĞI

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

Hoş bulduk, uğurlu adminlerimiz. @ademis @vc1903 ve gaddar kuralcı @Janti

KOVA ÇAĞI

Alıntıları Göster

Vay arkadaş dakika 1 gol 1 ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Fransa 3. sü direk gruplara kalacak böyle bir şey olursa. Yani bu sezon için bu şekilde. Kurala bakmadım ama değiştiyse 2022 den itibaren geçerlidir o kural.

• Yeni konu hayırlı olsun kartallar 🦅

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Ben gençliğimden beri biraz anarşist ruhluyumdur ,idare edilmeyi hiç sevmem...kafama göre başıma buyruk yaşadım hep...kendim de uzun yıllar yöneticilik yaptığım halde ,müdür vs lafı duydum mu sinirlenirim gerilirim bir parça..O nedenle tüm forumlarda ve tüm adminlere gıcığımdır...çoğu kendini bir şey sanır çünkü...yetkiyi alan kendini padişah sanmaya başlar bizim ülkemizde ya ondan..sadece ve sadece sana ve @ademis kardeşimize gıcık kapmamama kendim bile şaşıyorum...Sizi tanımam bilmem ama...Çünkü geldiğinizden beri kimsenin hakkını yemediniz, her şikayet mesajımıza of demeden çözüm bulmaya ve cevap vermeye çalıştınız, adil oldunuz, bazı azıtan renklilere bile biz adminiz triplerine girmeden, bir Beşiktaşlıya yakışır olgun cevaplar verdiniz..Eeee daha ne olsun..Şahsen bu evde kapandığımız dönemde sayenizde buraya yazmaktan keyif alır hale geldim..

+ 1903

aynen imza atarım.

KOVA ÇAĞI

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• KOVA_ÇAĞI_KARTALI kullanıcısına yanıt

Doğru...Bu devirde kimin neden tahrik olduğu belli olmuyor ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• umarın saçma sapan transfer yarışına girmeyiz.

f / p futbolcular ile devam ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hahahaha çıldırıyorum.

Kulüp yapıyor bu işi.

PABLO !

Dönüp dönüp izliyorum arkadaş 😄

• Bu arada basket takımımızın genç yıldızı Basketbol Süper Ligi 2020-2021 sezonunda normal sezonun "En Değerli Oyuncusu" (MVP) seçilen Alperen Şengün'de ödülünü aldı. Helal olsun daha 18 yaşında ve geçtiğimiz günlerde NBA draftlarına katılacağınıda açıklamış.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.