Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni konumuz hayırlı, uğurlu ve yeni şampiyonluğun habercisi olsun. Yerimizi aldık.  

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

@ademis Adminler etten duvar  ..Hadi bakalım yeni adminler uğurlu geldiniz bu sezon, darısı 2021-22 ye ondan da önemlisi Cumhuriyetimizin 100.yılında şampiyonluğu almaya..ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM

Elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum  

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Vay vay ne topçular varmış. Karius'ı gördüm  

Alıntıları Göster

Ben hatırlamadım onu almanmıydı  

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Net bilgim yok ama bizi sadece Chelsea'nin ilk 4 dışında bitirip CL'yi alması etkiliyor diye biliyorum.

M.united GS'yi etkiliyor. 1 ön eleme daha az oynayacak.

Alıntıları Göster

Uefa kupasını alan CL'ye direk katılıyor.

Ligi de ikinci bitirdiği için beşinci takım cl'ye katılacak büyük ihtimal.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

bayadır yapmıyorum ama deneyebilirim fakat öyle profesyonel değilim bunları kendi çapımda photoshopta yapmıştım 5 6 yıl önce 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Şampiyonluk konumuz niye hemen kilit yedi ya bi tadını çıkarsaydık iyice :) orada Şampiyon yazması için bekledik o kadar.

Hocam diğer rakip konuları açılmış. O sebepten geride kalmayalım diye böyle bir şey düşündük (:

• quote:

@ademis Adminler etten duvar  ..Hadi bakalım yeni adminler uğurlu geldiniz bu sezon, darısı 2021-22 ye ondan da önemlisi Cumhuriyetimizin 100.yılında şampiyonluğu almaya..ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde "Hattı müdafaa yoktur,sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır." sözüyle savunuyoruz 🤭

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Atletico öne geçti  

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Bugün Başkan NTV de açıklama yaptı bizim şampiyonluk sevincimiz 1 2 gün sürecek hemen gelecek sezon çalışmalarına başlamamız gerek transferler gelenler dedi ve gelecek sezon da şampiyon olmak istiyoruz dedi sıcağı sıcağına bu laflar çok hoşuma gitti önemli olan hersene şampiyon olmak değil istikrarlı bir şekilde yarışmacı takım olmak bu çok önemli

2002 2003 sezonundan sonra yine şampiyon oluyorduk malum o sene olanlar
    2008 2009 dan sonra saçma sapan transferlerle tabatalar finklerle berbat bir sezon yaşadık
    2015 2016 2017 sezonundan sonra lensler falanla bir anda yükselen takım bütçesi sonumuzu getirdi
    Yani yönetim şu sezon sonrası şampiyonluklar dan bile ders alsa yeterlidir

Bir kez daha gördüğümüz şey yüksek ücretlerle başarı gelmiyor başarı takım olabilmek ve maaşların tıkırında ödenmesidir

Başkanımızın 3.şampiyonluğu artık çok tecrübeli bu konuda da umarım doğru hamleler ile yarışmacı kimliğimiz devam edicektir

Yönetimin ve başkanın işi çok zor transfer dönemi yine çok zor geçicek umarım bu konuda Uğur getirir yıl sonu yeniden bu mutluluğu yaşarız

Biz ondan kalkıp ta Messi Neymar istemiyoruz.

Düzgün bir kadro planlaması yapsınlar. Hocanın istediği oyuncu var ise onu alsınlar.

Her şeyden önce sayın hocam ile en az 3 yıllık sözleşme imzalasınlar.

Bence hoca yumuşadı biraz..çok sert yapacağını sanmıyorum..Kamerunlu dan ziyade bazı yöneticilere gıcık kapmıştı herhalde diye düşünüyorum..Transferleri bu sefer erken halletmeliyiz tarzında ,ortaya karışık ve biraz da kapalı bir konuşma yapacak ve anlayan anlayacaktır diye düşünüyorum..Ama Sergen Yalçın bu  çıkıp dan dan ateş edip de beni yanıltabilir tam kestirmek imkansız

Olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun yeni konumuzda şampiyonluk tekrar kutlayalım sezon sonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuzu öne çıkaralım 👍🏼
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Atletico öne geçti  

6 dakikada 2 gol buldular. Onlarda hak etmişti ama. Real kazanırsa yazık olacaktı emeklerine. Koca sezon neredeyse liderdiler.

• Kutlu olsun!
  • quote:

Bence hoca yumuşadı biraz..çok sert yapacağını sanmıyorum..Kamerunlu dan ziyade bazı yöneticilere gıcık kapmıştı herhalde diye düşünüyorum..Transferleri bu sefer erken halletmeliyiz tarzında ,ortaya karışık ve biraz da kapalı bir konuşma yapacak ve anlayan anlayacaktır diye düşünüyorum..Ama Sergen Yalçın bu  çıkıp dan dan ateş edip de beni yanıltabilir tam kestirmek imkansız

Aynen başkan onu net hissettim.

Şampiyonluk onu da bizim gibi yapmış. Kuş gibi vallahi. Hafiflemiş. Stres falan kalmamış. Ama dediğin gibi Sergen bu sağı solu belli olmaz  

• Barça'ya bakın, rezalet. Dünyanın en iyi takımlarından da olsanız bunlar oluyor. Ama olmamalı.

Anladım hocam.. Hayırlısı ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

En iyisi sanki en sondaki..(sağ en alt köşe)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Barça'ya bakın, rezalet. Dünyanın en iyi takımlarından da olsanız bunlar oluyor. Ama olmamalı.

Oyuncu grubu ve kalitesi önemli. Messi'de ayrılacak seneye göreceğim onları. Real'de öyle.

Barcelona 11'indeki isimlere bakar mısın?

Araujo?

Ilaix?

Pedri?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.