Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Am@deus

Eskiden şampiyon olduğumuzda imza yapan grup vardı. Biri el atsın şu işe, bütün bjk eklesin o imzayı...

Bana uyar. Kimdir necidir o grup (:

• Hayırlı olsun yeni konu...

Umut ediyorum kaldığımız yerden devam edeceğimiz, başarılarla dolu bir sezon olur.

• Hayırlı olsun konu. ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 16 Mayıs 2021; 21:6:25 >
  • Kupa maçından sonrs geçseydşk ya bu konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Haber edin ne gerekiyorsa yapalım
  • Hocamızı da unutmayalım.

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bana uyar. Kimdir necidir o grup (:

Alıntıları Göster

İsim olarak hatırlamıyorum ama ps bilen biri lazım. Forum kurallarını geçmeyecek ölçüde bir kaç çalışma yapacak arasından birini seçeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Haber edin ne gerekiyorsa yapalım

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149147123

Şöyle güzel bir imza olur ise isteyenler ekleyebilir imzasına (:

• Tekne turları tarihi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Konumuz hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Alert -- 16 Mayıs 2021; 21:9:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni sezon hayırlı uğurlu olması ve tekrar şampiyon olup şampiyonlar liginde tarih yazmamız dileğiyle

• Yeni konumuz hayırlı olsun 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

İsim olarak hatırlamıyorum ama ps bilen biri lazım. Forum kurallarını geçmeyecek ölçüde bir kaç çalışma yapacak arasından birini seçeceğiz.

Alıntıları Göster

İmza kurallarımız konu dışında üst konu olarak aktarılmıştır. İmza sınırlamaları diğer kullanıcıların foruma katılımlarını arttıracak yönde ayarlanmıştır bu yüzden kısıtlamalar aslında sizin daha yüksek forum deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Zaten sınırlıymış.

• Atletico Madrid... sezon boyu lider götürdüler şampiyonluğu kaybediyorlar.

Bizim izin vermediğimiz şeye onlar izin verdi geçmiş olsun ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• Bende diğer konuda alıntı yapıp cevap yazacaktım birisine ama olmuyordu. Dedim yine ceza aldım galiba

• Şampiyon Beşiktaş ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Şampiyon olduk iyi güzelde benim kafami kurcalayan bişey var.Bu takıma acaba kaleci,on numara,forvef alirlar mı? Şutör bi 10 numaraya hasret kaldık,aynı şekilde maç kurtaran kaleciye de

ljajice guvenip yola cikarsak yolda kaliriz. iyi 10 numara ve kaleci sart oglu sart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Atletico Madrid... sezon boyu lider götürdüler şampiyonluğu kaybediyorlar.

Bizim izin vermediğimiz şeye onlar izin verdi geçmiş olsun  

Hisseler dip ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• Vida’nın eşi paylaşmış
    ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

İmza kurallarımız konu dışında üst konu olarak aktarılmıştır. İmza sınırlamaları diğer kullanıcıların foruma katılımlarını arttıracak yönde ayarlanmıştır bu yüzden kısıtlamalar aslında sizin daha yüksek forum deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Zaten sınırlıymış.

Alıntıları Göster

Değişmiş o zaman, iyide olmuş şöyle png ortaya karışık güzel birşey yapsın arkadaşlar.

• Neyse şunu da koyalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.