Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gelmez tabi ..herif canını yolda mi buldu?? ben olsam 2 sezonluk parayı peşin isterim..3 ay sonra kovulmak garanti zaten ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

ETİK FİLAN BİLMİYORUZ..HANGİSİ UCUZSA ONU AÇIKLAYACAĞIZ..BİLDİĞİMİZİ OKUYACAĞIZ..İMZA YÖNETİM

• quote:

Orijinalden alıntı: brk5334

Costa haberlerine inanan var mı hâlâ. Ben yönetimin Costa ile ilgilendiğini düşünmüyorum. Hedefte başka santrafor var sırf onun fiyatını düiürmek için Costa haberlerini döndürüyorlar medya da. Bu transferin olacağını hiç düşünmüyorum.

Hocanın istediği isim Costa sanırsam. Belki de ondan çok uzadı bu iş. Stoper yiyen golcü istemiş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Biz bir Cuma dedik .bu Cuma demedik..daha transfer sezonu bitmedi..hem limitimiz sınırlı..biz dedik bildiğimizi okuruz diye..çok da şey etmeyin ..İMZA :BÜYÜK YÖNETİM    

Yönetim uyuma sabrımızı taşırma.

• Beşiktaş bonservisi Rennes'te bulunan, M'Baye Niang'ı transfer etmek istiyor. (L'EQUIPE)

• Bunlardan bir cacık olabilmesi için..önce ince ince doğrayıp..sonra saf zeytinyağı ve kese yoğurdu ile karıştırıp ,süs olsun diye de az dereotu koymak gerekir..o da belki ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël

• Beşiktaş yönetimi Vodafone Park’ta toplandı.

Başkan Ahmet Nur Çebi, Emre Kocadağ ve Sergen Yalçın zirvesinin bugün yapılmasını bekliyoruz.
    @sercan_dikme

Bunlar Atiba dan ne kadar indirim isteyelim diye toplanmışlardır ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• quote:

Bunlardan bir cacık olabilmesi için..önce ince ince doğrayıp..sonra saf zeytinyağı ve kese yoğurdu ile karıştırıp ,süs olsun diye de az dereotu koymak gerekir..o da belki    

Oh oh bu sıcakta ne güzel gider. Ekmek bile banılır. Yanına da karpuz. Afiyet olsun.

• quote:

Bunlar Atiba dan ne kadar indirim isteyelim diye toplanmışlardır  

Atiba'da yönetimlik birşey yok. Onunla bizim aramızda. Dilediği gibi oynar (:

Öyle dediğine bakma sen..Dilediği gibi oynar derken..bedava oynayacaksa 50 sine kadar oynasın manasında söylemiştir ANÇ ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• Llajicin iismi baya Genoa ile geçmeye başladı.

• quote:

Öyle dediğine bakma sen..Dilediği gibi oynar derken..bedava oynayacaksa 50 sine kadar oynasın manasında söylemiştir ANÇ  

Formdasın yine ağabey ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël 

• Bugun guzel gelismeler olur umarim klup binasinda iskambil oynamaya toplanmamislardir. Sergen ve bikac transfer ic dis uzatma yeni vs aciklansa iyi olur.

Hazirlik maclarinda yine A2 takimiyla cikip sampiyonlar ligine yetisirse son gun sistem oturmaz zaten zayif olacagimiz sampiyonlar liginde 5 yeriz.

• Ömrümüzü yedi bu yönetim..biz de tepkimizi göstereceğiz artık ÖRGÜTLENELİM ⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël  @ademis

• Çebi bizi varya kanser ettin.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt

oyuncuyu izlemedim ama çok iyide durmuyor sanki özellikleri

neyini beğendiniz

• tartekin kullanıcısına yanıt
    Örgüt falan emniyet ile uğraşmalım sonra 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Örgüt falan emniyet ile uğraşmalım sonra 🙂

Topla topla topla hepsini.

• Adı üzerinde..sessiz ve derinden gideceğiz..ekiplere bulaşmadan⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël  @vc1903

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.