Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni konu hayırlı olsun. Seneye inşallah aynı duyguları ve sevinçleri yaşarız  

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Atletico Madrid... sezon boyu lider götürdüler şampiyonluğu kaybediyorlar.

Bizim izin vermediğimiz şeye onlar izin verdi geçmiş olsun  

Real atmış. Vay arkadaş bu skorlar ile Real şampiyonluğa gidiyor.

• Man utd uefa kupasını alırsa gidiyormuyuz beyler net bir bilgi varmı ?
  • Bu çocuğu kiralayalım, FM'deki favori oyuncularımdan  

• Selamün aleyküm dostlarım, yeni yılda 17.şampiyonluğu almamız ümidiyle. Konumuz hayırlı olsun 🦅🦅🦅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    19 Mayıs Çarşamba söylentisi var. İzin alınırsa o gün yapılır bence

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Hocam böyle imza kuralları gereğince bir imza oluşturur isek, elinizden geliyor ise yani güzel olur (:

• Ender gelişen osasuna atağı ile 0-1 oldu

Madrid cvp verdi 1-1 çok heyecanlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 16 Mayıs 2021; 21:18:13 >
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra Sergen Hoca ya laf söyleyen, saldıran (bakın eleştiren demiyorum, yapıcı olduktan sonra herkes eleştirilebilir elbet) TAŞ OLUR TAŞ !!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Real atmış. Vay arkadaş bu skorlar ile Real şampiyonluğa gidiyor.

Alıntıları Göster

Atletico attı şimdide. Ben ağzımı açtığım an herşey tersine dönüyor  

• ademis kullanıcısına yanıt
    Aynen o gün olmalı. Açıklama yapsalar da rahatlasak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Man utd uefa kupasını alırsa gidiyormuyuz beyler net bir bilgi varmı ?

United alır ise direk CL'ye katılacağından, beşinci de direk gidecektir muhtemel.

Chelsea bu hafta yener Leicester'ı kendi işini kendi bitirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

ljajice guvenip yola cikarsak yolda kaliriz. iyi 10 numara ve kaleci sart oglu sart.

Alıntıları Göster

Katılıyorum. Bizim lig artık iyice orta sahada geçen bir oyunun olduğu bir yapıya sahip. Burada Ljajic gibi, çıt kırıldım, fizik olarak zayıf oyuncular takımlara zaman zaman sıkıntı yaratabiliyor. Necip'in bile bu sezon performansının artmasında bunun etkisi var. Fizik yapısı güçlü, oyunu çift taraflı oynayabilecek oyuncular bulmamız gerekiyor. Ljajic'ten ne köy, ne kasaba olur artık. Aynı şekilde, Töre, Aboubakar (kalsa bile) Atiba (Artık iyice dede oldu) bizi yarı yolda bırakmayacak oyuncular olsun. Gelecek sezon, UCL, Türkiye kupası, 38 lig maçı derken yine çok sıkışık fikstürde oynayacağız ki, bu sefer bu şekilde götüremeyebiliriz.

• Şampiyonluk konumuz niye hemen kilit yedi ya bi tadını çıkarsaydık iyice :) orada Şampiyon yazması için bekledik o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Başkan NTV de açıklama yaptı bizim şampiyonluk sevincimiz 1 2 gün sürecek hemen gelecek sezon çalışmalarına başlamamız gerek transferler gelenler dedi ve gelecek sezon da şampiyon olmak istiyoruz dedi sıcağı sıcağına bu laflar çok hoşuma gitti önemli olan hersene şampiyon olmak değil istikrarlı bir şekilde yarışmacı takım olmak bu çok önemli

2002 2003 sezonundan sonra yine şampiyon oluyorduk malum o sene olanlar
    2008 2009 dan sonra saçma sapan transferlerle tabatalar finklerle berbat bir sezon yaşadık
    2015 2016 2017 sezonundan sonra lensler falanla bir anda yükselen takım bütçesi sonumuzu getirdi
    Yani yönetim şu sezon sonrası şampiyonluklar dan bile ders alsa yeterlidir

Bir kez daha gördüğümüz şey yüksek ücretlerle başarı gelmiyor başarı takım olabilmek ve maaşların tıkırında ödenmesidir

Başkanımızın 3.şampiyonluğu artık çok tecrübeli bu konuda da umarım doğru hamleler ile yarışmacı kimliğimiz devam edicektir

Yönetimin ve başkanın işi çok zor transfer dönemi yine çok zor geçicek umarım bu konuda Uğur getirir yıl sonu yeniden bu mutluluğu yaşarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bana uyar. Kimdir necidir o grup (:

Alıntıları Göster
  • quote:

Ender gelişen osasuna atağı ile 0-1 oldu

Madrid cvp verdi 1-1 çok heyecanlı.

Ender gelişen Osasuna atağı  

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Alıntıları Göster

Vay vay ne topçular varmış. Karius'ı gördüm  

• @ademis Adminler etten duvar  ..Hadi bakalım yeni adminler uğurlu geldiniz bu sezon, darısı 2021-22 ye ondan da önemlisi Cumhuriyetimizin 100.yılında şampiyonluğu almaya..ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM

• quote:

Man utd uefa kupasını alırsa gidiyormuyuz beyler net bir bilgi varmı ?

Net bilgim yok ama bizi sadece Chelsea'nin ilk 4 dışında bitirip CL'yi alması etkiliyor diye biliyorum.

M.united GS'yi etkiliyor. 1 ön eleme daha az oynayacak.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.