Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3610. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36083609361036113612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dediklerinin hepsine katılıyorum..İki takımın parametreleri göz önüne alınırsa çıkar en az 3 farkla yeneriz diye düşünüyorum..Ha kolpa işler olur, GS bu sefer de 7 fark yapar onu da bilemem..Ama biz 3 atarsak..şampiyonluk %90 ceptedir..İlk yarı 2-0 bitmeli ve devre arasına kadar futbolcularımızın GS maçı skorundan haberdar edilmemesi gerekiyor..Ayrıca yönetimin TFF nezdinde, GS ve Göztepe nin stad kapılarını seyirciye açma olasılığına karşı yasal itiraz ve girişimlerde bulunması gerekiyor..Paşam ne yapıyor?? Nevzat Demir tesislerinde gazetecileri toplayıp gürültü patırtı çıkartıyor

''Ha döküldü ha dökülecek dağılacak dedikleri takım kadro, topçular ve Yönetim ve Sayın Sergen hocam inadına finale geldi.''

yazdığın bu kelimeye de katılıyorum Ancak iki değişiklikle topçular değil bazı topçular demeliyiz..Kimlerin sahada nasıl laubali oynadığı (N'Skala ve Mensah başta ve çıktığı son maçlar haricinde Llajic) ve son 6-7 maçta oynamayan zat-ı şerif (attığı goller kesinlikle bu davranışını affettirmez) göz önüne alınınca bütün topçular diyemeyiz..yanlış olur

Ayrıca Yönetim.. son dakikaya kadar yaptığı ve yapmaya devam ettiği ,sakarlıklar ve çapsızlıklar ortada..Bu şampiyonluk kaçarsa Yönetime, gelirse Sergen Yalçın'a yazar..Yönetim başından beri şampiyonluk hedeflemedi..Yaptığı ve daha da doğrusu yapmadığı bütün hamleler açıkça bunu gösteriyor..Baktılar ki Sergen Hoca başarılı, motive ediyor takımı ,yürüyor gidiyor..sırtına bindiler hocanın, ama binerken bile boş durmadılar, futbolcuların (haklı veya haksız) beklentileriyle profesyonelce ilgilenmeyip ekstra ağırlık yaratmaya devam ettiler. En basitinden devre arası iki adam istedi onu bile almadılar..Şahsen her daim gücüm oranında seyirci olarak destekledim takımı yüzbinlerce insan da karınca kararınca destekledi bu bozuk ekonomik ortamda bile. Bu yönetim bana aldığım tişörtü 4,5 ayda ancak gönderebildi yahu..çünkü hiç bir planı programı yoktu o anda anladım⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Umarım hocayı kaçırtmazlar..Kaçan bir şampiyonluktan dahi daha üzücü olur hocanın gitmesi ve giderse çok çok üzülmeme rağmen profesyonel bir yönetici gözüyle bakınca kendisini suçlayamam

Madem kova çağı vs söylemleri slogan ediyoruz.. Ben işin astrolojisine , metafiziğine fazla inanmasam da, kova çağında gerçeklerin ortaya çıkması metaforu bağlamında yazıyorum ki; Şampiyon da olsak Beşiktaş a yakışmayan bu yönetim artık aday olmamalıdır..Yönetim spordan, futboldan anlayan ,hiç olmazsa rahmetli Süleyman Seba nın yarısı değerinde insanlara bırakılmalıdır..Nerede bu insanlar kim derseniz ,ben de bilmiyorum..ama Sergen hoca nasıl ''birileri çıkar oynar'' diyor ki yerden göğe haklıdır, ben de diyorum ki ''birileri çıkar yönetir''

Yönetimin çapsızlıkları ile ilgili çok örnek yazılır ,çizilir yapmıyorum..Çünkü forum ahalisi hepsini biliyor..Gerek forumda gerekse tüm Beşiktaş camiasında oylama yapılsa yönetimin desteği en fazla %20 çıkar kanaatindeyim.

EN BÜYÜK ANTRENÖR SERGEN YALÇIN..HER DAİM ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

• ozz89 kullanıcısına yanıt

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Kampa tüm takımı almışlar. Güzel olmuş bence. Oynayan da oynamayan da takımla mesajı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adem Ljajic göztepe kadrosunda ve de Ozzie de var.

• birlik beraberlik içinde, son düdüğe kadar kenetlen

• https://www.youtube.com/watch?v=kVMw8hBjvCM&feature=youtu.be

Daha ötesi yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt

aboubakar bide oynuyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaseyJones28

Adem Ljajic göztepe kadrosunda ve de Ozzie de var.

Takım olarak gitmişiz. Cenk Hasic Kamerunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Dediklerinin hepsine katılıyorum..İki takımın parametreleri göz önüne alınırsa çıkar en az 3 farkla yeneriz diye düşünüyorum..Ha kolpa işler olur, GS bu sefer de 7 fark yapar onu da bilemem..Ama biz 3 atarsak..şampiyonluk %90 ceptedir..İlk yarı 2-0 bitmeli ve devre arasına kadar futbolcularımızın GS maçı skorundan haberdar edilmemesi gerekiyor..Ayrıca yönetimin TFF nezdinde, GS ve Göztepe nin stad kapılarını seyirciye açma olasılığına karşı yasal itiraz ve girişimlerde bulunması gerekiyor..Paşam ne yapıyor?? Nevzat Demir tesislerinde gazetecileri toplayıp gürültü patırtı çıkartıyor

''Ha döküldü ha dökülecek dağılacak dedikleri takım kadro, topçular ve Yönetim ve Sayın Sergen hocam inadına finale geldi.''

yazdığın bu kelimeye de katılıyorum Ancak iki değişiklikle topçular değil bazı topçular demeliyiz..Kimlerin sahada nasıl laubali oynadığı (N'Skala ve Mensah başta ve çıktığı son maçlar haricinde Llajic) ve son 6-7 maçta oynamayan zat-ı şerif (attığı goller kesinlikle bu davranışını affettirmez) göz önüne alınınca bütün topçular diyemeyiz..yanlış olur

Ayrıca Yönetim.. son dakikaya kadar yaptığı ve yapmaya devam ettiği ,sakarlıklar ve çapsızlıklar ortada..Bu şampiyonluk kaçarsa Yönetime, gelirse Sergen Yalçın'a yazar..Yönetim başından beri şampiyonluk hedeflemedi..Yaptığı ve daha da doğrusu yapmadığı bütün hamleler açıkça bunu gösteriyor..Baktılar ki Sergen Hoca başarılı, motive ediyor takımı ,yürüyor gidiyor..sırtına bindiler hocanın, ama binerken bile boş durmadılar, futbolcuların (haklı veya haksız) beklentileriyle profesyonelce ilgilenmeyip ekstra ağırlık yaratmaya devam ettiler. En basitinden devre arası iki adam istedi onu bile almadılar..Şahsen her daim gücüm oranında seyirci olarak destekledim takımı yüzbinlerce insan da karınca kararınca destekledi bu bozuk ekonomik ortamda bile. Bu yönetim bana aldığım tişörtü 4,5 ayda ancak gönderebildi yahu..çünkü hiç bir planı programı yoktu o anda anladım  Umarım hocayı kaçırtmazlar..Kaçan bir şampiyonluktan dahi daha üzücü olur hocanın gitmesi ve giderse çok çok üzülmeme rağmen profesyonel bir yönetici gözüyle bakınca kendisini suçlayamam

Madem kova çağı vs söylemleri slogan ediyoruz.. Ben işin astrolojisine , metafiziğine fazla inanmasam da, kova çağında gerçeklerin ortaya çıkması metaforu bağlamında yazıyorum ki; Şampiyon da olsak Beşiktaş a yakışmayan bu yönetim artık aday olmamalıdır..Yönetim spordan, futboldan anlayan ,hiç olmazsa rahmetli Süleyman Seba nın yarısı değerinde insanlara bırakılmalıdır..Nerede bu insanlar kim derseniz ,ben de bilmiyorum..ama Sergen hoca nasıl ''birileri çıkar oynar'' diyor ki yerden göğe haklıdır, ben de diyorum ki ''birileri çıkar yönetir''

Yönetimin çapsızlıkları ile ilgili çok örnek yazılır ,çizilir yapmıyorum..Çünkü forum ahalisi hepsini biliyor..Gerek forumda gerekse tüm Beşiktaş camiasında oylama yapılsa yönetimin desteği en fazla %20 çıkar kanaatindeyim.

EN BÜYÜK ANTRENÖR SERGEN YALÇIN..HER DAİM ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Sen Hatay'a 7 tane atarken kolpa olmuyor ama 2 hafta önce seni yenmiş rakibin 7 tane atınca kolpa.

Sen stada seyirci alınca sıkıntı yok ama rakibin almasın diye başvuru yap sonra biz şerefliyiz yersen...

• quote:

Orijinalden alıntı: CaseyJones28

aboubakar bide oynuyormuş.

Yok hocam kamp kadrosuna yazmışlar herkesi. Zaten ceza da alacaklar. Sevk edildiler.

• Kamp kadrosunda herkes ama esame listesine yazilmayacaklar merak etmeyin. Motive acisindan guzel bir olay.

Umarim Cumartesi gecesi sampiyon oluruz.

• Hayırlı bayramlar, cumartesi de bayram olur inşAllah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Sen Hatay'a 7 tane atarken kolpa olmuyor ama 2 hafta önce seni yenmiş rakibin 7 tane atınca kolpa.

Sen stada seyirci alınca sıkıntı yok ama rakibin almasın diye başvuru yap sonra biz şerefliyiz yersen...

Alıntıları Göster

Ve yazdı... Göztepe ve Malatya maçlarında yürüye yürüye maç kazanan, bu sezon 17 tane penaltı atmış penaltıspor'un taraftarı.

• Futbolcular sergeni yalnız bırakmamak için antrenmana başlamış

Oğuzhan

Gökhan

Adem Ljajic

şampiyon olursak kesinlikle takımda kalsınlar zaten kadroda futbolcu eksiği çok

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Beraberlik de yeter. Fazla uğraşmasınlar :)

bjk 1-1 berabere kalırda gs 4-4 berabere kalırsa ne olacak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

cameroon

• Ekonomik zorluga ve ligdeki en dar kadrolu takimlardan biri olmamiza ragmen son maca kadar sampiyonlugu kovaladik.

Ligin basinda ozeklikle o Uefa macindan sonra bu takimdan ilk 10 bile beklemiyordum ben. Yine de her seye ragmen senelerdir iyi kotu ilk 3 e oynuyoruz.

Besiktas asla kucumsenmemeli en zor zamaninda bile milyonlar harcanan kadrolari yenip gecmekte.

Yarin da bu ise noktayi koyarsak efsane olur.

• Aragramir kullanıcısına yanıt

Hadi git işine.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 .seni çağırmadık..sana da yazmadık..tarihinde 8-0 lık A.Gücü maçı olan adamlar utanmadan destursuz bu foruma girmesin⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 Zalad ın itirafları hala TV arşivlerinde duruyor⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• kingstonn K kullanıcısına yanıt

değişen bir şey yok :) isterse 10-10 beraber kalsınlar. Her türlü biz şampiyon oluruz

• 
Sayfa: önceki 36083609361036113612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.