Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36073608360936103611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lamı cimi yok artık bu işin, şampiyon olmak isteyen takım çıkar maçını alır ve şampiyon olur. Şampiyonluk için 3 atması gerekiyorsa atmasını becerebilmeli. Nasıl ki Galatasarayın Beşiktaş'tan 3 gol fazla atması gerekiyorsa ve çıkıp atar/atacak deniliyorsa sürekli aynı şekilde Beşiktaş'ın da atması lazım ve atmalı da. Tüm sakatlıklara rağmen oyuncu kalitesi olarak üstün olan taraf Beşiktaş. Ha şu da var yüzüp yüzüp kuyruğuna kadar getirip son 3 maçın tamamında puan kaybediyorsa veya onca avantaja rağmen şampiyonluğu veriyorsa bir takım ona da yapacak bir şey yok, demekki şampiyon olmayı istemediler diyeceğiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biraz vicdanlı olun beyler, ahkam kesip duruyor sunuz!

Sezon başı geneliniz takımdan ümitsiz üstelik saydırıyordunuz.

Çoğunluk 10'culuktan yukarı görmüyor hatta düşme adayı gösterenleriniz vardı.

Biz bu kadro ile çok büyük keyifler yaşadık çoştuk...

Fb ve Başak maçı sonrası bile gelip geçici düşündünüz habire takıma salladınız.

Lütfen bir kaç ay önce yazdıklarınıza göz atın.

Ve bu takım hala Lider +2 avaraj da, avantajlı olan bizleriz.

1 Atsak 4 atacaklar, 2 atsak 5 yani hep 3 fark atacaklarda seni geçecekler.

Bu kadro bu takım bizleri Lider yaptı, keyif aldık. 7 düvel Beşiktaş top oynuyor dedi, gururlandık.

Ne dedi hocan " Birileri çıkar oynar " ve öylede oldu çıkıp kartal gibi kanatlandılar.

Heykelini dikmeyi düşündüğünüz, beton yetmez dediğiniz Atiba Josef'in ekürisi Atiba bu maç saha da.

Bu sezon Ligin pamuğunu attıranlardan Hatay'a santraforsuz 7 attın be. El insaf.

Çoğunuz top oynasa da o şampiyonluk maçının ne olduğundan bir habersiniz... o farklı bir ruhtur hele avantaj ile önde isen.

Ha döküldü ha dökülecek dağılacak dedikleri takım kadro, topçular ve Yönetim ve Sayın Sergen hocam inadına finale geldi. Sergen hocam zekidir Chelsyi dağıtmış adamdır. Allah'ın izni ile bu finalleri bileğinin aklının zekasının ve Allah'ın yardımı ile aşacaktır. Çünkü başarısı hilesiz tertemiz emek ve mücadelenin inşallah zaferi olacaktır.

Ez cümle topçular robot değil yazılımı yükle hatasız oynasın onlar da hata yapacak, hata kula maghsustur.

Ala vere dala vere olmaz ise Şampiyon BEŞİKTAŞ olacaktır.

Şimdi sizlerden ricam kötü düşünmeyin olumlu sinerji yaratın 90+ düdükçü çalana kadar yanında durun.

KOVA ÇAĞI

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• BJK kullanıcısına yanıt

Daniel Opare geldi aklıma.Kendimi öldürürüm falan diyordu.Ulan kimler geldi bu takıma ya⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol hoca değişik bir kafa yapısı. Rıdvan düzenli oynarken adamı Milli takıma almadı, çocuğu atmosfere ve sisteme adapte etmedi. Gitti ortaspor Caner'i oynattı sürekli. Şimdi, Avrupa şampiyonasına gidiyoruz Caner yok ama Rıdvan var. Gerçekten hoca enteresan bir adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Heyyyyt hocama bak be, aklıma şu geldi şimdi  

Hamsi pozu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 Çayı püskürttüm kriz geldi Allah iyiliğini versin hocam.

• Hamsi pozu nasil oluyor..izgara mi bugulama mi? 😅😅

• KOVA_ÇAĞI_KARTALI kullanıcısına yanıt

Ya zaten herkes elindeki avantajı böyle saçma sapan maçlarda kaybettiği için kızıyor. Örneğin ;

Benfica maçını 3-0'dan 3-3 e getirdiğimiz maç, inanılmazdı ama 3-0 öndeyken 3-3 olsaydı böyle olur muydu?

Normalde tabii ki bu kadro ile bu yapılanma ile Sergen hoca büyük iş başardı ama işte elindeki avantajı göz göre göre kaybedince, yaptıkları geri planda kalıyor.

• lindeman kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=BRknhyddmz8&feature=youtu.be

Bu videodaki 58.saniyeden sonraki gibi galiba 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

o poz nasıl oluyor biliyor musun acep :D

• bizzarehuman kullanıcısına yanıt

Bi liverpool maçında oynadı bide balıkesir maçında gol attı 40 yıllık beşiktaşlı gibi olmuştu

• O değil de Borini,Bertolacci,Biglia üçlüsü nedir be kardeşim.Karagümrük 2-3 tane sağlam adam alsa şampiyonluğa bile oynayabilirler.Hele semt içinde oynarlarsa baya sıkıntılı takım olurlar.Bizde olsalar banko oynarlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Şenol hoca değişik bir kafa yapısı. Rıdvan düzenli oynarken adamı Milli takıma almadı, çocuğu atmosfere ve sisteme adapte etmedi. Gitti ortaspor Caner'i oynattı sürekli. Şimdi, Avrupa şampiyonasına gidiyoruz Caner yok ama Rıdvan var. Gerçekten hoca enteresan bir adam.

Doğrusunu yaptı :)

Vaktin de tıfılım amatör de genç takım da oynuyorum. A takım kalecisi bana göre Türkiyenin sayılı kalecilerinden biri, dedim ya genç takım da oynuyorum O süper kaleciye adapte olalım diye bir hafta ben bir hafta benim yedeğim çıkıyor. Öyle mal gibi yedek kulubesin de pinekliyoruz. O hafta sıra ben de daha 4. dakika bizim kaleci bir topa yattı toprak saha beton kramponlar çivili o zamanlar ( hastane de kafaya 17 dikiş ) hani hiç oynamıyoruz diye ne kaleci sortu ne dizlik ne dirseklik takmışım altım eşofman üstüm kaleci kazağı... Amatör deyip geçme saha ana baba günüen az 7 bin seyirci var takım şampiyonluğa oynuyor. Geçtim kaleye ama yeminle hem dizlerim titriyor hem de takır takır dişlerim bir birine vuruyor, rüzgar görmüş kavak gibi sallanıyorum. Adamlar hep abbam yaşın da iş güç sahibi iri yarı herifler ben daha lise 2 ye gidiyorum çelimsiz ama gözü pek ilk yarı nasıl bitti anlamadım bizim kiler kaleye top yaklaştırmıyor o zaman geri pası var arada bana sesle al aslanım, aferim koçum moral veriyorlar. Bu arada saha görevlilerinden biri benim kaleye paralel iki korner direği arasın da gidip geliyor. sakin ol evlat hadi aslanım bak siz süpersiniz. İlk yarı nasıl bitti anlamadım, soyunma odasın da bana aferim haha böyle stoperleri hafları dinle beklerle paslaş vs... bir ton nasihat ama kafa da kalmadı ki. Bu bizim Beşiktaş maçı gibi averajla öndeyiz kafa kafaya ama iyi takımız bayağı öndeyiz. 2 yarı bir penaltı, altı pastan bir voleyi çıkardım. Biraz şarlatanım gençlik işte Hugita gibi showu severdim bir kaç top daha derken biz maçı 6-0 aldık.

Mayasın da topçuluk olan adam çabuk adapte olur az kendime de pay çıkarayım :)

Şenol hocam doğrusunu yapıyor alıştıra alıştıra.

saygılarla.

Topçuların bazı uğurları totemleri olur. ( aynı Kova Çağı gibi bak hala var demek ki içim de )

Kova Çağı

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• bizzarehuman kullanıcısına yanıt

Hocam o iş öyle değil. Her hafta onlara teşvik ve prim verirsen böyle oynarlar. Bize para için oynayan oyuncular lazım değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hamsi pozu  Çayı püskürttüm kriz geldi Allah iyiliğini versin hocam.

Alıntıları Göster

Hakkını yemişler Senol Hocam hamsi pozu da vermiş :D

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Ya zaten herkes elindeki avantajı böyle saçma sapan maçlarda kaybettiği için kızıyor. Örneğin ;

Benfica maçını 3-0'dan 3-3 e getirdiğimiz maç, inanılmazdı ama 3-0 öndeyken 3-3 olsaydı böyle olur muydu?

Normalde tabii ki bu kadro ile bu yapılanma ile Sergen hoca büyük iş başardı ama işte elindeki avantajı göz göre göre kaybedince, yaptıkları geri planda kalıyor.

Değil be güzel kardeşim, hiç kimsenin sezon başı hatta 2. yarı başlarken bu takım Şampiyon olur ümidi yoktu,

Bu sezon farklı pandemi, virüs sakatlıklar yüzünden yetersiz kadro ve 3 güne bir maç.

İnan ki bir mucize yaşıyoruz. 40 + maç artı kupa maçları avrupa maçları, bunlar da insan.

Bu takıma sahip çıkılmalı çekirdek kadro korunmalı ve yeterli takviyeler yapılırsa bir kaç sezon Ligin tozunu silkeleriz.

Hocayı üzmeden, medyanın ve Trollerin gazına gelmeden sakin kalmak zorundayız.

KOVA ÇAĞI

• Tüm sakatlar maç kadrosunda,

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Tüm sakatlar maç kadrosunda,

Gözünaydın...

Kupa ve Şampiyonluk turu için :)

KOVA ÇAĞI

edit : ve MADALYALAR hepi alacak. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 14 Mayıs 2021; 13:45:34 >
  • 
Sayfa: önceki 36073608360936103611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.