Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bze çalışan VAR onlara yok... Neyse iyi vurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Başakşehir 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş 2-2 Trabzonspor (Son dk. da 2 puan gitti.)

Galatasaray 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe

Trabzonspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş 3-2 Başakşehir

Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

7 derbide 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet. Bjk bu 7 derbide 14 gol atmış 9 gol yemiş. Hiç fena değil derbi istatistiği şu ana kadar. Arena'da genelde yenilirdi Bjk, puan çıkardı. Ts'yi 2,5 sezondur yenemiyordu, seriyi sonlandırdı. Başakşehir'e karşı o kadar eksikle zor da olsa 3 puanı aldı. Fb'yi hem içerde yendi, hem dışarda yendi 15 senelik seriyi bitirdi. Daha ne?  

Alıntıları Göster

Şu 1-0 yenildiğimiz Başak maçında da tek kale oynamıştık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt
    Maçı izlerken ben de nerede oynayacak diyordum.
    Rıdvan - Nsakala oynasa Nkodu ne olacak demiştim.

Biri asisti yaptı diğeri golü attı
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt

beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hadi be Sergen......

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
  • Nkoudu zaten şutu olmadığı için bence hep sağ kanatta oynamalı. Sağ kanatta ne zaman oynadıysa hep etkili oldu. + Sol ayağı çok kötü.

• fenerbahçe bu stoperleri nereden bulmuş böyle çok güzel eşlik ediyorlar fenerbahçe kalesine kadar buyrun efendim buyrun vurun

• mehmehcik_71 kullanıcısına yanıt
    Yok ya biz hafta boyu algı yaparak hakemleri etki altına aldık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

1 Kırmızı + 1 Penaltı verdi yine de başaramadı  

Çare belli...

• O değil de acaba ljaic keşke adam olsaydım da şu mutlulugu ben de yaşayabilseydim diye kafasını vuruyor mudur duvara

• quote:

Orijinalden alıntı: crstnrnld7

O değil de acaba ljaic keşke adam olsaydım da şu mutlulugu ben de yaşayabilseydim diye kafasını vuruyor mudur duvara

Ljajtn bir yol olmaz, seneye 3-5 satsak büyük başarı

• Fenerbahçeli oyuncular tesise girerken görüntülendi

• quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

Maçın tamamını tekrar izleyebileceğimiz bir yer var mıdır?Bilen arkadaş varsa pm atarsa sevinirim

Bende arıyorum deli gibi (:

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

fenerbahçe bu stoperleri nereden bulmuş böyle çok güzel eşlik ediyorlar fenerbahçe kalesine kadar buyrun efendim buyrun vurun

öyle kötü topçular ki, necip montero ikilisi bile daha çok güven veriyor. nerden bulup getirmişler bunları ben de izlerken inanamadım ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Candaş fenerbahceyi sıvıyor şuanda.Öyle bir konustu ki sanarsın hakem bizi değil feneri katletti

• Beyler tebrikler gerçektende laf edilmeyecek bi galibiyet aldınız ama biraz fazla abartmıyomusunuz ? Abartarak kendi takımınızı küçültüyorsunuz.bjk nin fb yi yenmesi normal bi olay fb nin bjk yi yenmeside hakeza öyle.anormal olan 15 senedir yenememesi zaten

• Oyun olarak topu rakibe verdiğimiz maçlarda etkili olduk. Ts-Fb-İbb gibi. Aralarında en kötü maç Ts maçıydı. Bu maçta çok bilinçli oynadık. Kim nerede ne yapacağını çok iyi biliyordu.

Defansif anlamda çok iyi değildik. Yani şu golleri yemememiz lazım. Hani pozisyon olur vs tamam ama maçta öyle bir aksiyon fazla olmadı. Bence burada Fener'in hücumda kötü olması söz konusuydu.

Fener çok dağınıktı. Çok boş bıraktı. Bizim oyuncular baya rahat oynayabildi. Fener sadece hücum presi yapmaya çalıştı ama oradan top çıktığında orta alanı bom boş olan bir takım karşımıza çıktı. Durum böyle olunca başta Raşit olmak üzere takım çok iyi paslaşarak çıktı. Mensah driplingle zorladı.

İşte sezon başından beri belirttiğim durum şu; elimizde sprinter oyuncu çok fazla. Mensah'ta bunlardan biri. Bakın azcık teknik oynayan oyuncular olduğunda işler değişiyor. Raşit-Roisser mesela bunlara örnek. Larin sol kanatta buna örnek. Bu oyuncular doğru koşu, doğru zamanlama ve doğru pas tercihleri yüzünden ön plana çıkmaktadır.

Nkoudu-Nskala-Mensah sprinter oyuncular. Son gol mesela bunların özeti. Yani bu oyuncular bir arada kapanan takımlara karşı oynayamaz. Zaten sezon başından beri yaşadıklarımız bunların özeti.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

son dakikada altayın kırmızı verilmedi böyle bi rezillik olamaz yemin ediyorum
    Şerefli ler konuşmuyor bile
    O Tuncay mhy nin pozisyon na milyonlarca insanın izlediği program da taça gidiyordu sarı değil diyor
    Febe nin penaltısı penaltı değil mhy nin kaçırdığı pozisyon da Montero ya da darbe var
    Larin e denge bozuyorlar Caner in pozisyon nunu konuşmuyor lar bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.