Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Bir hafta da eksiğimiz var... Çok şey değişir demiştik, değişti. Böyle devam. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sigma Olomouc mağdurları gelmiş yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakem maçı batırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kadar kollanmaya rağmen medyanin sisirmesine ragmen evinde 10 kisi takimdan 2 gol daha yiyerek 4-3 kaybettiler konya şimdide besiktas
    Anlaşıldı bu sene de tek eglence ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 29 Kasım 2020; 21:9:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockstar1907

Bu mesaj silindi.
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockstar1907

Bu mesaj silindi.

Tanıdık geldi mi? Beşiktaş yine 10 kişi. Ucuz ucuz penaltılar ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• KADIKÖY BİZE DEPLASMAN DEĞİL, HİÇBİR ZAMAN OLMADI

• vc1903 kullanıcısına yanıt

pascaldan sonra bizi benimseyen ilk siyahi herif sakatlanırsa para ödiyecek diye sözleşme imzalayarak geldi be kral adam kral.. gidip formasını alıcam yarın.

• Rockstar1907 kullanıcısına yanıt

Yerin dibine girdiniz laa bu size yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Beyler bir şey soracağım. Bu basında fb'nin kadrosu çok iyi, süper, uçuyor kaçıyor diyenler neyin kafasını yaşıyor?

Altay

Gökhan

Tisserand

Serdar Aziz

Novak

Sosa

Gustavo

Ozan

Perotti

Pelkas

Cisse

Şurdan belki Ozan Tufan ve Perotti (takımda sol kanat yok) dışında takımda görmek isteyeceğiniz topçu var mı?

Pelkas hayatında Lyon, Leicester görebilir mi? Ghezzal görmüş geçirmiş. Cisse dediğiniz adam 1 atıyorsa, 10 kaçırıyor. 36 yaşında. Aboubakar ritmini bulabilse cebinden 10 tane Cisse çıkarır. Gustavo iyi topçu ama Souza'nın eksiği yok. Sosa bana göre Atiba kadar dinamizm katamıyor ve sahada eksik oynatıyor. Rıdvan'ı her türlü Novak-Caner yerine tercih ederim. Necip bana göre Serdar Aziz'den abartırsam 3, abartmazsam 2.5 gömlek daha iyi futbolcu. Çok ciddi söylüyorum bunu. Rosier'nin oynadığı maçlarda Gökhan'dan eksiğini görmedik hatta fazlasını gördük. Tisserand'ı hiç alıcı gözle izlemedim yorum yok. Altay evet daha iyi Utku'dan o bir gerçek fakat arada abartıldığı kadar kadro farkı göremiyorum ben. Bizim Talisca, Babel, Pepe, Adriano'lu kadromuz falan varken bile bu kadar abartılmıyordu. Sezon başından beri herkes fb'yi adeta bir PSG yaptı, Barcelona yaptı. Komik geliyor bana bu durum. Adamlar bütün emeklileri topladılar takıma, biraz takım içi uyum yakaladılar öyle gidiyorlar diye adamları göklere çıkarıyorlar. Kesinlikle abartıldıkları gibi bir takım değiller.

Biz bunları yazdık!

Galaktik takımmış. Ulan bu ligde Talisca, Babel, Abou, Adriano, Pepe aynı anda sahada kaldı. Siz kime ne anlatıyorsunuz?

Pelkasmış, Perottiymiş, bilmem neymiş.

İTAAT EDECEKSİNİZ.

• Maç 4-3 bitmiş hala kağıt üstünde fener favoriydi diyorlar.Beşiktaş fenerin üzerinde favori

• Ayıp valla son dakika bile eyyam yaptı hakem

• Şu hakeme 5 hafta maç yönetmeme cezası gibi bir şey verilmesi lazım. Hele o VAR da ki herif kimse onunda hakemlikten men edilmesi lazım.

• Fb sahasında işler böyle. Bir de seyirci olsa hakem çok daha efor sarf ederdi emin olun :)

• Ahahahhahahahahaha helal beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.