Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Bende arıyorum deli gibi (:

Alıntıları Göster

Bulursanız haber size zahmet hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Beyler tebrikler gerçektende laf edilmeyecek bi galibiyet aldınız ama biraz fazla abartmıyomusunuz ? Abartarak kendi takımınızı küçültüyorsunuz.bjk nin fb yi yenmesi normal bi olay fb nin bjk yi yenmeside hakeza öyle.anormal olan 15 senedir yenememesi zaten
    İyi de hakem desteğine rağmen yenmek nedir bilirmisin öyle böyle değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Beyler tebrikler gerçektende laf edilmeyecek bi galibiyet aldınız ama biraz fazla abartmıyomusunuz ? Abartarak kendi takımınızı küçültüyorsunuz.bjk nin fb yi yenmesi normal bi olay fb nin bjk yi yenmeside hakeza öyle.anormal olan 15 senedir yenememesi zaten

bizim için çok sıkıntılı bi sene. hocanın çalkantılı dönemleri, başkanın saçma sapan açıklamaları ve geç gelen/yapılmayan transferler derken bütün Beşiktaşlılar çok gerildi. Önce başakcity sonra fenerbahçe derken böyle galibiyetlere ihtiyacımız vardı. şu 2 maçı kaybetsek ne başkan alırdı ne de sergen hoca. olay Fenerbahçeyi kadıköyde yenip yenmemek değil, kazanılan ruh ve birliktelik. camianın cidden bunlara ihtiyacı vardı, çok şükür ihtiyacımız olanı aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Attığımız ilk golde Larin resmen resital yapıyor. Bazen şaşırıyorum bu adamın oyun zekası gerçekten bu kadar yüksek mi diye. Arada bu adama bir şeyler oluyor gerçekten kendisinden hiç beklenmeyecek şeyleri yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Attığımız ilk golde Larin resmen resital yapıyor. Bazen şaşırıyorum bu adamın oyun zekası gerçekten bu kadar yüksek mi diye. Arada bu adama bir şeyler oluyor gerçekten kendisinden hiç beklenmeyecek şeyleri yapıyor.

fakir lukakusu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

yeteneği ve yapabilecekleri kısıtlı ama mücadelesinden hiçbir zaman şüphe duymuyorsun. bu sene de ayrı bi güzel oynuyor inşallah böyle devam eder.

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

15 senedir neden yenemediğimizi 15 senedir konuşuyoruz zaten. Sen konuya uzak kalmışsın.

• 20 yıl sonra Galatasaray, 15 yıl sonra Beşiktaş yendi. Aziz Yıldırım ağlarsınız diyordu. Adam bir şekilde masa başında etik olmasa bile kulübünü korumayı başarmış yıllarca. Aziz Yıldırım gitti Fenerbahçe 2 yıl çok geriledi masa başında.

• tutun sadığı tutun salmayın sahaya

bu sene ara ara yazarım ben bunu

• Tebrikler bjk haketti yalniz her zaman fb bjk derbisi gs-fb ve bjk-gs derbilerinden daha zevkli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hareketin mükemmeliğine bak. Kuduruyorum zevkten. Ohhhh.

İçimin yağları eridi
    +1903
    Öncesi Caner in faulü tık yok

• ademis kullanıcısına yanıt
    Utanma olur diyeceğim ama yüz değil ayakkabı köselesi...
  • Bir takım ne olursa olsun, Necip ve Nskala'dan aynı maçta gol yiyorsa bahane aramasının nedeni yok ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Resmi hesap hala vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Fenerlilerin maç hk. bulabildiği tek bahane 2. gol öncesi faul var goygoyu. Bjk düşmanı Erman toroğlu çok net değil dedi. Ayrıca Larinin ilk sarı sarı kart değil, mert hakanın 2. sarı tartışmasız verilmeli ve oyundan atılmalıydı dedi. 2-1 yakaladığımız net gole gideceğimiz pozisyonda avantaja bırakmamak, ortada pozisyonlarda tüm takdir haklarının fener lehine kullanılması gibi olaylara değinmiyorum bile. Bjk ilk yarı ince ince ikinci yarı kalın kalın doğrandı alenen ortada zaten.

Özetle maçı izleyen herkes(at gözlüğü takmış siyaha beyaz diyebilecek cibilliyetteki bir kaç fenerli yönetici ve holigan hariç) şu maçta beşiktaşın biçildiğini çok net ifade ediyor. Gevelemeye gerek yok.

Son dakika güven belki boş kaleye atacak tı Altay elle oynadı
    KİMSE KONUŞMUYOR
    KONUŞUN lan fenerliler

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Altay in kirmizisi neden VAR da atlandi? Belki gol atacaktik ve averaj lazim olucakti. Ayni zamanda belki Altay FB ye puan kazandiracak.

Yonetim tek tek pozisyon soylesin

Haftaya oynamayacak tı dile getirin
    2ye 1 giderken oyunu durdurdu
    Larin in pozisyonunda durdu bekledi çünkü fener atak yapıyordu gitti sonra verdi
    Penaltı sı beleş fenerin Caner in pozisyonu faul

• iki takımında defansı ve takım savunması evlere şenlik.

Beşiktaş savunma yapmayı ögrenemezse hep böyle olmaz.Geçen hafta 3-0'dan maç gidiyordu neredeyse.

Bu hafta derbide gidiyordu bir kırmızı kar birpenaltı derken neredeyse berabere bitecekti.Fenerbahçe sahada yoktu çok top kaybı yaptılar.

Öne geçildiginde maçı tutmalı rakibi oyundan düşürmeliyiz.

Resmen bir şekilde gol yiyip rakibi oyuna ortak ediyorlar.Her zaman böyle olmaz.Hep yediginden fazla atamazsın.

Montero'yu ne diye aldılar.Roco bundan daha iyidi diye daha önce yazdım. Aynı şekilde Larin takımda kalmasını kaç defa yazdım. Bu adam direk santrofor olamsa da takımın gol yükünü birşekilde sırtlar.

Umut Nayir,Güven Yalçın yerine bu adam oynasın.

Bu galibiyet takıma moral oldu ama takım savunması ve defans hattı evlere şenlik.Ayrıca kale güven vermiyor.

Büyük maçlara Sergen Yalçın iyihazırlanıyor anlaşılan ama anadolu takımları olunca gerçek yüzü ortaya çıkıyor.Başakşehir ve Fenerbahçe maçına çok aldanmayın bence.

• alembizim kullanıcısına yanıt
    Yediğimiz gollerden biri duran top, diğeri direkten sekip adamın önüne düştü tamamen şans işi, diğeri de Welinton'un kazmalığı yüzünden penaltı. Savunma sorunlu da, son 1-2 haftadır Vida-Welinton yerine Necip-Montero oynayınca biraz daha toparlandı hiç değilse. Başakşehir'den 2 gol yemek anormal bir olay değiş, Başakşehir kötü bir takım da değil. Burda United da 2 gol yedi Başakşehir'den. Bu tür maçlarda momentumu arkasına alan takım işi bitirir. Biz de Başak'a 3 gol attık peki Başak bu sezon hiç 3 gol yemiş mi bir maçta aç bir bak? Savunmadaki oyuncular Rosier dışında her hafta değişiyor bizim. Üstüne kaleci de değişiyor. Defans beşlisi her hafta değiştiği sürece savunmayı iyi yapmak mümkün değil. O yüzden bizim defansımız devre arasına kadar Rıdvan-Montero-Necip-Rosier şeklinde kesinleştirilmeli. Topçular bi 5-6 hafta bir arada oynayabilse toparlarlar ama geldiğinden beri Welinton dışında sürekli forma giyen hiç bir futbolcu yok defansta.

• O değil de bu Aboubakar milli takımdan golle döndüğünde bu adama bir şeyler oluyor arkadaş. Böyle mistik şeylere inanmam ama adam sanki kutsanıyor gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.