Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciganito

Wellinton'a Nsakala'ya yabancı hakkımızı kullanmaktansa kaleye kullanmak daha mantıklı bence. Fabri ve Lung elimizin altındaki isimler diye söyledim ucuza kapatabiliriz.

Hücum hattımız yine iddialı olmayacaksa kaleci önemli faktör haline gelecek.

Alıntıları Göster
    Alabileceğimiz adam yok başka, onları bile aldık mı almadık mı muamma. Artık bu sezon gelen adamlara burun kıvırmaya hakkımız yok. Sahada oynayabilmeleri önemli. Oynatacak kişi de Sergen hoca

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

sandro wagner boşa çıkmış
    Hoffenheim'da oynarken bizle hazırlık maçında oynamıştı.Defansımızı kevgire çevirmişti, keşke alabilsek demiştim 1 sezon sonra Bayern aldıydı keşke alabilsek çok beğendiğim bir santrafor.
  • Geçmişe takılıp kalmak istemiyorum ama şunu da bir şekilde ifade etmek istiyorum, Sergen hoca'nın bahsettiği €90M'luk bütçeyi dördüncü yapan şahsa öfkem de bu can bu bedende olduğu sürece dinmeyecek.

Kazansak şampiyon olacağımız maça Necip ile çıkan şahıstan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

15m alıyormuş
    onu allah bildiği gibi yapsın o zaman
  • Mensah durumu ne şimdi acil fokus atmamız lazım orta saha çok önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşa çıkan, çıkacak olan o kadar çok oyuncu var ki. ben eminim 0 bonservisle bu senekinden daha iyi bir kadro kurulur. mevzu kulübün bunların farkına varması, gerekli çalışmayı yapması. hatta şimdiye kadar yapmış olmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 26 Temmuz 2020; 0:26:43 >
  • Sergen muhteşem konuştu söylenebilecek herşeyi söyledi bizlerinde desteğiyle kulübümüz bu zor günleri atlatır inşallah.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    boşa çıkmasıda önemli değil tff maaş bütçesini düşük belirleyecek şuan bile maaş bütçesinin üzerindeyiz boşa çıkan oyuncular bonsevisi olmasada yüksek ücret istiyorlar boştaki oyuncuları düşük maaşlarla getirmek gerek ama o da zor.zaten transfer için harcanacak parada yok gelecek sezon iyi bir kadronun oluşacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Mensah durumu ne şimdi acil fokus atmamız lazım orta saha çok önemli
    Top artık bizde kayseri arar durur artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

boşa çıkmasıda önemli değil tff maaş bütçesini düşük belirleyecek şuan bile maaş bütçesinin üzerindeyiz boşa çıkan oyuncular bonsevisi olmasada yüksek ücret istiyorlar boştaki oyuncuları düşük maaşlarla getirmek gerek ama o da zor.zaten transfer için harcanacak parada yok gelecek sezon iyi bir kadronun oluşacağını sanmıyorum
    zaten boştaki yüksek maaşlılara değil, detaylarda arada kalmış adamlara bakmak gerekiyor. yüksek maaşlıları geçicekler mecbur direkt.
  • quote:

boşa çıkan, çıkacak olan o kadar çok oyuncu var ki. ben eminim 0 bonservisle bu senekinden daha iyi bir kadro kurulur. mevzu kulübün bunların farkına varması, gerekli çalışmayı yapması. hatta şimdiye kadar yapmış olmaları lazım.
    Artı imza parası istiyor kamiller. Yönetimin arayışı biraz fantezi. Beşiktaşı bilen lig'i tanıyan oyuncular dışında bonservis'siz oyuncu almamız zor, adres alanya city ordaki paraya burda oynamaları lazım kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 26 Temmuz 2020; 0:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Artı imza parası istiyor kamiller. Yönetimin arayışı biraz fantezi. Beşiktaşı bilen lig'i tanıyan oyuncular dışında bonservis'siz oyuncu almamız zor, adres alanya city ordaki paraya burda oynamaları lazım kısaca

Alıntıları Göster
    ya ben geldiği zamanki marcelo, atiba, beck ayarındaki adamları kastediyorum boşta oyuncu derken cavani'yi demiyorum yani.
    https://www.transfermarkt.com.tr/naldo/profil/spieler/148666

attım mesela düşen espanyol'dan boşa çıkmış stoper. ne imza parası isteyecek bu eti ne butu ne ama mesela bu benim beğendiğim ve istediğim bir oyuncu. bu ayarda çok adam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 26 Temmuz 2020; 0:34:32 >

• caner ve gökhanı bile elde tutamıyoruz.şu ekonomik şartlarda yerlerinin dolması çok zor.200 bin euro fazla verip her ikisinide takımda tutmak gerekti ama yönetim elde tutma tarafında değil.fenerbahçe iki oyuncunun yerini doldurmak için 4 senede milyon eurolar harcadı hala yerlerini dolduramadılar.
  • Hayırlı olsun yeni konu yeni sezon ve 3.luk

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Alabileceğimiz adam yok başka, onları bile aldık mı almadık mı muamma. Artık bu sezon gelen adamlara burun kıvırmaya hakkımız yok. Sahada oynayabilmeleri önemli. Oynatacak kişi de Sergen hoca

Alıntıları Göster
    Konuşulan sözleşmeler o kadar da ucuz değil yalnız. Bulunmaz hint kumaşı değil bahsedilen isimler de. Bir ton bonservissiz oyuncu var.

Tek güvence bu isimlerde Sergen Hoca. Kritik bir süreçten geçiyoruz umarım doğru adımlar atılır. Bize düşen destek çıkmak.

• Valla daha ne denir, Sergen hoca her şeyi açıklamış

https://tr.beinsports.com/haber/sergen-yalcindan-transfer-sozleri-4
  • quote:

ya ben geldiği zamanki marcelo, atiba, beck ayarındaki adamları kastediyorum boşta oyuncu derken cavani'yi demiyorum yani.
    https://www.transfermarkt.com.tr/naldo/profil/spieler/148666

attım mesela düşen espanyol'dan boşa çıkmış stoper. ne imza parası isteyecek bu eti ne butu ne ama mesela bu benim beğendiğim ve istediğim bir oyuncu. bu ayarda çok adam var.

Alıntıları Göster
    Az önce boştaki oyunculara bakarken gözüme çarptı. Welinton yerine bu adamı getirtelim işte niye Alanya'nın ağzının kokusunu çekiyoruz boşuna. Adamlar billur geçer gibi 32'lik Welinton'a karşılık bonservisiyle Rıdvan, Fatih, Oğuzhan falan istiyor.

• Şu Markus Henriksen'i alabilsek süper olur. ŞL vaadiyle gelebilir belki. Çok bir maaş isteyeceğini de sanmıyorum. Tam aradığımız eleman. Uzun boylu, agresif, teknik. Adamı bu sezon nedense oynatmadılar ama ondan önce hep oynuyordu. Gelse buraya çok memnun eder bizi. Dorukhanla iyi bir ikili olurlar diye düşünüyorum. Mensah'a falan para bayılmaya gerek yok.
    https://www.transfermarkt.com.tr/markus-henriksen/profil/spieler/122011
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Az önce boştaki oyunculara bakarken gözüme çarptı. Welinton yerine bu adamı getirtelim işte niye Alanya'nın ağzının kokusunu çekiyoruz boşuna. Adamlar billur geçer gibi 32'lik Welinton'a karşılık bonservisiyle Rıdvan, Fatih, Oğuzhan falan istiyor.

Alıntıları Göster
    belki ikisi birlikte olur
  • gençler fb gs neysede en çokta şu sivası altımıza aldık ya çok mutluyum yav
    seneye rıza daha çok nefretini kusar bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mischevious60 -- 26 Temmuz 2020; 0:49:0 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.