Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Necip"i normalde hiç beğenmem. Ama yüreğiyle oynuyor. Helal olsun valla ne diyelim. Keşke herkes böyle yüreğiyle oynasa. Bu arada Ljajic Necip'in kalite olarak 10 katı. Ama yürek olarak tırnağı olamaz. Ruhsuz herifin teki. Ljajic gibileri takımdan göndermek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rosier kral ne oynadi ama

• En son deplasman da izlediğim derbi 3-4 kazandığımız kaleci panculu maçtı. O günden sonra ne GS ne FB deplasman olursa izlemiyorum. Bugün de hakem şaşırtmadı. Her şeye rağmen iyi bir galibiyet aldık. Trabzon galibiyetle havaya girenler umarım tekrar havaya girmez.

• en çok sana kızıyoruz çünkü kimseyi senin kadar sevmedik.. hep böyle hırslı hep böyle kararlı ol. bu hırsını bize yansıttığın sürece bu taraftar sürekli arkanda.
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• N'Skala'nın 2013'ten beri ilk golüymüş bu attığı gol. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Sergen Yalçın: 'Bu maça derbi değil dediler. Haklılar. 10 kişi 4 attığımız takımdan rakip mi olur?' 5-3 oldu hocam

• Fazla yüklenmeyelim diyorum ama bu hazımsızları gördükçe sabaha kadar vuralım
  • Mierzejewski kullanıcısına yanıt

Dediklerinize katılıyorum altayın topu vücuda da çarpıyor sonra seliyor gibi gözükmüştü gözüme o yüzden sarı demiştim.

ama bir tek şeyde net bir şekilde katılmıyorum 2.golden önce cissenin net bir şekilde pozisyonu bozulmuş ve ayağın çıktığı yere bakarsanız tehlikeli hareketten iptal edilmes gerektiğini görürsünüz.Vara bile gidilmedi.Ben maçtan önce de yazmıştım keşke ahmet nur çebi böyle bir açıklamaya girmeseydi yine beşiktaş kazansaydı ama hakem böyle iki takımı da mağdur etmeseydi.Ayrıca puan durumunda sene sonu bjknin gsden üstte bitireceğini düşünüyorum.Gs bir şekilde geçiyor bakalım maçları bizle aynı puandalar ama “federasyondan aradılar” gibi ucuz işlerle lige ortak etmeye çalışıyorlar.Gerek yok beşiktaş şampiyonluk takibinde zaten.Ayrıca bursaya bir kere şampiyonluk verdik alanya da var üstüne gsyi yarışta tutmaya çalışmanın anlamı yok.

• Kazandığımız için konuşmazsak hata ederiz hala sinirim geçmedi benim bu kadar üstün oynadığımız maçı az daha elimizden alıcaktı adi herif ben yönetici olsam bas bas bağırırım
  • TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR

3-4

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ANLIK

•  Vedat Okyar Ruhu şad olsun 'Eğer sen Beşiktaş'san hakemi de yeneceksin

Bu maçın zevkini çıkarın... Bırakın artık Hocanızı, Kalecinizi, Welinton ve N'skala'yı... Dikine giden hucüm avantajı sağlayan Mensah'a çatmayı.

BU TAKIM BÜTÜN OLARAK TAKIM RUHU YANSITTIĞI İÇİN ALKIŞI HAK EDİYOR.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Beinsportun hazırladığı özeti izleyip hala abone olan Beşiktaş lıları anlayamıyorum.
    Son golde spikerin sesini kısıyor özette, tartışmali pozisyonları net göstermiyor. Yanli yayın yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Alıntıları Göster

Bu kim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Beşiktaş kariyerindeki Liverpool maçından sonraki en iyi maç büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster
    Deplasmanda ki Napoli maçını unutmamak lazım. Hamsik gibi bir herifi sahadan silmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bu kim ya

Alıntıları Göster

MasterChef'ten Uğur hocam. Sosyal medya kaynadı geçen hafta. Arkadaş dehşet ironi yapmış ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.