Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Necip 5 yıl sonra ilk defa iyi bir maç çıkardı.Tarihe böyle de geçer bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANLIK

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Mauricio Lemos: Zorlu bir yaz dönemiydi. Geleceğimin ne olacağını bilmiyordum. Ailemle de konuştuktan sonra Barcelona'nın teklifini geri çevirdim.

Abuş: Ee krdşm anlat dinliyorm heyecnli oluyo...

• Josefin girişi hakemle birlikte baya anlamlı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ANLIK

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• fenerbahçe'den gelen veya orayla tanınıp buraya gelen adamların burada kendini parçalamasının tadı da bi başka oluyo yav ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

josef gustavo'yu sırtına alıp lemos ve tisserand'ın üstüne attı resmen ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sinirlerim yeni yeni yatışıyor. Neyse bununla geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanılmaz güzel maçtı.son iki maçtır bu kadar konsantre takımı görmek beni çok umutlandırdı.yürü bee koçlar helal size...🦅🦅🦅
  • Şu sene başında yerli oyuncu muhabbetini değiştirmeseler ve gidip Lung alabilmiş olsaydık Kayseri den çok farklı şeyler konuşabilirdik. Orta sahamız, hücum hattımız, savunma hattımız bir şekilde oturuyor ama kale Allaha emanet gidiyor her maç.

• Özeti izledim tebrik ederim. Sergen hoca Başak ve Fenerden 6 puan çıkardı. Maç içinde Pelkasın yaptığı hareket keşke futbol kurallarına göre kırmızı olsa. Kurala göre sarı ama futbolu katlediyorlar :)

• Arşivlik maç oldu.Kayda alan var mıdır ki.

• Alanya bu sezon sadece 3 gol yemiş. Size welintonu verdiler kurtuldular. Devre arası sizde kurtulun adam saatli bomba gibi takımı yakacaktı yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta ici Feneri rahat geçeriz diye düşünüyordum.
    Ama malum hakemi hesaba katmadım uzun zaman sonra Beşiktaş rakiple birlikte hakemi de yendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Bu adamı bir şekilde almak lazım seneye.

Tosic reyizte sabri ile bir tanesini almıştı gsnin stadında kolunun altına. Böyle adamlar lazım ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Be4die kullanıcısına yanıt

İkinci gole pek yorum yapmayacağım bence temiz ama verse de yok artık demem.

Bence Larin'in itildiği pozisyon penaltıydı ilk yarıda. Hiç topla alakası yokken adamı itip bozdu.

Mert Hakan'ın pozisyonu da ikini sarıdan kırmızı olmalıydı. (Hakemin tek hatası)

Josef kırmızı olmalıydı.

Altay'ın elle oynaması kırmızı olmalıydı.

Rosier'in eline çarpan top ceza sahası dışındaydı diye gördüm.

Hakem Mert Hakan dışında bariz hatalı karar vermedi bence. Asıl sorun VAR hakeminde. Pozisyonlarda çağırıp kırmızıyı istemeliydi.

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.