Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maç Turkiye futbol fedarasyonu tarafindan kural hatasindan dolayi kesinlikle ve kesinlikle iptal edilmeli. Ben böyle rezillik görmedim . 90 dakika boyunca adamin biri sahada fener formasi giymeden oyuna mudehale etti durdu . Sen hakem misin ki oyuna mudehale ediyorsun te Allah'ım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7FA365660 -- 29 Kasım 2020; 20:31:10 >
  • Şu hakeme rağmen ağlamayı başaran fbliler var. Ağlamayı huy edinmişsiniz resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghezzal harika oyuncu. Bonservisi ne kadar acaba zorunlu opsiyon mu var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Gol yiyoruz abi gol yiyoruz. Gol atamayacağımız takım yok işte. İlerdeki adamlar yamyam gibi. 17 gol yemişiz. Alanya 3 gol yemiş ligde.

Ayrıca uçan kaçan takımlar ile maç eksiğine rağmen 4 puan var arada  

Son gol çok iyiydi, derslik bir kontrataktı. Sergen Yalçın da bayağı iyi hoca, şu kadroya şu topu oynatmak kolay bir iş değil.

• fener yöneticis hakem diyor yav hakem.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Necibin yerinde olsam bu benim jübile maçımdı herkese teşekkürler der futbolu bırakırım

• bu 4 gol @Ekmek arası melemen nin ruhuna gelsin ne demiştim çok gördük böyle fark atacaz diyenleri hepsi yok oldu⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Kasım 2020; 21:38:55 >
  • Hahahhahah puhahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7FA365660

Bu maç Turkiye futbol fedarasyonu tarafindan kural hatasindan dolayi kesinlikle ve kesinlikle iptal edilmeli. Ben böyle rezillik görmedim . 90 dakika boyunca adamin biri sahada fener formasi giymeden oyuna mudehale etti durdu . Sen hakem misin ki oyuna mudehale ediyorsun te Allah'ım

Süre yetse formayı giyip kendisi atacaktı golü. Bu ligde örneği var. Hakemden gol yemiş tek takım Beşiktaş. Hala bu ünvanı koruyoruz. İkinci golü de yiyebilirdik bu gece. Hakem ona doğru gidiyordu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHA NSAKALA VE NECİPTEN AYNI MAÇTA GOL YEMEYİ BAŞARABİLEN KAÇ TAKIM OLABİLİR DÜNYADA

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bu kadar da olmaz be Kardeşim. Hadi bize sökmez de sen koskoca FB taraftarını da mi salak sanıyorsun. Bu açıklamalara kimse yemez. Yapmayın komik oluyor.
  • O değilde Josef ne büyük topcu he. Kral çok gec geldin sen bize be

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Tüm jokerler kullanıldı ama olmayınca olmuyor. 

Bu arkalarda kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Ghezzal harika oyuncu. Bonservisi ne kadar acaba zorunlu opsiyon mu var ?

Opsiyon yok ama piyasası son yıllarda çok düşmüştü, alınmayacak bir oyuncu değil.

• inanılır gibi değil bizim yönetici çıkıyor hakem hk konuşmuyor muhabirler sorunca yarım ağız 30 sn 1-2 cümle kurup ama oyunumuzu konuşalım falan diyip geçiyor.

FB'den alper pirşen denen yüzsüz yönetici yaklaşık 5-10 dk hk. hakem hakkında giydirdi. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür inanılır gibi değil bu yüzsüz hangi maçı izlemiş hakem hk. kötü diye konuşabiliyor. Taraflı tarafsız herkes bjk'nin doğrandığını yazıyor/söylüyor. Bu akli melekelerini yitirmiş dengesiz hakem hk. 5-10 dk hakem maçı katletti diye konuşabiliyor akıl alır gibi değil. Futbolun yüz karası bunlar.

• Abuşu üzmeyin bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rarels -- 29 Kasım 2020; 21:34:8 >
  • Necipten de gol yemezsin be

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hareketin mükemmeliğine bak. Kuduruyorum zevkten. Ohhhh.

Bütün golleri bi kenara bıraktım favorim bu hareket oldu ahahahahahahhahahah

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.