Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hulk’un alternatifi Kenan Karamanmış. Bazen bize tinerci diyorlar hak veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Hulk’un alternatifi Kenan Karamanmış. Bazen bize tinerci diyorlar hak veriyorum

Eğer niyetleri var ise yine kimsenin duymadığı bir adamı sessiz sedasız getirecekler. Rosier Ghezzal gibi.

Beklenti olmadığı için katkı sağlayacak.

• Herkes şu Abu'nun pas trafiği ardından gelen golünü konuşuyor. Bir de Mensah'ın golünü izleyin beyler
  • Geçen sene kural hatası olan maçtan sonra çıkıp neler neler dediler.

Öyle bilenmiş durumdayım şu sarı kırmızı takıma. Keşke bugün olsaydı maç.

Sergen hocam unutmamışsındır umarım sende.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bunaldım şu Onyekuru transferinden Gsliler sıkılmıyor mu ya bir halt yaptığı da yok zaten hızlı koşan çubuk kraker

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt

Adamlar her yil ayni oyuncuyu transfer ediyor:))

Malatyada oyuncular antremana cikmamis buda demek oluyor ki Hamza takimini Gs macina en iyi sekilde hazirlamis😂😂

• Eskiden 3. şahısa hakaretten uyarı alır, tekrarında forumdan uzaklaştırılırdık. Üstteki arkadaşın, bir tek yönetimin anasına avradına açık açık sövmediği kaldı ama hala mesaj gönderebiliyor. Hem de CAPS LOCK açık şekilde.

Cidden ayıp. Bu mesajı yazan da ayıp ediyor, bu mesajı yazanı bu forumda tutanlar da. İnsanda biraz edep olur. Ben düşmanıma bile böyle laflar etmem. Bu ne saygısızlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Sertancanluksenburg tamam anladık, 1905 kayme maaş alan ekiptensin... önce şüphe ediyordum mikidos falan filan orman körpe saplantına " KEPEZA .... YÖNETİMİ " Yazacak kadar seviyeyi düşürmüşün. (o nokta nokta gelen yere hangi takımın geldiğini tüm alem biliyor)

Değil kıyak geçilerek İrfancan, Onyekuru, Youssouf vs... bilmem kim üstüne Messi + Ronaldo alsanız iflah olamıyacaksınız.

ne yaparsanız yapın bu takım yani BEŞİKTAŞ şerefi ile Onuru ile ŞAMPİYON olacaktır.

İLAHİ ADALET BUNU GEREKTİRİYOR.

KOVA ÇAĞI ( haklı hakını alacak )

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• reguse kullanıcısına yanıt

Buralar da diğer fake hesap üzerinden gelecek kin ve nefret kusmaya devam edecek. Öbür Fake hesapları duruyor... üstelik bir kişi değiller. Psikolojik sorunları var, normal bir kişiliğin bu tavrı takınması imkansız.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Eskiden 3. şahısa hakaretten uyarı alır, tekrarında forumdan uzaklaştırılırdık. Üstteki arkadaşın, bir tek yönetimin anasına avradına açık açık sövmediği kaldı ama hala mesaj gönderebiliyor. Hem de CAPS LOCK açık şekilde.

Cidden ayıp. Bu mesajı yazan da ayıp ediyor, bu mesajı yazanı bu forumda tutanlar da. İnsanda biraz edep olur. Ben düşmanıma bile böyle laflar etmem. Bu ne saygısızlık.

Şikayet ettim mesajı silindi ama hala burada herif.

Cinlerimi tepeme çıkarıyor ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Malatyada oyuncular antremana cikmamis buda demek oluyor ki Hamza takimini Gs macina en iyi sekilde hazirlamis😂😂

Kupa maçında halleri ortada idi malatyalıların. Gs çok rahat kazanır Malatya karşısında...

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Kupa maçında halleri ortada idi malatyalıların. Gs çok rahat kazanır Malatya karşısında...

Alıntıları Göster

Evinde denizliye karşı en çok kurtarış yapan kaleci bunların oldu. Nereye kazanıyor da çok kolay kazanıyor.

Hamza ve diğer eski gsli arkadaşlar bir şeyler yapmaz ise sabaha kadar oynasınlar yenemezler malatyayı.

• İlahi adaletin ne gerektirdiğini sem nereden biliyorsun?Sen haşa Tanrı mısın?

Bu takımın teknik direktörü bile toplama(sene sonu sözleşmesi bitiyor),takımın yarısı toplama.Her fırsatta param yok diyen baskandan artık gına geldi.Paran yoksa git kardesim parası olan gelsin.BIKTIRDINIZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Hulk’un alternatifi Kenan Karamanmış. Bazen bize tinerci diyorlar hak veriyorum

Araba almayı planlıyorum. Mercedes G63 var aklımda , olmazsa Dacia Duster düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Geçen yıl geldi de ne oldu. Tek bir maça skor katkısı var. O da jailsonlu fb. Zaten yenmeyeni dövüyorlardı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Takımın yarısı toplama diyor ya. Bu herif bildiğin profil fotoğrafındaki herhalde.

Tipe bak ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Bir hatırlatma sadece 3 kiralık oyuncumuz bulunuyor. Kalanların hepsi bizim.

Bu ve buna benzer tiplerin gazına gelmeyin ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bu toplanan paralar işe yarıyor mu acaba merak ediyorum sms ne faydasi olacak ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faıthful

Bu toplanan paralar işe yarıyor mu acaba merak ediyorum sms ne faydasi olacak ki

Adamın maaşı 5 milyon euro. Sürekli sakat olan arkadaştan bahsediyorum. 3 senelik 15 milyon euro.

15.000.000 Euro eşittir

135.403.460,33 Türk Lirası

Ya bir hesap et sence faydası oluyor mu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Off talisca off
  • 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.