Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mandzukic i çok istiyordum ama Hulk için aynı istek yok içimde niyeyse ama olursa iş yapabilir tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs yardim kampanyalarıyla dalga gecmiyormuydu? Simdi kendisi mi baslatiyor? Bu nasil bir tezat!

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yav hulk mandzukic falan artık konuşmamak lazım bunları. sıkıldım ben bu transferlerden. bırakın diğerleri yapsın.

Hocam Koita falan konuşacağımıza bunları konuşalım daha iyidir

• Fb taraftarları da twitter'da come to Fb başlığı açmışlar. Biz bu come to Bjk tanıtımı için dunyanin parasını harcamadik mi? Bedavadan kondular bizim fikrimize.

• Gs yardim kampanyasi yapacagina eski FM serilerinde oldugu gibi Falcaonun ustune saga tiklayip 2 hafta maas kesintisi yap secsin habire daha cok para birikir.

• Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    Şu gençlere gol atamadık biz ya.
    Yanarım böyle rezil puan kayıplarına yanarım :(
  • Ahmet Nur Çebi'yi izliyorum. 3 lafından biri para yok, transfer yapamayız, düşündüğümüzden daha zorlu bir süreçteyiz vs...

Haklı olabilirsin ama şişirdin be başkan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Mandzukic i çok istiyordum ama Hulk için aynı istek yok içimde niyeyse ama olursa iş yapabilir tabi
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimizde Montero gibi bir cevher var ama yeterince yararlanamıyoruz gibi. Yarın yine Welinton oynarsa derbinin en iyilerinden Montero için çok üzücü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Elimizde Montero gibi bir cevher var ama yeterince yararlanamıyoruz gibi. Yarın yine Welinton oynarsa derbinin en iyilerinden Montero için çok üzücü olur.

Muhtemelen Montero kesilir yarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hocam Koita falan konuşacağımıza bunları konuşalım daha iyidir

Alıntıları Göster

hocam takımın geri kalanıyla benzer maaş düzeylerinde oynayacaklarsa gelsinler. benim derdim isimlerle değil, maliyetli yaşlı transfer konusuyla. yani atiba ile aynı maaşa oynayacaksa buyursun gelsin mandzukic ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 abou'dan daha az alacaksa hulk hemen gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 21 Ocak 2021; 0:5:18 >

• Montero Atleticoda bile ciddi forma sansı buluyordu.Zaten bı tarafıyla guluyodur sergenin welıntonu oynatmasına.Lıgın marcaoyla bırlıkte en degerlı stoperı.Seneye lalıgaya 10 mılyon cıvarında bonservısle transfer olur.Bız de sınek kadar futbol zekası olmayan welıntonla oynarız.Wasat sevıcı sergen bır dıger cop Fode Koıtayı transfer ettırmek ıcın her seyını ortaya koyuyor.

• MAF10 kullanıcısına yanıt

İrfan için yapıyorlardır ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• yalnız 12 yabancı hakkını hocanın adem'i alıp nsakala'yı dışarda bırakarak değerlendirmesi de ilginç. demek ki adem'de gelişme var.

nsakala ve welliton hocanın prensler malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 21 Ocak 2021; 4:44:20 >
  • İlk 10 dakikayı kaçıracağım bugün ya.

Bu soğukta depar attıracaklar bize.

17:00 yapsalardı bari. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Takım yapalım adettendir.

Benim istediğim

Ersin

Rosier Welinton Montero Rıdvan

Josef Atiba

Ghezzal Mensah Larin

Abou

Akşam çıkacak olan

Ersin

Rosier Vida Welinton Nsakala

Josef Atiba

Ghezzal Mensah Larin

Abou

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

İlk 10 dakikayı kaçıracağım bugün ya.

Bu soğukta depar attıracaklar bize.

17:00 yapsalardı bari.  

Bizim de buranin saatiyle 3 te basliyor, evden calisiyorum normalde sorun olmaz ofisteyken bile kupa vs maci denk gelince izliyordum da, 3.30 a toplanti koymus kerkenezler. Is laptopumun arkasina kendi laptopumu koycam oyle izliycem gol olunca bagirmam ins. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bizim de buranin saatiyle 3 te basliyor, evden calisiyorum normalde sorun olmaz ofisteyken bile kupa vs maci denk gelince izliyordum da, 3.30 a toplanti koymus kerkenezler. Is laptopumun arkasina kendi laptopumu koycam oyle izliycem gol olunca bagirmam ins.  

Alıntıları Göster

Fikrimi değiştirdim 15 dakika erken çıkacağım. Tam denk gelirim ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Nskala yok ki kadroda.

• 
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.