Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ŞL hesabını geçtim, umarım olmaz da olur da ilk ön eleme maçında elendik, Avrupa Ligi gruplarına direkt mi gidiyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ya ben geldiği zamanki marcelo, atiba, beck ayarındaki adamları kastediyorum boşta oyuncu derken cavani'yi demiyorum yani.
    https://www.transfermarkt.com.tr/naldo/profil/spieler/148666

attım mesela düşen espanyol'dan boşa çıkmış stoper. ne imza parası isteyecek bu eti ne butu ne ama mesela bu benim beğendiğim ve istediğim bir oyuncu. bu ayarda çok adam var.

Alıntıları Göster
    Atiba'yı biz antalyadan daha fazla para verip aldık. Marcelo senelik 1.4 milyon Euro garanti ve puan başı 4 bin Euro (bak burak gitti bu rakamlara) almanya da aldığından fazla. Beck'i zaten konuşmaya gerek yok sıradan düz topçu ama eminim oda almanyadakinden fazla kazanmıştır burda. Kısaca dışardan topcu getirmen için x2 vermen lazım. Tr dışardan topçu getirmek artık zor, içerden halletmemiz gerekecek. Sen bakma adam boşta vesaire oyuncu türkiye'ye giriş yapmadan önce iki menajer işe girsin ki genelde öyle olur fiyat katlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 26 Temmuz 2020; 0:52:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Atiba'yı biz antalyadan daha fazla para verip aldık. Marcelo senelik 1.4 milyon Euro garanti ve puan başı 4 bin Euro (bak burak gitti bu rakamlara) almanya da aldığından fazla. Beck'i zaten konuşmaya gerek yok sıradan düz topçu ama eminim oda almanyadakinden fazla kazanmıştır burda. Kısaca dışardan topcu getirmen için x2 vermen lazım. Tr dışardan topçu getirmek artık zor, içerden halletmemiz gerekecek. Sen bakma adam boşta vesaire oyuncu türkiye'ye giriş yapmadan önce iki menajer işe girsin ki genelde öyle olur fiyat katlanır.

Alıntıları Göster
    andre castro verelim

• quote:

andre castro verelim

Alıntıları Göster
    Ben öyle topcuları beğeniyorum bir tanede zamanında osmanlısporda vardı artı castro'nun ayağı çoğundan iyi.
  • şl ilk elemeyi geçince ne kadar gelir veriliyor takımlara
  • Gelecek sezon en çok Elneny`i arayacağız bence. Yeri dolmazsa o adamın dolmaz. Beşiktaş kariyeri adamın %94 isabet ile tamamlamış. Baskı yediğimizde topu ayağından hızlı ve doğru çıkarması, ikili mücadeleler de rakip orta saha oyuncularına sağladığı üstünlük ile orta sahada gerçekten fark yarattı. Normalde Atiba her zaman performansı ile orta saha oyuncularının performansını yukarı çekerken bu sezon tam tersi Elnenyi Atiba nın performansını yukarı ya çekti ki Atiba sezona çok kötü başlamıştı. Keşke bir sezon daha kalsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Ben öyle topcuları beğeniyorum bir tanede zamanında osmanlısporda vardı artı castro'nun ayağı çoğundan iyi.

Alıntıları Göster
    castro'yu ben yıllardır çok beğeniyorum. ligde 8 numara kim var diye sorunca aklıma direkt castro gelir uzun zamandır.
  • Gökhan ın sivas maçının sonucuna bakması ulan

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Atiba Hutchinson: "Ben büyük bir kulübü temsil ediyorum. Bu yüzden sahada her şeyimi veriyorum."

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

castro'yu ben yıllardır çok beğeniyorum. ligde 8 numara kim var diye sorunca aklıma direkt castro gelir uzun zamandır.

Alıntıları Göster
    Gördüm ve artırıyorum. Üç castro ile orta alanı kur ne ofans ne defansif sıkıntı yaşamazsın.
  • Sergen hocam sana nasıl teşekkür edebiliriz bilmiyorum ama sana çok ama cooooooook teşekkür ederim İYİ Kİ VARSIN İYİ Kİ 🙏🙏🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gördük bugün. Baskı altında her topu kaptırdı. Gençlerbirliği'nde az yetenekli adamlar olsa değerlendirirdi onları. Pas isabetinin sebebi de topu sürekli sağa sola atması. Bu sezon ilk golünü bu maçta attı adam. Açıp bir bakın, Beşiktaş şampiyon olduğunda orta sahada oynayanlar kaç gole katkıda bulunmuş. Asla Beşiktaş'ın orta sahası olamaz. Herif tam bir vasat. Beğenen nasıl beğeniyor aklım almıyor. Uzun süredir orda düzgün bir futbolcu izlemediğimiz için olabilir.

• kalması çok zor kulube ihtar çekmiş maaş alamayınca 1 hafta kal desen durmaz daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Gördük bugün. Baskı altında her topu kaptırdı. Gençlerbirliği'nde az yetenekli adamlar olsa değerlendirirdi onları. Pas isabetinin sebebi de topu sürekli sağa sola atması. Bu sezon ilk golünü bu maçta attı adam. Açıp bir bakın, Beşiktaş şampiyon olduğunda orta sahada oynayanlar kaç gole katkıda bulunmuş. Asla Beşiktaş'ın orta sahası olamaz. Herif tam bir vasat. Beğenen nasıl beğeniyor aklım almıyor. Uzun süredir orda düzgün bir futbolcu izlemediğimiz için olabilir.
    Sen git Kevin De Bruyne izle hocam. Hatta City ya da Liverpool forumunda takıl. Senin kadar şu forumunda, bırak Beşiktaş forumunu, GS ve FB forumunda bile bu kadar hoşnutsuz adam hayatımda görmedim. Görende her Beşiktaş kariyerinde oynayan orta saha 10 gol 10 asist yapıyor her sezon sanacak. Aynen bir tek sen topçudan anlıyorsun.

Yani demeyeyim, demeyeyim dedim ama artık herkesin bir sabrı da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 26 Temmuz 2020; 1:11:11 >

• Yıllardır bize yazılan eski Dniprolu Douglas Silva yine boşa çıkmış. Adamın Transfermarkt fotoğrafı 7 yıldır aynı neredeyse. Fikret Orman aşıktı bu adama her sene teklif gönderiyorduk.
  • kadro yapılanması budur işte beyler eldeki yaşlıları postaladık ne güzel darısı kalanlara yerlerine ucuz potansyelli bulduk mu tamamdır
    fb gs yüksek maaşlı oyuncularını elden çıkaramayacak görürsünüz

Burak 35 yaşında,2.5 m euro
    Vida 31 yaşında, 3m euro
    Ruiz 31 yaşında, 1.8m euro
    Karius , 1.6m euro
    Rebocho 700b euro
    Boateng 33 yaş , 1.7m euro
    Diaby , 1.5m euro
    Caner , 31 yaş 1.8m euro
    Gökhan, 35 yaş 1.7m euro
    Elneny, 28 yaş 1.5m euro

şu gidenlere bak hey yavrum hey 1 takım kurulur yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mischevious60 -- 26 Temmuz 2020; 1:14:58 >
  • Ne alakası var hocam? Ben sana dedim ki aç bak Beşiktaş şampiyon olduğunda orta sahada oynayan adamlar kaç gole katkıda bulunmuş. Bu kadar basit hesap. Elneny oynarsa 100 yıl da şampiyon olamazsın. Adamda büyük takımda oynayacak teknik de yok, kapasitede de yok. Bu kadar basit. Hani diyorsun ya Atiba bile onun sayesinde şunu şunu yaptı diye. Atiba onun sayesinde değil, onun yüzünden bu sezon bu kadar ilerde oynamak zoru da kaldı ve gol-asist yaptı. Çünkü Elneny sadece işin defansif boyutunda var. Büyük takım orta sahasında bu tip futbolcu oynatırsan asla şampiyon olamazsın. Ayrıca Fener maçında Gustavo'ya madara olması da ayrı konu. Karşısına kaliteli bir oyuncu eşleşmesi gelince afallıyor yani.

Hayır bir tek ben topçudan anlıyorum diye bir iddiam yok ama Elneny'i beğenen adamın futbol bilgisini sorgularım.

Edit: Bu arada Elneny'in 1.5 milyon Euro maaşa yaptığı sağa sola pas atma işini seneye burda Fatih Aksoy da yapar yıllık 500 bin liraya merak etme. O kadar zor iş değil. Kendini üzdüğüne değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 26 Temmuz 2020; 0:16:33 >

• Bravo Sergen hocam
    İnşallah yeni sezonda sen bu takımı şampiyon yapacaksın

• Takımın çoğu gitti burada bizi bekleyen tehlike Fenerbahçe gibi olabiliriz. Bir an önce transferlerin yapılıp takımın oturması lazım. Son güne kalırsa işimiz zor. Zaten kimse takımdan mükemmel transferler beklemiyor. Hoca’da bunun farkında. Doğru adamlar alınsın yeter ucuzmuş pahalıymış çokta önemli değil. Gidipte takımı alanyaspora çevirmeyelim.

• Elneny ben de begeniyorum yan paslar haricinde vizyonu ve bolge savunmasi da iyi ayrica yasi genc. Yalniz Atiba da kalacaksa ikisi ayni anda oynayinca sut cekemiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.