Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek korkum Welinton ne saçmalık yapacakta gol yiycez diye beklemekten usandım artık..Kesemedi gitti şu adamı kadrodan :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Larin'in sol önde kanat forvet olması beklemediğimiz bir şeydi ancak çok başarılı oldu. Aynı şekilde orta sahada Atiba'nın defansif yönü kuvvetli 8 numara oyunu da bizi kısırlaştırır diyorduk fakat zekası ve yaşına rağmen temposuyla bizi bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Bunları göz önüne aldığımda artık bir sistem oyunu olduğuna inanıyorum bu takımın. Haliyle bu oyunu bozmamak lazım. Bu yüzden bugün olmayan Larin ve Josef yerine o tipte oyuncularla çıkıp aynı mentaliteyi korumalıyız.

Bu yüzden umuyorum ki sol açıkta Güven oynar, N'Koudou skoru aldığımız takdirde hamle oyuncusu olur. Josef yerine de Atiba'yı oraya çekip Dorukhan'ı 8 yapmak ve temposundan faydalanmak bizim oyunumuzu çok da eksiltmeyecektir. Bakalım Sergen Hoca'nın tercihleri nasıl olacak.

Larin ilk geldiği sezon çok hantaldı, bu sezon başı biraz o hantallığı atmış gibi göründü. Son FB maçında iyice çevikleşmiş gördüm, salonda iyi çalışıyor demek. Hantal pivot forvet gözümüzün önünde kanat forvete evriliyor hadi bakalım.

• Cuma maci oldugu ici tum haftasonu karalar baglamamiz icin Besiktas kesin puan kaybeder.

Kadro konusunda cok buyuk rahatsizligim yok ama Necip Montero olmaliydi bence Utku sans bulmus guzel. Nkudu ve Gazzel degiserek oynarlar sol bekte Yusuf oynuyor baslari belaya girebilir. Koita tehlikeli keske yetismeseydi.

3 puan alirsak gece feci keyif yaparim.

• Verdiği ofsayta bak. Rezil bunlar rezil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lige yeni çıkan Leeds United'ın neredeyse ilk haftalarda her maçı çok zordu ama hiç kapanmadı adamlar. Bizim takımlara bak bir de 11 kişi kapanıyorlar.

Beraberliğe puan vermeyeceksin en güzeli. Tamam 11 kişi atağa gelsin demiyorum da bu kadar korkmayın

• Takım havaya girmiş.

• nkodou iyi başladı

• Bir gol atsak, farka gider bu maç.

• Sağ bek böyle bişeymiş demek ki vay be

• maç 8 de sanıyorum.

başlamış bile

açar açmaz yusuf'un neden sarı görmediğini anlamadım.

• Takım yerinde tepki veriyor.

• Net penaltı. Kol bariz açık.

• penaltı falan değil VAR doğru karar verdi

• Net penaltı, izle bile demediler yazıklar olsun

• İstekliyiz de şöyle net bir tehlike yaratamadık daha.
    İlk yarı gol atamazsak zorlanıcaz gibi geliyor.
    Hem bizimkilerin son paslarda sorun var hem de araları kapatıyorlar
  • Kafam bi güzel bi güzel ama var odasındakilerin seviyesine hala ulaşamadım. Gerçi gözünün önünde birde var kararı bekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 4 Aralık 2020; 19:55:15 >
  • Net penaltı var uyuyor Yine....

• İnanılmaz ya penaltı vermedi. Kameranın diğer açısından bariz gözüküyor kolun açık olduğu.

• Kol aciliyor penalti..

Yine eyyam kokuyor her yerrrrrr

• Penaltı değildi bence. Kolu daha fazla kapatamazdı
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.