Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiko, Abdullah Avci, Corona derken ligi orta siralarda bitireceğimiz düşünülürken gökten Sergen Hoca geldi. Olur da castan ceza dönmezse ve şl olursa yeniden küllerimizden doğarız diye düşünuyorum. Şükür ki Sergen Yalçın gibi bir değere sahibiz. Ssneye en büyük kozumuz bu. Bu sezon için teşekkürler Beşiktaş!!! 🦅🦅🦅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Ersin 8 maç 4 maç gole kapatma
    Kovarius 67 maç 7 gole kapatma

Ersin uçan kaçan bir kaleci değil ama iyi olma potansiyeli var. Ersin in gole kapattığı 4 maçın 3 tanesine Kovarius kesin 1 gol alırdı içeri.
    ersinden hala emin değilim fener maçından önceki maçlarda saç baş yoldurttu saçma goller yiyip son iki maçtır iyi. Yeni sezonda tam süpriz yumurta benim için daha iyiye gidip stabil bir performansta sergileyebilir. 3-5 maç saçmalayıp kariyerinide bitirebilir. Umarım iyi maçlar çıkardıkça mental açıdan güçlenip oyuna daha iyi odaklanır.
  • Aslında napıp edip demba ba nın ayağına kapanıp nolur gel demek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sergen hoca yerli kaleci alacağız diyor bazıları hala Fabri, Lung vs. diyor. Büyük ihtimalle Volkan Babacan olacak kalecimiz bence.
  • Tosic de gelebilir aslında vefa mefa dedirtirp yılık 250bin euroya

• hadi size amme hizmeti yapayım bari.. olum çok güzel müzik lan şaka maka. tüyler diken

• quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

ersinden hala emin değilim fener maçından önceki maçlarda saç baş yoldurttu saçma goller yiyip son iki maçtır iyi. Yeni sezonda tam süpriz yumurta benim için daha iyiye gidip stabil bir performansta sergileyebilir. 3-5 maç saçmalayıp kariyerinide bitirebilir. Umarım iyi maçlar çıkardıkça mental açıdan güçlenip oyuna daha iyi odaklanır.

Alıntıları Göster
    Hocam FB ve TS kalecileri Altay ve Uğurcan her maç yalama oluyor ama sorsan hepsi 30 mio. Boş ver. Ne kaybederiz. Oynasın çocuk. En azından Kovarius ve Tolga dan iyi bir kaleci olacak hissiyatı veriyor. Önünde aklı başında stoper oyuncuları ile daha iyi olma şansı da var.

• kovarius referans olmamalı, onunla kıyaslanmamalı bence...

arkada iyi ve tecrübeli bir kaleci olmadan bu işler zor.

muslerasız gs'yi görüyoruz mesela... adamlar şeytan çarpmışa döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 26 Temmuz 2020; 0:7:28 >
  • sandro wagner boşa çıkmış
  • Fenerbahçe kalecilerden birini salar harun bana daha mantıklı geliyor ama stoper durumundan uzun kaleci alacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Sergen hoca yerli kaleci alacağız diyor bazıları hala Fabri, Lung vs. diyor. Büyük ihtimalle Volkan Babacan olacak kalecimiz bence.
    Wellinton'a Nsakala'ya yabancı hakkımızı kullanmaktansa kaleye kullanmak daha mantıklı bence. Fabri ve Lung elimizin altındaki isimler diye söyledim ucuza kapatabiliriz.

Hücum hattımız yine iddialı olmayacaksa kaleci önemli faktör haline gelecek.
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Hocam onun maaşı ile bir takım kurulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

sandro wagner boşa çıkmış
    Şu Rio Ave de Mehdi Taremi var, İranlı forvet. Bizimkilerin kulağına bir kar suyu kaçsa da alsak şu adamı. 28 Yaşında. Bu sezon çok iyi bir sezon geçirdi Portekiz de. Cisse kadar bütçeye gelir rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

kaleci konusunu bilmiyorum yani ben de iyi bir kaleci isterim ama ersin de geliştiriyor. açıkcası ilk başta ersin tedirginlik yaratıyordu ama genel olarak ersin de rıdvan da bana öyle genç oyunu güvensizliği vermiyor, ekstra bi heyecan yapmıyorum yani işin içinde bu adamlar varken.

ben kaleciden çok stoperi düşünüyorum. yabancı sınırı varken bana kalırsa bizim bi yerli stopere ihtiyacımız var. yani veysel sarıdır, alparslan öztürktür, semih kayadır böyle düşünme sebebim şu: bu kalitede yerli oyuncuları stoperde izlemek, bana bekte izlemekten daha az acı verir. bekler kesinlikle yabancı olsun diye diyorum
    Atınc gelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

Hocam onun maaşı ile bir takım kurulur...
    o kadar alıyo mudur ya
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Çin'e giden adam artık zor buraya gelir. Baktım 15 mılyon euro alıyormuş yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 26 Temmuz 2020; 0:18:3 >
  • Gökhan Gönül için hastag açıp kalması için destek verilmeli

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    15m alıyormuş

• klüp maddi olarak çok kötü durumda gidenler oldu dahada gidecekler olacak transfer zaten hayal gibi bide yola Türk kaleciyle devam edecekmişiz sanırım seneye bu seneki kadroyu arayacağız.biraz gerçekci olun şampiyonlar ligi hayal ötesi bişey çünkü öyle bir kadro kurulamayacağı kesin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.