Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzonspor'un şu an onaylanmış, resmi bir cezası var. Trabzonspor, bu cezayı kaldırmak için CAS'a başvurdu. CAS, cezayı kaldırmazsa, biz Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz. Ben kaldıracaklarını sanmıyorum. Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamaları hiç de ceza kalkacak gibi değildi. Büyük ihtimalle cezaları kalkmayacak. City, Milan örneği falan var diyorlar da onların olayı farklı. Onlar parayı düşük gösterip FFP aşmaya çalışmışlardı diye biliyorum. Trabzonspor'un borçları yüzünden FFP'den men edilmesi söz konusu.
    https://www.futbolarena.com/trabzonspor/ahmet-agaoglundan-cas-aciklamasi-382073h/

• Topladığımız puanlar sayesinde 1. torbadan kuraya katılıp uygun bir rakiple karşılaşabiliriz diye düşünüyorum.

Hadi İnşallah ya.....
  • Kısa ve trajikomik bir hikaye, buyurun...

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Gönül maç sonu Sivas maçının sonucunu soruyordu.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Maç günü konu kapatmak nasıl bir terbiyesizliktir yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Merhaba, yeni sezonun forum başlığı takım renkleri ⚫⚪ emojileriyle düzenlendi ve kısaltıldı. Kulübün 2020 / 2021 sezonu tüm maç takibi ve yorumları, genel sohbetler ve transfer tartışmaları bu konu altından yapılacaktır.
    6.olmuşsunuz reis geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamün aleyküm ah be eskiden transfer konusu ayrı, sohbet konusu ayrı olurdu. bu tek çatı altında birleştirmenin mimarı benim patladı gitti sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 25 Temmuz 2020; 23:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Gönül maç sonu Sivas maçının sonucunu soruyordu.

Valla dedim ki kardeşim bu adamı bile tutamıyorsa bu yönetim yazıklar olsun.

Ruhuyla oynuyor adam. Böyle bir sağ bek bulamaz bizimkiler iyi para önerilsin yollamayalım Gökhan'ı

• Elemelerle ilgili:

Süper Ligin ikincisi gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde yer alabilmek için 3 tur geçmek zorunda. Ancak Beşiktaş hali hazırda topladığı 54.000 puanla, 2’nci ön eleme turununun 1 numaralı seribaşı olacak. Çünkü hali hazırda 2’nci ön elemede Dinamo Zagreb 33.500 puanla en iyi durumdaki takım. Siyah-beyazlılar bu turu geçerse 3’üncü ön elemede bir kez daha en iyi puana sahip takım olacak. 3’üncü ön elemede şu anda en yüksek puanlı takım 43.000 ile Olympiakos.

2’nci ve 3’üncü turu geçmesi durumunda Beşiktaş play-off turunda Ajax (69.500) ve Salzburg’un (53.500) dışında kendisiyle beraber 3’üncü turdan gelecek 4 takım ve yine aynı turdan gelecek 6 şampiyonla beraber kura çekimine girecek. Ancak Beşiktaş kendisiyle beraber 3’üncü ön elemeden gelecek 3 takımdan birisiyle eşleşecek.

Öyle ki Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ne direkt katılacak Club Brugge, M’Gladbach, Leipzig ve Başakşehir gibi takımlardan yüksek puanı var. Alttan gelecek pek çok takımdan daha yüksek puanı olduğu düşünüldüğünde grup elemelerine bile 3’üncü torbadan girme ihtimali bulunuyor.

Kaynak: Fotospor

• Sanırım lig ikincisi katılımlarında sadece biz geçtik ön elemeyi. Hadi tekrar.
  • 2 goygoy yapacağız alt tarafı. Adamlar ondan bile rahatsız oluyor. Nasıl bir fanatiklik bu. Yöneticiler kaldıramıyor ise yapmasın bu işi.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Dikkatimi çekti evet.Umarım ihtimali vardır,
    Direk olarak 35 maç oynaması olmaz tzbi ama kesinlikle kalmalı.Bu adam gider Douglas kalırsa yazık yani.Douglas sanırım daha maliyetli

İyi kötü oynamış öneml değil formaya saygı gösterdi her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Temmuz 2020; 23:26:11 >
  • Yerimizi alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajimiz bulunsun konu hayirli olsun 3.luk guzel oldu.

• 3.luk güzel oldu. Hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volkan Babacan geldi gibi. Sergen'in konuşmasından anladığım...

Sergen Yalçın: "Kaleye yabancı transferi yapmayacağız, Ersin'in yanına yerli tecrübeli bir oyuncu alacağız. Yeni yabancı sınırında 8 oyuncuya izin var."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Temmuz 2020; 23:29:53 >
  • quote:

MacGyver. @ 25 Temmuz 2020 23:18:26

şu an kendi forumlarında rıza istifa falan yazıyorlar hocam, ayrıca göztepe niye o kadar iyi oynamışmış :)

ahahhahaha!

Evet gördüm, yazık valla ne hallere düştüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 25 Temmuz 2020; 23:29:59 >
  • Hayırlı olsun 3.lük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Maribor’u geçip girmiştik lige ? Ama tek eleme oynatmıştık.2 eleme oynayıp geçen yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.