Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28512852285328542855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene Başakşehir kalan 6 haftada Ts’den 2 puan öndeydi. Sonra fark birden 4 oldu. 2 maçta 6 puan alırsak Fener’le fark tekrar 5-6 puan olur, bunlarda heveslendikleriyle kalır. Sezon başından beri mazlum oldular, bir hafta yönetim istifa, diğer hafta büyük başkan, bir hafta futbolcuları çöp ilan edip diğer hafta kral ilan ediyorlar. Sonra işte hepinize yeterim diyen çocuk gibi oluyorsunuz bunların sonucunda, mazur görmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper Lig şampiyonluk oranları güncellendi.

▪ Beşiktaş: 1.35
    ▪ Fenerbahçe: 3.00
    ▪ Galatasaray: 7.50

İdda bile Fener’liler kadar inanmıyorsa demek..

• Fenerliler aglamaya dolusmus yine
  • simdi de polat cikti her hafta yeni biri cikiyo meydana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Yine timsah yürüşü yapmayın son maç
  • İşteyim başkanın açıklamalarını detaylı takip edemedim ama bu ağlaklar doluştuğuna göre zorlarına gidecek şeyler söylemiş belli ki.

• -LARIN, ANTRENMANDA YER ALMADI-

Ortacizgi.com’un edindiği bilgiye göre; Kanadalı golcü oyuncu, bugün yapılan antrenmanda yer almadı.

-KAYSERİSPOR MAÇINA YETİŞMESİ ZOR-

Cyle Larin’in Cumartesi günü oynanacak olan Kayserispor maçında da büyük ihtimalle forma giymesi beklenmiyor.

26 yaşındaki oyuncu Sivasspor maçının son dakikalarında yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkmıştı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Şimdi çözüm üretme vakti.

• Ben artik rakiple fln takismayi gectim sadece kazanirsak hakli oluruz artik. Kayseri macini alamazsak artik rakibe fln da laf yetistirmeye calismam kendi derdime yanarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

-LARIN, ANTRENMANDA YER ALMADI-

Ortacizgi.com’un edindiği bilgiye göre; Kanadalı golcü oyuncu, bugün yapılan antrenmanda yer almadı.

-KAYSERİSPOR MAÇINA YETİŞMESİ ZOR-

Cyle Larin’in Cumartesi günü oynanacak olan Kayserispor maçında da büyük ihtimalle forma giymesi beklenmiyor.

26 yaşındaki oyuncu Sivasspor maçının son dakikalarında yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkmıştı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Şimdi çözüm üretme vakti.

Verimli olamayacak bir forvet formasyonundansa, 4-6-0 ile maça çıkmayı tercih ederim. N'kodou şaklabanı bir yana, dikine katedebilen oyuncularımız var Ghezzal, Mensah ve Töre gibi.
    Kayseri'nin puan ihtiyacı için açık oynamayacağını düşünürsek bu maç dönen topları topla, allah ne verdiyse uzaktan yapıştır şeklinde geçebilir :) Ya da alan presine karşı dediğim gibi dikine delecek oyuncuların ver-kaç performansına bakar. Ama ileride forvet olarak bir pas istasyonu olmaması sıkıntı olacaktır her türlü.

Hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quzman -- 22 Nisan 2021; 15:9:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Larin de yoksa şu şekil çıkacağız o zaman Mensah gizli 9 bu format tutarsa Larin in forvet oynadığı sistemden daha iyi olabilir.

Ersin
    Rosier Vida Montero Nsakala
    Atiba Josef
    Ghezzal Ljajic Mensah Nkoudou

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ben artik rakiple fln takismayi gectim sadece kazanirsak hakli oluruz artik. Kayseri macini alamazsak artik rakibe fln da laf yetistirmeye calismam kendi derdime yanarim.

aynen kendi gobek bagimizi hala kendimiz kesicez. gereken cevabi sahada vermek en guzeli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • larinde sakatlanmış. ikincilik primi alicaksiniz diyordum ama anlaşilan anca üçüncülük primini alicaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 22 Nisan 2021; 14:38:56 >
  • Sevgili fenerli arkadaşlar Beşiktaşın büyüklüğünü ne sizden öğrenicez nede size dalga konusu yapacağız aklınızı başınıza alınız lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-Kartal -- 22 Nisan 2021; 15:52:2 >
  • Kepler Laveran kullanıcısına yanıt

Altyapıdan bir santrofor oynatsak bence daha iyi olur. En azından ilk 45 dakika. Baktık olmuyor ikinci yarı taktik değişikliğine gidebiliriz.

• ANÇ açıklamalarını gereksiz buluyorum. Zaten avantaj sizde şampiyon olmak istiyorsanız maç kazanacaksınız sadece.

Gereksiz polemikler takımı ateşleyebildiği gibi yıpratabilir. Benim hala puan olarak favorim Beşiktaş ama keşke kaybetseniz  

Ek olarak Fenerli BJK'li diye giydirmeler başlamış çoğunun abisi akrabası kardeşi bu takımları tutuyor. Kime salladığınızın farkında olsanız keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 22 Nisan 2021; 15:54:1 >
  • 
Sayfa: önceki 28512852285328542855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.