Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ertan Süzgün@ertansuzgun

Ümraniyespor, Kartal Kayra Yılmaz’ı kiralık olarak kadrosuna kattı.

Beşiktaş ile Ümraniyespor arasındaki protokolde “belirli bir maç sayısı için oynama garantisi” var.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Ya şu zamanda şu şartlarda cidden işi gücü bırakıp kulübe yardım eden insanlara ben şaşırıyorum. Garip geliyor.

Hadi bekarken forma tshirt vs alıp yardım etmeye çalışıyorduk.

Ama özellikle şu sıralar. Vallahi saçmalık. Şahsi fikrim tabi.

Elin oğlu gelsin senelik 5 milyon eurodan 3 senelik imzalasın. Sonra etiket yap falanca gibi sponsor.

Buna başka şeyler derler de neyse ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Adam güzel özetlemiş aslında.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Ben en fazla SMS atarım, beğendiğim forma olursa da ortalama 2 sezonda bir forma alırım, yakın deplasman denk gelirse ona gitmeye çalışırım. Olması gereken ortalama taraftar profili de bu bence. Hiçbir sorumluluk almadan popülarite için gelen başkanlar arkada dünyanın borcunu bırakıyorlar ondan sonra HAYDE BÖYÜK TARAFTAR ZIRTLAYIN TAŞIYIN BİZİ TAKIMINA SAHİP ÇIK :D diye kampanya düzenliyorlar. Ha Acun’dur Çebi’dir Koç’dur falan para verir onlar milyoner adamlar ama çıkıp düz vatandaştan bağış istemek de ne bileyim..

Futbol takımlarımız dernek şeklinde çalıştığı için gelen sorumsuz başkanlar takımları batırdı gitti kendilerine bir şey olmadı. Fikret Orman’ın sermayesi ve iş dünyasındaki durumu başkanlığından önce neydi şimdi ne durumda açın bakın. Bence takımlarımız dernek yapısından çıkıp tamamen şirketleşmeli.
  • Bu da benim totemim " Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste " hoş geldin Aboooowww Muslera bakalım malumu kurtara bilecek misin?

Hugo Rodellega vurduğun gol olsun gardaş :)

Kova çağı zamanı...

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Ahmed Musa ve Christian Bassogog da gündemdeymiş. Hatta Atakan Kurtun'un haberine göre Ahmed Musa ile anlaşılmış. Pazartesi imzalar atılacakmış. Tabi bu haber ne kadar doğrudur bilemiyorum.

• orox kullanıcısına yanıt

Çoğu hesabını kilitleyip odasına kapanmıştır.

• Hasic de Ümraniye'ye kiralık verilecekmiş. Başkanları görüşüyoruz demiş.

O lige gidip de gelişme sağlayan futbolcu oldu mu bilmiyorum. Zirveye oynasa hadi neyse. Orta sıra takımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Ahmed Musa ve Christian Bassogog da gündemdeymiş. Hatta Atakan Kurtun'un haberine göre Ahmed Musa ile anlaşılmış. Pazartesi imzalar atılacakmış. Tabi bu haber ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Musa var ya çok fena bu lig için çok. Nkodou'nun zeka seviyesi yüksek olan versiyonu.

Ceza sahası içine de çok girer. Çizgide durayım demez. Keşke alabilsek. Boşta zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Hasic de Ümraniye'ye kiralık verilecekmiş. Başkanları görüşüyoruz demiş.

O lige gidip de gelişme sağlayan futbolcu oldu mu bilmiyorum. Zirveye oynasa hadi neyse. Orta sıra takımı.

Hocam garanti maç sayısı versinler kiralayalım. Şu takıma zor girecek belli oldu. Ljajic Töre de döndü hiç şans bulamayacağına yarım sezon daha oynasın biraz kendine gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Ben en fazla SMS atarım, beğendiğim forma olursa da ortalama 2 sezonda bir forma alırım, yakın deplasman denk gelirse ona gitmeye çalışırım. Olması gereken ortalama taraftar profili de bu bence. Hiçbir sorumluluk almadan popülarite için gelen başkanlar arkada dünyanın borcunu bırakıyorlar ondan sonra HAYDE BÖYÜK TARAFTAR ZIRTLAYIN TAŞIYIN BİZİ TAKIMINA SAHİP ÇIK :D diye kampanya düzenliyorlar. Ha Acun’dur Çebi’dir Koç’dur falan para verir onlar milyoner adamlar ama çıkıp düz vatandaştan bağış istemek de ne bileyim..

Futbol takımlarımız dernek şeklinde çalıştığı için gelen sorumsuz başkanlar takımları batırdı gitti kendilerine bir şey olmadı. Fikret Orman’ın sermayesi ve iş dünyasındaki durumu başkanlığından önce neydi şimdi ne durumda açın bakın. Bence takımlarımız dernek yapısından çıkıp tamamen şirketleşmeli.

Forma alırım geçerim vallahi. Onun haricinde kusura bakmasınlar. Çoluk çocuğun rızkını öyle eft mft yapamam ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• İnsanlarda para mı kaldı da kulüpler para istiyor. Şu ortamda emin olun, maçlar seyircili oynanmaya başlasın, yine dolmaz. İnsanlarda para yok. Halk'ta herkes gibi batık durumda. İnsanlar market alışverişini yapabiliyorsa, karnını doyurabiliyorsa kendilerini şanslı hissediyor. Taraftardan para isteyeceklerine, FB gibi zengin vatandaşların cebinden alsınlar paraları. Salın artık şu vatandaşı yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

İnsanlarda para mı kaldı da kulüpler para istiyor. Şu ortamda emin olun, maçlar seyircili oynanmaya başlasın, yine dolmaz. İnsanlarda para yok. Halk'ta herkes gibi batık durumda. İnsanlar market alışverişini yapabiliyorsa, karnını doyurabiliyorsa kendilerini şanslı hissediyor. Taraftardan para isteyeceklerine, FB gibi zengin vatandaşların cebinden alsınlar paraları. Salın artık şu vatandaşı yahu.

Kendileri başlatmış birde övünüyor. Valla kimse kusura bakmasın büyük enayilik ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Musa var ya çok fena bu lig için çok. Nkodou'nun zeka seviyesi yüksek olan versiyonu.

Ceza sahası içine de çok girer. Çizgide durayım demez. Keşke alabilsek. Boşta zaten.

Alıntıları Göster

Ahmed Musa baya etkili oyuncu, bizde de iş yapar bence de. Yeri geldiğinde Larin-Abuş-Musa ile çık 10 noda Raşit oynasın. Yeri geldiğinde Abuş-Musa le 4-4-2 oyna. Abuş etkisiz diyelim Larin-Musa yap.

Yani nereden bakarsanız bakın kadroya çok uygun bir oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Ahmed Musa baya etkili oyuncu, bizde de iş yapar bence de. Yeri geldiğinde Larin-Abuş-Musa ile çık 10 noda Raşit oynasın. Yeri geldiğinde Abuş-Musa le 4-4-2 oyna. Abuş etkisiz diyelim Larin-Musa yap.

Yani nereden bakarsanız bakın kadroya çok uygun bir oyuncu.

Alıntıları Göster

Kesinlikle. Forvet bile oynar yeri geldiği vakit.

• 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.