Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • gs herkes için adalet istiyoruz diye açıklama yapmış. Adalet isterken de kendi maçını, antrenörünü örnek vermiş. Demek ki kendi maçlarında her şey güllük gülistanlık olunca herkes için adalet gelmiş oluyor.

• Stoper kaleci forvet hep sıkıntı yaşıyoruz. Bu bölgelere transfer şart.
  • Ersin berbat degajları dışında bariz bir kalecilik hatası yaptı mı ben farketmedim bence iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halis muhlis tertemiz galibiyet ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Hem de İADESİZ taahhütlü ve de Utku ile beraber..bunlardan bize kaleci olmaz..şaka gibiler..acil kaleci transferi şart

• Rıdvan demiş hali halis özkahya çok formda.

Bahattin Şimşek yanında onun form durumu ne olabilir lan ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Böyle şeyler de okuyacakdım demek Welinton için !! Neyse umarım daha da iyi biz de laflarımızı yeriz.

Alıntıları Göster

hocam kan davalım değil ki niye kin besleyeyim adama ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  mikroviçler miloseviçler aleksiçler danyler pedrolar izledik biz. bi ara ersan sakatlandı diye ağlıyorduk. millet iyice karikatürize etti konuyu ama welliton bu saydıklarımın hiçbirinden kötü stoper değil.

• Sarı lacivert görünce dayanamıyor boşu yok vallahi

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Devre arası kaleci şart. Sergen umarım bu konuda inat etmez.

• Rosier, Wellinton, Josef ve biraz da Vida dışında herkes kötüydü. Özellikle Ersin hiç güven vermiyor kalede ya, hoca istemiyor ama inşallah devre arası kaleye bir transfer yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bizzarehuman

Ersin berbat degajları dışında bariz bir kalecilik hatası yaptı mı ben farketmedim bence iyiydi

yapmadı da degajları anormal kötü. gereğinden fazla kötü yani. tolga bile hiç değilse hepsini orta çizgiden taca atıyordu, bu çocuk rakibe pas atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ankaragücü'nde ayağı düzgün olan 2 adam olsa ilk yarı fişi çekeceklerdi. Adam gidiyor orta açmaya geride Vida kalıyor. Vida ne tarafa yetişsin? Nsakala tarafını mı kapatsın Welinton u mu?

Bu takımın 2 stoperi her zaman Vida ve Montero olmalıdır. 2 tanesinden 1 tanesi sakat ise Necip olmalıdır.

Yine de Sergen Hoca veriyor demek ki talimatı bu adam açılıp açılıp duruyor bütün dengeyi bozuyor defanstaki.

Alıntıları Göster

Aynı fikirdeyim. Sanki Alanya'da top oynar gibi serbestlik vermiş hoca bunlara. Hep yerli yersiz gereksiz ileri çıkıyorlar. Bazen pozisyon icabı çıkarsın. Ghezzal sağa bıraktı Welington ortaladı. Çok iyi pozisyondu. Abou vursa gol olurdu. Ama bazen öyle yerlerde çıkıp geri dönmüyorlar ki net 2 pozisyonu da ikisi yüzünden yedik. Rıdvan sahada iken kimse gelemiyor oradan. Çocuk garanti gidiyor. Seri dönüyor çünkü. Rıdvan girdiği andan itibaren Rosier'in oradan gelmeye çalıştılar bu da işimize geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Rosier'den daha iyi bir sağ bekimiz oldu mu hatırlamıyorum. Gökhan Gönül o boşluğu doldurmuştu ama Rosier ayrı bir seviye.

Gökhan yoklukta iyi geldi bize.

Opare Beck'ten sonra. Rosier'in getir götürünü yapar ancak. Bir kere teknik kapasite farkı yüzde 50 den fazla. Böyle rahat adam geçen sağ bek görmedim ben hayatımda. Hırs desen o da var. 90 dakika yorulmuyor. Tek dezavantajı sinirlenir ise atılma potansiyeli yüzde 100.

• Sergen: "VAR niye var?"

Doğru söze ne hacet.

• BU GALİBİYET HALİS MUHLİSE GELSİN

• Sergen Yalçın'ın şu nadir sevdiğim özelliklerinden biri de her basın toplantısında hakemlere ve federasyona gerekli küsküyü vermesi. Şenol Güneş'ten felsefe dinliyorduk, Avcı bize FM hikayelerini anlatıyordu. Sergen Yalçın o açıdan baya iyi konuşuyor. Hakkının yenilmesine susmayacaksın abi. Hayır adam söylediklerinde haksız da değil. Ligdeki diğer takımların hocaları da hakemlerden bahsediyor ama onlar haksız oldukları halde bahsediyor. Biz hem hakem mağduruyuz hem de hakemi eleştirince ceza alıyoruz.
  • Ankaragucunde Atakan denen topcu 15-20 faul yapti 3-5 topu elle kesti maçı kartsiz bitirdi..şaka gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Sergen: "VAR niye var?"

Doğru söze ne hacet.

Koyuyorlar işte her maç ayrı renkli. Kafalarına göre takılıyor arkadaşlar. Sanki internet kafede film izliyorlar.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Sergen Yalçın: "Cyle Larin daha topa vurmadan 'zart' diye çalıyor düdüğü! Bu acemiliktir! Neden düdük çalıyorsun? VAR, var. Bekle, golü ver. Faul varsa VAR'dan söylerler, gider bakarsın. Federasyon sportmenliğe aykırı konuştuğumu söylüyor. Bu söylediklerimde sportmenliğe aykırı ne var?"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Aralık 2020; 21:52:53 >
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.