Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 118 Yıllık Efsane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atiuser , Darktemplar1903 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
41.661
Cevap
149
Favori
1.159.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 29 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 931
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 84
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • vc1903 (4639 mesaj) 10 Numara (1679 mesaj) Guest-781808C66 (1516 mesaj) ademis (1225 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (1115 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25700 mesaj) Mobil (12061 mesaj) Mini (2352 mesaj) Uygulama (1548 mesaj)
  • @
73 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 118 Yıllık Efsane
Giriş
    6029 Mesaj

Dorukhanı severim ama o paralar etmez. Bu çocuğun sonu, deli dana gibi yine topun önüne atlayacak artık bacağımı kopar, kolumu kırılır bilemiyorum. velinin başka versiyonu, veliye göre bu kendini hiç sakınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 16 Aralık 2020; 15:37:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Yazdıklarımı tekrar gözden geçirin " Hak ettiğini istemek ne zaman suç oldu... " derken;

Dorukhan ve menejerin düşüncesi vurgulanıyor.

Başkan, asbaşkan ve hoca ortak bir karar verecek, onların alacağı karar esastır. Dorukhan, Türkiye de başka kulüpte oynamazın başka bir anlamı, yurtdışı olabilir hiç değilse giterken para kazandırsın. Kaldı ki ne sizler ve ne ben masada pazarlıkta yoktuk.

Bizler ne desek boş ama kulübün, Bırakmam seni kampanyasına köstek olan akbabaların hiç söz hakkı yok, zırvalamayı kessinler.

Bir de olayın şu yönünden bakın sizin sevdiğiniz bir arabanız var, misal 2014 model ederinin altında satar mısınız! 2019 model araç ile eş değer olabilir mi? :u an Dorukhan'ın durumu bu ya biraz ucuza yakınına verecek ya da çok parayı verene. Ekmek parası saygı duymak gerek ama ben şahsen kalmasını isterim. Karakteri şimdilik olumlu.

|
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3753 Mesaj
    [15 Mart 2021 00:22:39 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: dedeland

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Est hocam haddini asmak degil cok dogru birsey soyledin bende vurgu yapmak istedim. Derdimiz asla kimsenin Besiktasligini sorgulamak degil cok parasi olan daha iyi Besiktasli olmuyor. Imkanim olsa zengin isadami olsam Besiktasta projelerde yeralip milyonlar yatirmak isterdim. Bizlerin yaptiklari colde bir kum tanesi kadar zaten.

Iyi forumlar herkese Besiktas iyi olsun bizde iyi oluruz, en azindan bir tesellimiz olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Hayırdır dede Dorukhan'ın bahsedilen paraları hak ettiğini nereden çıkarttın ? Yada bizim kulübe faydamızın ne kadar olduğunu nasıl ölçtün de susmaya davet ediyorsun bizi.

Seni sen yapan değerlere saygın olmazsa sen hiç bir şeyi hak etmiyorsun demektir. Beşiktaş sayesinde popüler olan bir futbolcu, şuan kulübün ona biçtiği yıllık değeri beğenmiyor. Ben böylesine teklif dahi sunmam. Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan yüreğiyle oynayan parayı dert etmeyen futbolcular olmuştur hep. Para için gidenlerinde yüzde yüzü pişman olmuştur.

|
    |
    dedeland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2902 Mesaj

Dorukhan meselesi kabak tadı verdi artık. Kalmak isteyen kalır, giderse yolu açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Aralık 2020; 15:58:25 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Hayırdır dede Dorukhan'ın bahsedilen paraları hak ettiğini nereden çıkarttın ? Yada bizim kulübe faydamızın ne kadar olduğunu nasıl ölçtün de susmaya davet ediyorsun bizi.

Seni sen yapan değerlere saygın olmazsa sen hiç bir şeyi hak etmiyorsun demektir. Beşiktaş sayesinde popüler olan bir futbolcu, şuan kulübün ona biçtiği yıllık değeri beğenmiyor. Ben böylesine teklif dahi sunmam. Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan yüreğiyle oynayan parayı dert etmeyen futbolcular olmuştur hep. Para için gidenlerinde yüzde yüzü pişman olmuştur.

Okumanızı rica ederim hak ediyor demedim ;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147014465

|
    |

• Teğmen
    125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

bu yazdiklarin düpedüz fanatizmden başka bir şey değil, Beşiktaşta popüler oldu diye bedava oynasin o zaman mantiga bak. bu profosonel bi hayat, hangi takim daha fazla verirse oraya gitmesi cok normal.evet aidiyet gösterebilir ama göstermediginde yuuuh pis kaka gitsin bir daha teklif edilmesin olayi fanatiklik.yarin adamin parasi bittiginde sen mi yetişeceksin imdadina.tabi ki sen burda fanatiklik etmeye devam edeceksin.herkes kendisini gelecegini düşünür bu kafadan cikin artik.Beşiktaş i Beşiktaş yapan parayi dert etmeyenlermiş bak hele Talisca sizi para icin birakti gitti, şimdi gelir hayaliyle sabah aksam hayal kuruyorsunuz. Git sor bakalim Taliscaya pişman olmuş mu gittigi icin hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clyme -- 16 Aralık 2020; 16:34:53 >

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    Dorukhan'ın menajeri kimse spor medyasında tanıdıklarını iyi devreye sokuyor. Ya istediği parayı verirsiniz ya fenere gider durumuna getiriyorlar. Hayırdır birader bu adam Beşiktaş'ın Joshua Kimmich'i filan mı? Sözleşmeyi kaparsa birileri payını alacak kendisi yatışa geçecek. Beşiktaş acilen bu topçudan kurtulmalı. Alanın eline rkalır zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1106 Mesaj

İmza parası istediğine dair haber var. Doğru mu bilmiyorum ama doğru ise direk yol verirdim ben. Hem benim oyuncumsun hem de imza parası istiyorsun. Bu demek oluyor ki başkasına söz vermişsin oraya gideceksin.
    Tekrar yazıyorum "haber doğru ise"
    |
    |
    ImPerspektif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Güzel bir video olmuş.

El Neny kim ya

|
    |
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj
    [14 Mart 2021 09:48:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Salih haberlerinin çıkma sebebi Dorukhan'la anlaşılamaması ve sürecin kapanması bana göre. Ayrıca Salih çokta yakışır Josef'in yanına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    İlginç plan nokta da geçenlerde sayın başkan Çebi, TV'ye çıkıp "dorukhan ile %90 anlaştık" gibi bir cümle kurmuştu. Yani anlaşıldı ise neden sözleşme imzalanmıştır ve çıkan haberlere göre de hiç anlaşılacağa benzemiyor. Neyse bakalım göreceğiz
    |
    |
  • Yarbay
    3061 Mesaj

Bana göre Beşiktaş'ta oynamaktan, kulübün bir parçası olmaktan mutlu olmayan kim varsa Allah yolunu açık etsin. Dorukhan kalsın oynasın isterim ama takımda toplamda yaklaşık €10M maaş bütçeli mutsuz / ruhsuz oyuncu güruhu varken üstüne başkaları eklenmesin lütfen. Takımın moralini enerjisini aşağı çekecek oyuncu istemiyoruz artık.

Dorukhan'a teklifimizi yapmışız, kabul ederse ne ala. Etmezse de Allah gittiği yerde gönlüne göre versin. Konuyu sakız gibi uzatmak takıma zarar veriyor.

Dorukhan çalışkan, gayretli, yürekten oynayan sevdiğimiz bir oyuncu. Yabancı sınırı gelecekse milli takım oyuncusunu bırakmak istemeyiz elbette ama yetenekleri ve kapasitesi de belli. Asla yerini dolduramayacağımız bir oyuncu da değil doğrusu.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Büyük eyyamcı, Beşiktaş düşmanı Halil Umut Meler, Erzurum maçımıza atanmış.

Var hakemi de yine Özgür Yankaya olursa görün cümbüşü.

nefret ediyorum o uyuz hakemden. futbolun yuz karasi

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Dorukhan istediği takıma gidebilir.Adamın amacı belli ki para.Aveupa hedefinin olduğunu sanmıyorum.

Muhtemelen bu çaprazı koparınca Emre abisi her gün arayıp kafasına girdi.Sakatlıktan çıktıktan beri sağı solu ayrı oynuyor.Türk futbolu onu Beşiktaş sayesinde tanıdı,Fb sayesinde unutur yolu açık olsun.

Alanyada neredeyse bedavaya oynayan Berkan Kutlu’yu bizim maçta izledik.Bulsunlar böyle bir adam getirsinler

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2902 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Trabzon maçına baktım, hakem resmen Avcı yancısı gibi geldi ( devamlı bakmadım ara ara açtım tüm kararlar Trabzon lehine, Adana demir aleyhine yazık) Ha bu hapcı Erzurum'dan sonra Adana'ya hakeme rağmen elenir ise çok gülerim, bu kadar iteleme, şişirilmeye rağmen. Lig de bu adamlar iş bulup ekmek yiyor. Yazık

|
    |
  • Emekli Yönetici
    2149 Mesaj
    altay bizim maçtan sonra ceza sahası dışında elle top uzaklaştırmanın serbest olduğunu sandı herhalde. hakem atlamadı neyse ki.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2902 Mesaj

Avcı şaşırtmamış. Lig dışında her maça çöp gözüyle bakıyor.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.