Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, hakkını arayan futbolcular olmalı oraya kesinlikle katılıyorum. Bizimkiler de hepten ses çıkarmıyor pısırık gibi
  • Alanya 1-0 geride. Bizimle oynamadan bir maçları daha var, sanırım erteleme maçı. 4'er gün arayla oynayacaklar. Efecan da yok. Güzel gelişmeler.

• 26 yaşındayım,hiçbir Beşiktaş forvetini abuş kadar sevmedim.İnşallah kaza bela yaşamazsın karaboğa.Geçen sene sörloth yaptı bu sene abus yapacak resitalini

Vuruşları nimet nimet

• Alanya çok kötü. Kaleye şut atamadılar. fb alanya gibi takımlar bir hava ile başlıyor işte. Sonra ortalarda bitiriyorlar  

• Gençler 2 yaptı. Bize böyle oynarlar ise benzeri olur.

• Millet ne güzel penaltı alıyor ha. Ele değdiği anda direk penaltı. Bizim lehimize olduğu vakit DEVAMKE. Başlarım böyle işe lan.

• Alanya ya 2.penalti verildi. Ama kaçırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 5 Aralık 2020; 15:26:57 >
  • Ne güzel penaltılar ya. Fırat müthiş bir hakem   Bu adam kaç yıldır ligde maç yönetiyor işte. Nasıl basit basit çalıyorlar ya.

Hayırlı işler.

• Allahın sopası yok işte. İlahi adalet  

Haydi fırat tekrarlat   Alanya atana kadar.

• Alanyaya olmayan penaltılar çalınıyor vay anasını satayım... Resmen Alanyaspor kazansın diye hakem çırpınıyor penaltı yaratıyor... Bir penaltı daha olursa şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 hafta Üşenmedim saydım Hakem hataları kime ne fayda sağlıyor göründüğü gibi hep gs kollanıyor bjk ise hep zarar görüyor

Karar------ Lehine - Aleyhine 

Galatasaray   9  - 1 

Beşiktaş      3  - 9

Fenerbahçe    6  - 3

Trabzonspor   2  - 0  

• Bizim taraftar başlamış yine şunu alalım bunu satalım.
    Şunun bonservisini alalım bunun kontratını verelim.
    Yahu bi durun ya bi durun kardeşim.
    Takım yeni yeni oturuyor sakatlar düzelsin biraz daha seri yapalım biraz daha oynayalım önümüzü görelim.
    Bi durun başlamayın yine her sene yaptığınız şeylere.
    Bu sene taraftar olsaydı şimdiye bu oyuncuların çoğunu ıslıklayıp takıma küstürmüştü zaten.

• Bizim böyle bir maçta ucuz 2 penaltı attığımızı hatırlamıyorum yakın zamanda. Bir gs maçı vardı sadece Yasin Sülün kendini atmıştı. 2 kez penaltı atmıştık.

Alanya kadar lobimiz yok demek. Hahahaha çağdaş atan kırmızı kart bu arada  

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

10 hafta Üşenmedim saydım Hakem hataları kime ne fayda sağlıyor göründüğü gibi hep gs kollanıyor bjk ise hep zarar görüyor

Karar------ Lehine - Aleyhine 

Galatasaray   9  - 1 

Beşiktaş      3  - 9

Fenerbahçe    6  - 3

Trabzonspor   2  - 0  

Bu sinsiler alttan alttan geldi yine işte.

• Çağdaş atıldı :)
  • Alanyaspor korkma hakemler yanınızda olsa bile başakşehire Fenerbahçeye çaktığımız gibi size de çakacağız

• Çağdaş 2 maç alacak banko. Bizim maçta yok. Hoş olsa da fark etmez  

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bu sefer rüya daha kısa sürdü sanki. Çıt çıkmıyor hiç birinden.

Uzay kadrosu olayı apayrı bir dünya. Bizden gitme caner gökhan iki beki. Sivas orta sahası hakan mert. Kasımpaşa forveti Thiam.

Bizim kadroya bakıyorum. Vida Ljajic takıma giremiyor. Ozi Gökhan Töre gibi lig standart üstü adamlar kadroda yok. Josef'in yedeği Dorukhan peşinde koşuyorlar.

Şöyle bakıyorum tüm kadrosuna. Pelkas Perotti hariç alır da takımda banko oynatır dediğim adam yok. Hadi biraz daha iyi niyetli düşünüp Gustavo diyeyim. Ee bizdeki alternatiflere bakıyorum. Atiba Josef Oğuzhan Dorukhan Mensah. O da giremez ilk 11'e  

Alıntıları Göster

Pelkasi da bizim ljacic sürünüyor diye belki alırız. Ljacic kendi ortalamasinin yarısını oynasa pelkasin adı duyulmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Pelkasi da bizim ljacic sürünüyor diye belki alırız. Ljacic kendi ortalamasinin yarısını oynasa pelkasin adı duyulmaz

Alıntıları Göster

Tabi canım orası öyle. Ljajic'in İtalya'da oynadığı takımların maçını izler ancak yunan  

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

18 transfer yapmışlar. Buna rağmen kadro değeri bizim daha çok yine  

Transfer başarısı 20 tane adamı yığmak değil bence.

Josef Aboubakar gibi adamları bedelsiz almak. Montero ve Ghezzal'ı bedelsiz kiralamak. Rosier'e 200 bin euro vermek.

Alıntıları Göster

Şimdi doğru konuşalım yazın plansızlığın verdiği sinirle kriz geçiriyordum ben. Kovaladıkları Kalinic, Santon olmuş olsaydı şimdi ne Abu konuşurduk ne Rosier. Ghezzal'da son dakika menajer önerisiydi muhtemelen. Ne zaman Vida-Ljacic gibi maaşına oranla verimsiz adamlardan, kadro dışılardan kurtulur, üstüne Ghezzal veya Rosier'den en az birini takımda tutarız o zaman Beşiktaş olarak planlamadan bahsedebiliriz. Yönetim bu transfer sezonu büyük kumar oynadı ve tuttu ama önümüzdeki sezon böyle olacağının garantisi yok.

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.