Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27092710271127122713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Hocam bazen top seviyor bazen sevmiyor. Antep maçında 3 tane altı pastan yüzde yüz kaçırdılar döndü 3-1 oldu.

Biz 2-0 öne geçip 2 penaltı golü yedik, bir tanesi 90+3.

Lakaytlık konusunda katılıyorum. Özellikle Nkodou ve Mensah.

Alıntıları Göster

Hocadan başladı lakaytlık tatile gitmeler falan sonra dökülmeye başladı takım. N sakala yı gömdüler o kadar Rıdvan bu yüzden oynamıyor görmüş olduk. En azından birinde geçilmezdi o elemana. Umarım silkinirler yoksa gidiyor şampiyonluk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Halis Özkahya 2 Beşiktaş 2 diyecek başka bir söz yok, yazıklar olsun verilmeyen nizami gol ve olmayan penaltıyla alacağımız maçı berabere bitirdi.Az daha süre olsa 3. penaltıyıda ne yapıp ne edip kılıfına uydurarak vereceğine emindim.Bizim oyuncular dokunduğu anda faul yada penaltı olurken ankaragüçlü oyuncular kazma kürek dalarken oyunu devam ettiren hakem gibi hakem.

He bu akşam iyi mi oynadı takım, galibiyeti haketti mi ? Hayır.Fakat maç böyle ucuz bir şekilde beraberlikle bitmemeliydi.Geçen fenerin maçında da aynısı oldu rakibe sadece dokunduğu için faul gerekçe gösterilip antep in golü verilmedi antep yenildi, bugünde rosie rakibine dokunuyor eliyle diye kendi kendini yere atan adama faul yaptığı gerekçe gösterilerek golü verilmedi.

Ankaragücü yaptı hata attı kendi kalesine ne biz adam gibi pozisyon bulup kaleye şut çektik adam gibi nede onlar gelip kaleyi yokladı, dengede giden bir maçtı.Ta ki o Halis Özkahya denen hakem devreye girene kadar.Önce golü vermemesi, ardından beleş bi penaltı.Beşiktaşı liğme liğme doğradı maç bitene kadar.Vardan da çıt ses çıkmadı ha.Yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1C9B63C59 -- 16 Nisan 2021; 20:31:41 >

• rıdvan ilk yarı iyiydi ikinci yarı noldu anlamadım bu çocuğa

• Yalnız o değil de gol atamadık bugün.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

2 Kulusic 2 Paintsil ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Aboubakar Sivas maçında da riskliymiş. Aboubakar bu takımın bel kemiği.

Mensah'ı kiralarken sağlık testi yaptırdık ama keşke bir de beyin MR'ı çektirseydik.
    Nkodou'da çektirmeye gerek yok zaten

• BU MAÇ ZATEN 1 PUANLIK MAÇTI FORVET OLMADIĞINDAN ANKARA YILAN GİBİ TAKIM GS FENERDEN İYİ ORGANİZE OLUP NASIL PRESS YAPIYORLAR GORMEDINIZ MI ? DİĞER ANADOLU KLUBLERİNİ YENMEK KOLAY BU TARZ TAKIMLARI YENMEK İÇİN COK DAHA İYİ OLMALISIN BJK DE OLAMADI OLAY BU.

RIZA SİKE YAPMASSA SİVAS MAÇIDA ZOR OLUCAK bjk ligi alamaz ise bu sergen degil yönetime yazar yedek ne forvet var ne birşey nerde sakat var takıma alıyorlar sergen yazık olur aga baska bisey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 16 Nisan 2021; 21:32:47 >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Aslında A.Gücü 2- A.Gücü 2

• Nkoudu ve Mensah bir daha forma yüzü göremezsiniz inşallah..

• En ufak bir şey de ortalığı ayağa kaldıranlar.

Verilmeyen golümüz ve rakip oyuncunun ikinci sarısını hayatta konuşmaz.

Öyle böyle 3-0'a getirdik maçı. Ama vermediler.

Yönetim dile getirir inşallah.

• Emre kocadağ yapmasın maç sonu açıklamaları. Çıkıp dümdüz konuşuyor ne hakem ne yönetim hakkında tık yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 16 Nisan 2021; 21:33:54 >
  • 7 maç 16 puan lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

rıdvan ilk yarı iyiydi ikinci yarı noldu anlamadım bu çocuğa

Maç eksiği hocam. Vücut kaldırmadı. Son 15 felaket düştü oyundan.

• Ben bu maça 3 puan, Sivas maçına 0 puan yazıyordum. Bu maçtan 3 puanı alamamak çok kötü oldu. Artık Sivas maçında tek hedef 3 puan olacak. O maçı da kazanamazsak stres başlar.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Savaşacağız

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Açıkçası takım dışındaki herhangi bir faktörü konuşmaya yüzüm yok hocam.

Sen 2.dakikada penaltı kaçır, ilk yarı şut çektirmediğin rakibine karşı son 30 dakikayı ezil, maç boyu rakip kalede tehlike yaratama, takımı umursamayan oyuncularla oyna..

Benim sorunum bu yukarıda yazdıklarımdır. Eminim ki bu oyunla 3-0'dan da verirdik biz maçı

• Sivas maçı için olan puan kaybetme lüksümüzü bu maçta kullandık.. Sivas maçını mutlak kazanmalıyız artık ama bugün ki oyunla nasıl olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

7 maç 16 puan lazım.

Rakiplerin her maçı kazanması halinde tabi hocam.

Öyle bir şey teknik olarak mümkün olmadığı için 82 83 bandı bile şampiyonu belirleyebilir.

• Sivas maçında göstereceğimiz reaksiyon geri kalan maçlardaki şampiyonluk oranımızı belirler. Aboubaka ve Oğuzhan'ın durumlarıda önemli. En kısa zamanda dönmeleri lazım çünkü yerlerine oynayan oyuncularla şampiyon olmamız zor. Dediğim gibi Oğuzhan iyi diye oynasın demiyorum yerine oynayan oyuncuların kafa olarak burda olmadığını düşündüğüm için kötünün iyisi diye oynaması gerekiyor.

• Aboubakar sivas'ta yoksa net puan kaybı.Diaby'den kötü biri izleyeceğiz zannetmiyordum ama bu Nkodou denen gevşeği lgörene kadar

Eğer şampiyonluğu olur da verirsek devre arası transfer yapmayan yönetime bayağı kötü sözler söyleyeceğim ban yiyecek kadar.Amatör herifler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 16 Nisan 2021; 21:38:59 >
  • 
Sayfa: önceki 27092710271127122713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.