Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 10 Nisan 2021; 23:34:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bizim yöneticiye de arada kızıyoruz falan ama GS forumunda şu mesajlar yüzünden insanlar uzaklaştırma alıyorsa yazık yahu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Edit: Paint terk bilgisayar becerimle ancak bu kadar yapıştırabildim resimleri. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 10 Nisan 2021; 22:34:43 >

• Arkadaşlar halim yok uyuyacağım.

Sizlerden ricam olacak.

Sergen hocam zeki insandır, inşaallah yarın Allah'ın izni ile neşteri vuracak.

LÜTFEN YARIN TAKIM KİM OYNARSA OYNASIN

KADRO KİM ÇIKARSA ÇIKSIN

TEK ELEŞTİRİ OLUMSUZ YAZIM İSTEMİYORUM

OLUMLAMA YAPIYORUZ

SİNERJİ YARATIYORUZ

TIPKI STADYUM DA GİBİ 90+ DAKİKA TAKIMA DESTEK

saygılar Beşiktaş ahalisi.

KOVA ÇAĞI

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Ben unutmadım. Siz de unutmayın.

Kinimizi diri tutalım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Yahu bizim yöneticiye de arada kızıyoruz falan ama GS forumunda şu mesajlar yüzünden insanlar uzaklaştırma alıyorsa yazık yahu  

Edit: Paint terk bilgisayar becerimle ancak bu kadar yapıştırabildim resimleri.  

Hocam kiminin sicili çok kabarık.

Geçmiş durumlar kesinlikle göz önünde bulunduruluyor.

Ve de o mesajlardan ceza almış olsalar o mesajlar silinirdi.

Farklı mesajlardan olabilir.

• Real-Barça maçı var ilgilenen varsa izlesin. 2-0 real önde.

• Usta iyisin umarım bir sıkıntı yoktur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gs'nin iptal olan penaltısını izleyince geçmişe dalmadan edemedim. Arkadaşlar bu VAR sistemi ne kadar kızsak ta bizim avantajımıza. Ben nice Arif Erdem penaltıları gördüm. Çoğu bugün Kerem'e çalınan penaltılar gibiydi. Eğer o yıllarda VAR olsaydı bir kaç şampiyonluk fazlamız olurdu. Ligin dengeleri farklı olurdu.

Yorumcular hep ezbere konuşurdu. Hakem öyle görmüş. Penaltı hakem takdiridir derlerdi. Çok şükür VAR bu hataları az da olsa engelliyor.

Buradan Rasim Kara hocama selam olsun. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Keşke senin zamanında da olsaydı bu VAR. Yanlış zamanda geçmişsin hocam takımın başına. Ama gönlümüzde o senenin şampiyonu sensin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Real-Barça maçı var ilgilenen varsa izlesin. 2-0 real önde.

Gole bakar mısın?

Şiir gibi. Aslanım Real aynı Beşiktaş (:

• Akabey kullanıcısına yanıt

Amin güzel abim amin inşallah 🤲🤲

• U19 maçları youtube kanalından canlı yayınlanacak.

• Şampiyon beşiktaş

• Yayıncı kuruluş tam da beklediğim gibi özetlere koymamış. GS'nin son dakikalarda kazandığı uydurma penaltının GS kale arkasındaki kameradan çekim görüntüleri vardı. Bein Sports bir gaflet anında 3-4 saniyeliğine ekrana getirmişti. K.Gümrük'lü oyuncu ile GS'li oyuncunun ayağı arasında 40-50 cm mesafe olduğu çok net belli oluyordu. Maçın tamamını bir yerden bulup o görüntüyü koymak lazım. Son derece net belli oluyordu ki ayağa müdahale olmadığı.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

eskiden barçaydık yaaaaaaaa :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Gs'nin iptal olan penaltısını izleyince geçmişe dalmadan edemedim. Arkadaşlar bu VAR sistemi ne kadar kızsak ta bizim avantajımıza. Ben nice Arif Erdem penaltıları gördüm. Çoğu bugün Kerem'e çalınan penaltılar gibiydi. Eğer o yıllarda VAR olsaydı bir kaç şampiyonluk fazlamız olurdu. Ligin dengeleri farklı olurdu.

Yorumcular hep ezbere konuşurdu. Hakem öyle görmüş. Penaltı hakem takdiridir derlerdi. Çok şükür VAR bu hataları az da olsa engelliyor.

Buradan Rasim Kara hocama selam olsun.   Keşke senin zamanında da olsaydı bu VAR. Yanlış zamanda geçmişsin hocam takımın başına. Ama gönlümüzde o senenin şampiyonu sensin hocam.

AL SEYRET KARDEŞİM :(

Rasim KARA part 1

Part 2

• Akşam akşam kriz geldi ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Fenerliler ciddi ciddi şampiyonluk hesabı yapıyor, bilmediğimiz bir şike olacak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

VAR'ın en iyi şekilde uygulandığı maçlardan biri oldu.
    Buna rağmen karagümrük ün penaltısı verilmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek isteğim yarın öyle bir maç oynansın ki aynı Alanya maçı gibi zaten kazanacağımız bir maç olsun ama böyle saçma sapan şeyler olsun. Erzurumun boş kaleye topları direkten dönsün, bize penaltı verilsin 2 kez tekrarlatılsın sonuncusu gol olsun. Uzaylılar müdahale etsin var bozulsun o ara biz 4. Golü atalım Neler yaşadım şunların çıldırmasının verdiği zevk gibi bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Ben unutmadım. Siz de unutmayın.

Tipini bilmem ne yaptığımı Kovarius'u tüm takım birlik olmuşken, o izliyor sadece. İki kere sinirlerim bozuldu resmi görünce.

• 
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.