Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20732074207520762077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu sezon Galatasaray demek penaltı demek.
    Bugün ile 11 penaltı oldu penaltıları çıksan ligde ilk 10da yoklar.

Bu takımı neden şampiyonlukta tutmaya çalışıyorlar anlamadım.

Bu kadar penaltıyı bize yada fenere çalsalar en az 10 puan fark olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yok yok asıl şeyi up'lasanıza ya. sizin konuda bir gsli vardı 2-3 hafta önce, zeen nickli. yazmış "türkiye karması gelse bizi yenemez artık, çok iyi oynuyoruz" diye. hababam puan kaybedip duruyorlar o yazıdan beri  

Alıntıları Göster

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Asıl şenlik yarın :)
    İlhan Palut geldikten sonra Konya iyi top oynuyor. Ben kazanacağını düşünüyorum.
  • jevtovic aslanım ligde beğendiğim bikaç yabancıdan birisin, yarın aynı golden bekliyorum. bu boyla bu golü atacak bi ibra var. izlemeye doyamıyorum ara ara açıp 3 5 kere izliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=un-1YV4tVcw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 8 Mart 2021; 1:1:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

jevtovic aslanım ligde beğendiğim bikaç yabancıdan birisin, yarın aynı golden bekliyorum. bu boyla bu golü atacak bi ibra var. izlemeye doyamıyorum ara ara açıp 3 5 kere izliyorum.

Vucüdunu topa göre komple senkronlamış. böyle estetik gol gördünmü aklıma rivaldonun canizares'e attığı gol geliyor, bildiğin sanat izledik ki canizares gibi kaleci hala futbol dünyasına gelmedi...

• quote:

jevtovic aslanım ligde beğendiğim bikaç yabancıdan birisin, yarın aynı golden bekliyorum. bu boyla bu golü atacak bi ibra var. izlemeye doyamıyorum ara ara açıp 3 5 kere izliyorum.

oertasahaymış beşiktaşa alalım

• quote:

Aziz Başkan olsa kesin sene sonu alırdı. FBye gol atan her forveti bi daha atmasın diye transfer ederdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Onu ilk ben vurdum kötü yaralı komada⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  ama fazla kızdırmayalım kazayla yenerler falan susturamayız sonra⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Günün sözü: Bir aslan miyav dedi yiğidolar kükredi⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Mart 2021; 3:13:46 >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    İlhan çok iyi hoca. Puan alacağından eminim ama yener mi orasına karar veremedim,malum kadrosu pek iç açıcı değil ve takıma yeni geldi sayılır
  • Günaydın herkese akşama etli ekmek tarifesi olacak umarım.

@inonu88 mesajı okudum. Keyfini çıkar sarılarını durumunun. Buralardayız zaten 🙋🏿‍♂️
  • Günaydın maç eksiği ile lider olan şanlı Beşiktaş taraftarı.

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Yanlış bi şey göremiyorum. Saygı duyuyorum düşüncene. Dirseğe kafa attının savunulduğu ortamda bunu söylemesi gayet doğal geliyor bana.

• quote:

Bir Tsubasa golü daha atar bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: GökyüzüMavi

Bu sezon Galatasaray demek penaltı demek.
    Bugün ile 11 penaltı oldu penaltıları çıksan ligde ilk 10da yoklar.

Bu takımı neden şampiyonlukta tutmaya çalışıyorlar anlamadım.

Bu kadar penaltıyı bize yada fenere çalsalar en az 10 puan fark olmuştu.

Hedef 97 yılında ki şampiyonlukta çalınan 17 penaltı rekorunu kırmak.

Biliç döneminde hatırlıyorum, 1.5 sene falan penaltı atmamıştık. Sürekli haber konusu oluyordu hatta. Adamlar son 20 sezondur ortalama 2 haftada 1 penaltı atıyor. Sorsan, adalet istiyoruz, adalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Hedef 97 yılında ki şampiyonlukta çalınan 17 penaltı rekorunu kırmak.

Biliç döneminde hatırlıyorum, 1.5 sene falan penaltı atmamıştık. Sürekli haber konusu oluyordu hatta. Adamlar son 20 sezondur ortalama 2 haftada 1 penaltı atıyor. Sorsan, adalet istiyoruz, adalet.

Alıntıları Göster

Ya diyelim ki birde dünkü pozisyon penaltı. Adam elini götürüyor. Avantaj sağlıyor.

Bizim Antalya ve Kasımpaşa maçlarında aynı pozisyonlar var. Niye girmiyor devreye VAR protokolü?

Bariz bir çifte standart söz konusu.

Hem lig hem kupa maçlarında penaltımız verilmedi. Arka arkaya hemde. Var sadece bunlara mı işliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Ya diyelim ki birde dünkü pozisyon penaltı. Adam elini götürüyor. Avantaj sağlıyor.

Bizim Antalya ve Kasımpaşa maçlarında aynı pozisyonlar var. Niye girmiyor devreye VAR protokolü?

Bariz bir çifte standart söz konusu.

Hem lig hem kupa maçlarında penaltımız verilmedi. Arka arkaya hemde. Var sadece bunlara mı işliyor?

Alıntıları Göster

Yüzdelik dilim olarak VAR konusunu malum takım için yorumlayacak olursam;

VAR dan dolayı lehine yapılan hata %8 max.

VAR dan dolayı aleyhine kazanılan avantaj %92 net.

Falandır.

Bu sezon neredeyse artık 25 maçı devirdik, VAR'a gidip, hakkımız olan bir kararının incelenerek çalındığını ben nadir gördüm. Üstün üstlük, dediğin gibi VAR sayesinden alınabilecek en az 5 tane penaltımız da duruyor orada.

Neyse haftaya Kayseri'de ayarı verince, o zaman göreceğim ben onları.

• Malum çıkmış 59. dakika diyor, hak, hukuk, adalet diyor

Ayrıca Bünyamin Gezer'in Onyekuru yorumu

Maçın başı sanırım 3 dakika, 18 içinde ki şaplak ( Tokat ) net sarı

ve sanırım 13 dakika yine Onyekuru arkadan ayaga net basma 2. sarı ve ihraç

yani senin 59 dakika mağdurun daha 15 dakika dolmadan ihraç... Adalet olsa görürdük.

Peki 14 Şubat dakika 54 Kasımpaşa maçı yapılan ne acaba buyrun ( bu penaltı verilse adalet olsa! )

BUYURUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 8 Mart 2021; 10:29:5 >

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Hakemler BEŞİKTAŞ ı kolluyor diyen olursa bu fotoğrafı gösterin. O sezon sonu Emekliye ayrılan hakemle(!) kazandıkları(!) derbiden bir kare. Bu hakem ayrıcalığından faydalanamadıklarında Adalet istiyoruz diyorlar. Yersen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 8 Mart 2021; 11:13:48 >
  • 
Sayfa: önceki 20732074207520762077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.