Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Sadece 2 dakikamı ayırdım. Yarım saat falan uğraşsam sayfayı pozisyona yığarım.

Aynaya bak aynaya  

Resimle pozisyon mu değerlendiriyorsunuz? Dur ben sana videosunu atayım da bak bakalım kim kime vuruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=nyZoCLEtRi0&feature=youtu.be

Rakip furbolcu diziyle Kerem'in baldırına vuruyor ve kurşun yemiş gibi bağırıyor. Faulü yapan rakip futbolcu. Zaten Kerem vurmuş olsa hiç merak etme 3 maçtır maçı katletmekle görevli şahıslar bu fırsatı kaçırmazlardı.

Videodaki ve video dışında Fenerbahçe ve Beşiktaş lehine onlarca kasti hata yapılırken bir tanesine bile laf ediyor musunuz peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 6 Mart 2021; 15:30:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

İlk kim karşı çıkar tahmin etmek zor değil.

Alıntıları Göster

Madem herkes şikayetçi, son haftalarda yabancı hakemler görev alsın. Olay bu kadar basit.

Biz taraftar ve kulüp olarak sonuna kadar destekliyoruz.

• Yemiyoruz kardeşim yemiyoruz. ''Adalet değil ayrıcalık istiyor'' kadar sarı kırmızılı camiayı daha iyi tanımlayabileceğimiz bir cümle görmedim. 2 dakikalık video yapmışlar da adalet peşindeysen kendi takımındaki oyuncuların attığı dirsekleri, girdiği tabanları, penaltı yaptığı ama hakemlerin vermeye korktuğu pozisyonları da koy. Sadece bizim maçımızda sizin takıma 3 direkt kırmızı kart çıkması gerekirken şükür ki bir tanesini verebildiler :)

Ha bu arada biz yine sizin gibi değiliz, biz hata olup doğrusunu söylediğimiz zaman ağla, kudurdan başka bir şey yazdığınız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Ayak basma gibi görünen videolarda bizim futbolcularımız adım atarken rakip takımın numaracı futbolcuları kendi ayaklarını bizim futbolcularımızın ayakları altına bilerek koyuyor. Tek amaçları Beşiktaşlı futbolcuların taban ile basma yaptığını göstermek ve bir şekilde kart cezası almalarını sağlamak. Ligimizde böyle futbolcu istemiyoruz

Şu kafalara birşey anlatılamaz. Hadi kalın sağlıcakla.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Güle güle 🙋🏿‍♂️🙋🏿‍♂️🙋🏿‍♂️
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Şu kafalara birşey anlatılamaz. Hadi kalın sağlıcakla.

Alıntıları Göster

Yabancı hakem istiyor musun istemiyor musun?

• Ben taraftar olarak yazınca bu kafaya bir şey anlatılmaz ama kendi kulüpleri resmi hesaplarından yazınca bir şey yok :)
    Bize bir şey anlatılmaz, bizimle futbol da tartışılmaz ama buralarda cirit atılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Yabancı hakem istiyor musun istemiyor musun?

Alıntıları Göster
    Çebi başkan daha bugün canlı yayında yineledi : "Önerimiz yabancı hakemlerdir" diye.
    Buyrun açık oylama yapılsın kabul eden kulüpleri görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 6 Mart 2021; 15:43:48 >
  • Oncelikle Allah kimseyi Gs li etmesin.

Ins bugun de ilk mac bizim kazanip rahatlariz digerlerinin maclarini muahahahahaha esliginde malum yerimizi kasiyarak izleriz.

Sali gunu maci kazaninca rakipler de kaybedince marketten tavuk butlari aldim muhahahahaha yaparak yerken spor programlarini izledim Erol Tas hesabi. Bu sefer dansoz fln oynatcam kazanirsak. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Bu arada kart gorecem vs diye kasmamak lazim hepsi 3 puan denk gelirse 1-2 eksigimiz olursa ona gore cikar oynariz.

• Sen net gol pozisyonlarını gole cevireme rezil oyna yok kırmızı verdiler yok penaltı verdiler diye isyan et sen üzerine düşeni yapamamissin maç 2 sıfırdan dönse neyse haklısiniz belki deriz ama orta da futbol yok ama adalet peşindesiniz mohammed e 1 maç ceza adalet mi direkt kırmızıya?
  • 2 sene yabancı hakemlerle çalış yerlilere para yedirme araba tahsis etme bak bakalım nasıl adaletli bir futbol zemini oluşturuyorsun.

• madronzema kullanıcısına yanıt

Kötü oynadilar diye hakemin yanlis kararlar vermesi dogru biseymi? Mostafanin normalde cezasi 0a inmesi lazimdi yani adaletli olmadi o konuda haklisin. Redditde konusu acildi yabancilar kirmiziya gülüyo.

• Dün bir yorumcu diyordu adını unuttum hakemden önce medya kendine çeki düzen vermesi gerek dedi ve de çok haklı beşiktaşa hakem hataları olunca kartal pençesi diye başlık atan totomaç gazetesi gsye olunca hakem katliamından bahsediyor yabancı getirsen ne olacak ki bu sefer kamuoyunda yabancı hakem taraf tutuyor türk varken yabancı şu kadar para veriyorlar hesabı yapacaklar

Benim tek duam dip buysa daha da dipi görelim futbolda çünkü başarıya giden takım hakkıyla oynayan başaran takım önü tıkanıyor bunu tek beşiktaş olarak bakmıyorum gssi de aynı fbsi de aynı

size soruyorum hangi ligde yayıncı kuruluş derbi tarihlerini ayarlıyor fikstürleri ayarlıyor bizde derbilerin tarihleri belli böyle saçmalık mı olur beşikta neden her sene gs ile deplasman da oynuyor belki de bu beinin fikstür ayarlaması olmasa beşiktaş gs ile 30.hafta oynayacak ve önünde hata yaparsa telafi yılı olacak böyle lig düzeni olmaz

• Kırmızı gören oyuncularının 1 maçlık cezasının kalkması için tahkim kuruluna başvurmuşlar. 45 dakikaya iner ceza ha gayret :)
  • quote:

Kırmızı gören oyuncularının 1 maçlık cezasının kalkması için tahkim kuruluna başvurmuşlar. 45 dakikaya iner ceza ha gayret :)

Cezayı kaldırıp bir de 3 puan verseler yok demezler.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

İyi fikirmiş..aslında şampiyon olduğumuzda forum Beşiktaş bölümü olarak toplanıp, masada dansöz oynatalım ve videosunu da buraya koyalım ki iyice KUDURSUNLAR ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Kırmızı gören oyuncularının 1 maçlık cezasının kalkması için tahkim kuruluna başvurmuşlar. 45 dakikaya iner ceza ha gayret :)

Maç tekrarı için başvuru bekliyorum ben.

Hatta 3 puanı direk lehlerine yazdırsınlar çeneleri kapansın.

Trafikte mobese görseler sızlanıyorlar. Baydılar artık ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Dış mihraklardır onlar dış mihraklar⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Yıllar öncesinin kırmızısını iptal ettirmek için başvuralım bizde.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

3 kişi var niye Atiba?

Çünkü Atiba çok formda ve ertesi hafta tahmin edin hangi malum camia ile oynuyoruz ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.