Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamın paylaştığı isimlere bak⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 gülme tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 19 Ocak 2021; 21:47:20 >
  • Sertan hayatımda gördüğüm en büyük trolsün kardeşim.

• Hoca Ademi tam hazir olmadan ve ikna olmadan oynatmaz.

Yani oynamaya basladigi anda katki verecegini dusunuyorum ki Sergen hoca son 1 2 roportajda oynatacagina dair sinyalleri verdi.

Ademin yuzu gulmeye baslamis, sanirim toparliyor artik. Sergenin kendisinden buyuk oldugunu anladi gibi.

• Bilal Ceylan ile her konuda anlaşan Beşiktaş yönetimi, Eskişehirspor'u da ikna etmeyi başardı. Transfer önümüzdeki günlerde resmi olarak duyurulacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Tff istemedi. Adamlar oynarız dediler.

Alıntıları Göster

Hocam oynarız şahsen söylenmiştir. Sonuçta oynuyacağı sahayı karagümrük belirliyor. Önceden olimpiyat verdiyse sonradan biz oynarız demesi ne derece geçerli. Başvuru yaptımı önemli olan bu. Lafla olmuyor bu işler değiştirmek için bjk başvurdu diyorsunuz bjk nin başvurusunun reddedilmesi yanlış mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Valla muhabbet beni ilgilendirmiyor ama: Mesaj yazdığınız arkadaş aşırı fanatik heralde çok saygısız bir mesaj atmış ona rağmen sakince güzel cevap vermişsiniz, ben bir Beşiktaşlı olarak şahsen size hak verdim(Sizin o mesajı yazdığınız BAĞLAM İÇİNDE TS'nin şampiyon olması, ya da bizim üstümüzde bitirmesi olağandı, dediğiniz gibi herkes Sergen istifa, küme düşeriz falan diyordu). O mesaja bu uslupla cevap verdiğiniz için artı atmamın yanı sıra buradan da yazayım dedim, çok bulunmuyor forumda bu tarz yazanlar. İyi forumlar.

Alıntıları Göster

Güzel yazınız için tşşkler hocam. Burda geçen seneden beri söylediğim birşey vardı. Artık bu düşünceden vazgeçecektim neredeyse. Bjk 4 İstanbul takımından baba en yakın olanı (fb, bjk, gs, başak) biz olamazsak bjk olsun isterim Her zaman. Hatta şampiyon olduğunuz bir sene trabzonda son dk kada bizi 4. 3 yenmiştiniz. O sene ts liglerin %90 nı ben dahil bjk nin yenmesini istemişti. Ama böyle fanatik insanlar düşüncelerini değiştiriyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

bu fransizca konusanlarin bu kadar iyi arkadaslik kurmasi cok iyi ama aralarindan biri ile sorun yasarsa hoca veya yonetim, topluca sicisa gecmezler umarim. bu kadar gruplasma da iyi degil.

Portekiz çetesinden Fransız çetesine ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  beni en çok şaşırtan josef de fransızca biliyor josef çok üst düzey bir oyuncu maşallah valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

Hoca Ademi tam hazir olmadan ve ikna olmadan oynatmaz.

Yani oynamaya basladigi anda katki verecegini dusunuyorum ki Sergen hoca son 1 2 roportajda oynatacagina dair sinyalleri verdi.

Ademin yuzu gulmeye baslamis, sanirim toparliyor artik. Sergenin kendisinden buyuk oldugunu anladi gibi.

Neredeyse kadronun yarısından fazlası gitti yeni adamlar geldi gidenler olaylı şekilde gitti adam oynamayana yol gösterdi ve takım lider saygı duyması gerekiyor bu takımın parçası olmak için can atmalı

• Trolledigimi,saka yaptıgımı yazanlar lafım sıze:
    Lıgın ılk yarısındaki 20 maçı 5 ayda oynadık.İkinci yarısındaki 20 maç 3.5 ayda oynanacak.Fıkstur 2 kat yogun olacak neredeyse.Sız bu durumda dar savunma ve forvet rotasyonunun tempoyu kaldırabılecegını mı sanıyorsunuz.Hıc mı cezalı ve sakat olmayacak?Yedek sag bekımız bıle yok

Besıktas son 10 senenın en az zarar eden klubu 4 buyuklar arasında.Bakın trabzon bıle neredeyse fb gs kadar zarar etmıs.Ama adamlar hala 3 m€ verıp oyuncu satın alıyor.Neden cunku baskanları var.

Bızım taraftarımız paramız yok edebıyatıyla kandırılmaya devam etmemelı.Sülün orman yaptı,anç devam ettırıyor.Paran yoksa baskan olma kardesım.100bın euro’yu tamamlayıp 17 yasında amator kume oyuncusunu alamıyorsan BASKANLIK YAPMA!

Koskoca sezonu cope atacaklar.Muhtemelen Sergen Yalcın da sezon sonu sozlesme uzatmayıp Gs ile anlasacak.Parasız yonetımle calısmak teknık dırektor ıcın ıskencedır.

• Resmen yalan rüzgarı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• BJK kullanıcısına yanıt

Mesut Fenerbahçelidir ya da değildir bilemem, tanıyan kişiler küçüklüğünden beri Fenerbahçeli olduğunu söylüyor zaten yıllar içinde defalarca basına da yansıdı dönem dönem. Velev ki olsun ya da olmasın bu video neyi kanıtlar?

Kariyerinin başında genç kaç tane futbolcu şu takımlıyım ya da tutuyorum diyerek kendi geleceği ya da transfer imkanlarını kısıtlıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 20 Ocak 2021; 1:13:47 >
  • Küçükken Hannover takımını tutuyorum dese ne olacak? Lanet olsun sana, gelme bizim takıma mı diyecekler? Birileri şöyle konuş, böyle konuş diye sıkı sıkıya tembih etmiş.

Yalanlarla başlayan işin sonu pek hayırlı olmaz ama bakalım.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Ocak 2021; 1:14:28 >

• Çok basit Fenerbahçeliyim, Galatasaraylıyım ya da Beşiktaşlıyım dese rakibine gelmiş olsa kabullenme, transfer süreci vs zorluk yaşardı. Orada gencecik bir çocuk belki bir çok almancı futbolcu gibi Türkiye'ye gelme ihtimali var, belki o an da GS, Beşiktaş talip vs.

Alttakilere çok fazla ek yapılabilir,

10 yıl önce kickere verdiği mülakat o tarihte tüm sitelere haber oldu

https://www.sabah.com.tr/galeri/spor/mesut_ozil_fenerbahce_taraftariyim

5 yıl önce her yere haber olmuştu

www.haberler.com/amp/mesut-ozil-fenerbahce-de-oynayacagim-8034849-haberi/

• mesut muhtemelen 25 26 yaşlarından sonra rıdvan dilmen'in bi organizasyonda, telefonda falan kendini tanıtmasıyla rıdvan dilmen diye birinin varlığını öğrenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 20 Ocak 2021; 2:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Mesut Fenerbahçelidir ya da değildir bilemem, tanıyan kişiler küçüklüğünden beri Fenerbahçeli olduğunu söylüyor zaten yıllar içinde defalarca basına da yansıdı dönem dönem. Velev ki olsun ya da olmasın bu video neyi kanıtlar?

Kariyerinin başında genç kaç tane futbolcu şu takımlıyım ya da tutuyorum diyerek kendi geleceği ya da transfer imkanlarını kısıtlıyor?

Bu video Mesut'un yalan söylediğini kanıtlar, başka bir şey kanıtlamaz.

• Bazıları beni güldürüyor :)

Sizlerin evine misafir gelsem daha kapıdan girer girmez, camlar leş gibi, evin hanımı da evi süpürmüş ama tozları halı altına süpürmüş, bu pasta olmamış, kabarmamış, kapının üstü silinmemiş... evin hanımı AVM den çıkmıyor süs üs giyim kuşam makyaj estetik derdin de, evin babası sorumsuz bir pazar parası bile bırakmıyor... şu kızınız fingirdek hemen falanla evlendirin, oğlunuz ayyaş çalışmaz vs... desem nasıl tepki verirsiniz?

Burası Beşiktaş formu beyler, ben rakip takım forumlarına gidip ahkam kesmiyorum gelen olumlu da yazsa bu olumsuzlar yüzünden BLOK maalesef böyle. Eleştiri olacak bu en doğal insani hakkımız ama mantık çerçevesin de neden niçin sorularını kendimize sorarak, akıl süzgeçinden geçirerek eleştiriye evet. Bizim OKB'larımız bize yetiyor aynı dünür elti çekişmesi gibi dallassın JR gibi kumpasları, takıntıları, saplantıları üstelik fake hesaplar girla bizimkiler bize yeter. Efendice gelir meramınızı seviyeli yazarsanız sorun yok amma diktaya hayır. Dağdan gelip bağcıyı dövmek yakışık değil.

Bir de bizim Sezen Aksu şarkısı gibi; Onu alma, bunu al nakaratı ile takıma hocaya talimat veren tim var. Adam bir de yazmış ben anlamam ben taraftarım temaşa isterim diye... bu pandemi dönemİn de bilet yetmemiş kombine aldığını beyan etmiş komik desem değil. Bir de sezon başı hala devam etmekte olan evet hala devam eden #BIRAKMAMSENİ kampanyasına para yollamayın; Lens'e gider, Necip'e maaş olur diyen kişilikler transfer istiyor. gülüyorum bu kadar çark eden tepe lambası tiplere. Evet kampanya devam ediyor BIRAKMAMSENİ yaz 1903 SMS at.

şartlar malum Başkan evini ipotek etti, pazarlık üstüne pazarlık, cebine girmeyecek kulüp iflas etmesin diye mücadele veriliyor, Uslalar ustası Üstad Sergen YALÇIN hocan şartları zorlayıp, zekası ile bu seviyeye getirdi, kaybettiğimiz maçta olacak ama sezon sonuna kadar bu takımın yarışta olmasını istiyorsanız lütfen ahkam kesip akıl vermeyin " ergene karı boşamak " veya " el şeyi ile gerdek" gibi bir durum ortaya çıkıyor. Bu takımın desteğe ihtiyacı var. Lütfen her şart ve ahval de destek olun.

@Sertancanluksenburg bu hesaptan yazma diğer fakelerden biri ile gel, o iki topçu da olmaz başka öner :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 20 Ocak 2021; 9:52:6 >

• +1903 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

2017’de Karabükteyken beğenirdim.Hakettiyi kaliteye ulaşamadı.Biraderimin liseden arkadası.Kaliteli bir futbolcu fırsat transferi olarak değerlendirilebilir ama BE-CE-RE-MEZ-LER

Lütfen burayı terket.

• 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.