Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Kısa vadede bu “renkli oyunları” başlarına yıkabileceğimiz tek gücümüz Beşiktaş’ın yoldaşı Hürser Bey’dir.Uzun vadede Hürser Bey’in Küba aracılığı ile klübümüz Orta ve Güney Amerika pazarında alıcı bulacaktır.Beşiktaşımız böylelikle Türk futbolunda yeni perde açabilme fırsatına kavuşan ilk takım olacaktır

Alıntıları Göster

Bunu alın buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Fatih Hoca'nın elinde sahaya sürebiliceği hakem yoktu Sergen Yalçın gibi. Hocanın suçu yok, Diagne atılmadan önce pozisyonunuz yoktu neredeyse

Bak sen şu Allahın işine.

• Golde bariz faul var. Feneri parlatma işinin şeyini çıkarttılar artık

• Fenerin 2. Gol çok net faul ama varda inceleyenler görmüyor nedense...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 18 Ocak 2021; 19:41:43 >
  • 30 dakika tartışmalı pozisyonlar. Ulan özet 3 dakika.

https://beinsports.com.tr/haber/tartismali-kararlara-deniz-coban-yorumu-22

• Ya yemin ederim şaka gibi. Adam Beşiktaş aleyhine konuşmak için sürekli yeni şeyler icat ediyor. Güntekin ve Metin çıldırdı.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Haha Güntekin zor tutmuş kendini.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Mesut Özil kağıt üzerinde çok önemli transfer. 32 yaşında bir oyuncu daha 2-3 sene performans verir. Ama futbol oynamaya ne kadar niyeti var onu bilmek mümkün değil. Van Persie / Falcao gibi yatışa mı geliyor Drogba / Gomez gibi oynamaya mı göreceğiz. Kendi jenerasyonunun en yetenekli 3-5 ofansif orta sahasından biri, oynamaya geliyorsa çok büyük katkı yapar.

Öte yandan bizim lig maalesef çok sert ve temaslı oynanan bir lig. Bizde Talisca'nın yediği tekmenin dirseğin haddi hesabı yoktu. Adamı kasap gibi doğraya doğraya top yüzü de göstermeyebilirler. Hakemler de çok göz yumuyor sertliğe, zorlanabilir de bizim ligde. İzleyip göreceğiz.

Koyu Fenerbahçeli ve yeni bir sayfa olduğundan yatışa gelmediğine eminim. Mental gücüne ve ne kadar çalışacağına bağlı tabii ki. Fakat internete baktığımda Fenerbahçeliler hem transfer başarısı hem de güncel formu açısından sanki Messi gelmiş gibi bir hava içindeler. Futbolcu transferinde futbolcunun geçmişi ve yeteneği ayrı, transfer büyüklüğü ayrıdır. Reisçi, koyu FB'li, Zonguldaklı, eşi Türk ve 11 aydır futbol oynamayan bir futbolcuyu getirmek transfer başarısı değildir mesela. Bu durumda sözleşmesindeki rakamlar transfer başarısı olup olmadığını belirler. Falcao konusunda yaşadığım şeyleri bu transferde de yaşıyorum ve hayretle izliyorum. Gelirken yahu tamam iyi adam da oynasa iyi adam dedim. Çoğu kişi sakatlığını göz ardı etti. İsme sevin ama havaya girmeden önce bir performansını gör. Her takımda böyle insanlar var elbette. Etrafında oynayan oyuncular, takımın başındaki TD, mental ve fiziksel durumu, yüzde yüzünü ne zaman bulacak vesaire. Mesut'un %30'u bile yeter katkı vermesine fakat şampiyon yapmaz. Aldığım en büyük ders bir transfere önce temkinli yaklaşıp sonra tadını çıkarmak.

Herkesin heyecanlanmaya ve umutlanmaya ihtiyacı var hele hayatın böyle kötü gittiği bir dönemde ama bu kadarının fazla olduğunu düşünüyorum. Sonradan daha çok zarar veriyor gibi.

• Normalde VAR'ın golü iptal etmesi gerekir, fenerliye de sarı kart ama işte ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Başakşehir maçında dirilttiler adamları yetmedi hala ittiriyorlar. Ya müsaade edin artık hak eden kazansın şu ligi.

• Türkiye dısisleri bakanı cıkmıs ben fenerliyim diyor,mesut üzerinden alman dısisleri bakanına laf sokuyor.Ülke beyaz futbol gibi çok saçma ve komik

• White Cluster kullanıcısına yanıt

hatay maçı der susarım en azından biz 1-0 öne geçmişken gri bir gol atıyoruz burada algı yapmanın anlamı yok.

• Abi derbide Cisse ye faul yapıp sonrasında gol attınız şimdi Samatta nın golüne mi faul diyorsunuz? Kusura bakmayın da ona faul demeyen buna hiç demez fanatikliğe gerek yok.
  • Ya şunlara cevap vermeyin Allah'a aşkına. Bıktım şu logolarından. Acaba Beşiktaşlılar ne diyor ne konuşuyor diye kuduruyorlar buradan çıkmıyorlar sonra

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Nazik olalım..heves etmiş erkek arkadaşının fotoğrafını koymuş zahir ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Nazik olalım..heves etmiş erkek arkadaşının fotoğrafını koymuş zahir  

Hahaha ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• remiles01 R kullanıcısına yanıt

''Boks milli takımımıza Muhammed Ali'yi transfer ettik'' tadında olaylar bunlar..çok da ciddiye almıyorum..Şimdi renkliler arasında yeni bir ürik asit yarışı başlayacak sadece..senin transferini 312.000 kişi flight radar dan takip etti..benim transferimi 400.000 kişi takip etti..akla ziyan ergen kapışmaları.. tam da bunlara göre

• Twitterdan falan biraz bu fenerin 2. Golü anlatıp gündem yapmak lazım var odası kısıklıdamı kuruluyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Twitterdan falan biraz bu fenerin 2. Golü anlatıp gündem yapmak lazım var odası kısıklıdamı kuruluyordu ?

gsliler Allah diyor bir şey olsun diye zaten.

Araya girmemek lazım. Yesinler birbirlerini ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Abi derbide Cisse ye faul yapıp sonrasında gol attınız şimdi Samatta nın golüne mi faul diyorsunuz? Kusura bakmayın da ona faul demeyen buna hiç demez fanatikliğe gerek yok.

Onun faulle uzaktan yakından alakası yok. Montero tertemiz şekilde topa değiyor, yüzüne değmemesini geçtim tehlikeli hareket olacak kadar yüzüne yakın bile değil. Arkadan ittirme de yok ucuz bir faul çalınsın istiyorsunuz. Rıdvan faul dediyse hayli hayli faul değildir zaten.

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.