Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun 2.golde gs li futbolcu müdahale etmese ofsayt olacaktı. Gökhan da nasıl bir beyin varsa 5 metrelik ofsaytı göremeden pas attı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

gs içeride en son ne zaman yenmiş bizi. geçen sene avcı ile arada ciddi kadro kalitesine rağmen rahat yendik adamları.

Bu sene sergen faktörü, hücum hattı ve form durumu. Maaşlarda ödenmiş prim varmış. Çok fena maç olacak çok. Pazar olsun istiyorum  

Alıntıları Göster

Şu 1 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Maçı rahat alırız havası yok kimsede. Derbi sonuçta. Her ihtimal var. Lakin son yıllardaki derbi üstünlüğü, takımın durumu, gs kadrosu ve savunmasının hali. Bizim hücum oyuncularının form durumları göze alındığında bir tık daha güveniyor herkes takıma. Luyindama denilen elemanın her maç banko bir top kaybı var. Ve hemen hemen her gs maçında şu tarz pozisyonlar veriyorlar.

6-0 kazandıkları gençler maçında gençler 2 tane yüzde yüz pozisyona girdi. Skor aldatmasın. Malatya maçı zaten rezil bir maçtı. Kırmızı yemesi gereken adam 120'de attı golü. Konya maçında da 4 yediler. Arkalarına atılan her top pozisyon oluyor ve daha dengesiz iki stopere sahip oldukları için aynı saniye kırmızı yeme olasılığı yüksek bir takım.

Aboubakar bunları affetmez. Hunter geçen sene güçlü gibi görünen lakin leş olan stoperlerinin üzerine kurmuştu oyunu. Ve 15 dakikada 3 tane net pozisyon yakalamıştık o kadro ile.

Şimdi Sergen var. Abou var Ghezzal var. Var oğlu var. Birde ben sanmıyorum gsnin kapacağını.

Alıntıları Göster

Şu da 2 olsun. Malum arkadaş bariz el bombası. O kadar belli ki. Çok istemiştim oynamasını. Hocaları kırmadı sağ olsun. 2 golde de başrolde ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Allah razı olsun 2.golde gs li futbolcu müdahale etmese ofsayt olacaktı. Gökhan da nasıl bir beyin varsa 5 metrelik ofsaytı göremeden pas attı.

Hocam Gökhan'da o bahsettiğin 'beyin' yok zaten. Hani bazı topçular için deriz ya keşke beyni olsa diye. Olsa üst düzey ligde oynuyordu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sergen hocamın ileride çok iyi bir hoca olacağını düşünüyorum arkadaşlar
  • Reyiz beni yanıltmadın. Tam büyük maç topçusu.

• Hahaha bizim eleman bombayı koymuş gs bölümüne. Çıldırıyorum.

• Sergen istifa konusu vardı beyler onu kaldırdılar mı? :)))

Göremedim bir türlü

• Kadro dışıların sosyal medya hesaplarına baktım ne bir tebrik gönderisi ne bir hikaye, ulan ne biçim adamlarsınız siz ekmek yediğiniz takım önemli bir galibiyet alıyor bari kutlamayı bilin. Allah sizin gibi insanları rakibimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'dan dahi ırak eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 17 Ocak 2021; 22:17:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
  • Ghezzal başkan kendini toparlamalı. Belirgin bir düşüş var. Defansa yardım konusunda da bu maçta baya yumuşak kaldı. Ona ihtiyacımız çok.
  • Ben olsam gider savcılığa suç duyurusunda bulunurum.

• Bu Galatasarayda Taylan antalyalı çok büyük yerlere gelir.
    Adam atibanın genç hali gibi adım atmadık yer bırakmıyor.
    Yani milli takımın 10 sene 6 numarası oynar.

• quote:

Şu da 2 olsun. Malum arkadaş bariz el bombası. O kadar belli ki. Çok istemiştim oynamasını. Hocaları kırmadı sağ olsun. 2 golde de başrolde  

Alıntıları Göster

Sen miydin maçtan önce biri sürekli Kongo'lu stoperleri oynar inşallah deyip duruyordu, 2 golde de aklıma o eleman geldi kimse. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bizim topçuların tepkisine bakar mısın?

Ghezzal ellerini başına götürüyordu ama onu bulamadım.

Montero büyük oynadı bu arada. Sıfır hata. Hakkından geldi tiyatrocunun.

• NSDKKDKKDKFKFKFKKFMF

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Sen miydin maçtan önce biri sürekli Kongo'lu stoperleri oynar inşallah deyip duruyordu, 2 golde de aklıma o eleman geldi kimse.  

Alıntıları Göster

1 haftadır yırtınıyorum umarım oynar oynar diye.

İlk golde de bomba yaptı yine. Iskaladı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt

Hahahaha çıldırıyorum ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

1 haftadır yırtınıyorum umarım oynar oynar diye.

İlk golde de bomba yaptı yine. Iskaladı  

Alıntıları Göster

Helal kardeşim benim bu işten anlıyorsun. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt

İçinde Para geçen bir ünvan yakışmaz Sergen hocama Üstad diyelim. O hepsinin Ustası oluyor kısaca Üstad diyoruz.

Üstad Sergen YALÇIN o kadar.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.