Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tebrikler beyler geçen hafta bu derbiyi gs alır demiştim fakat yanıldım gs ye havlu attırdınız bana göre.görünen o ki sizinle çekişeceğiz hakeden şampiyon olsun diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Kardeşim futbol mu bilmiyor sunuz ? Diagne yakın ayagini uzatip topa dokunmuş adam da mudale etmek için kafasını sokmuş topa degmese doğru ama kirmizi kart ile alakası yok

Siz bilmiyorsunuz belli ki, Ifab futbol kurallarına göre rakibin sağlığını ve vücut bütünlüğünü tehlikeye atacak türden her hareket direkt kırmızıdır. Taban kaldırmanın yasak olmasının bir sebebi var. Adam kafasını uzatıyorsa çekeceksin ayağını.

• Son 5-6 yılda evimizde gol atamayan takımın favori yaparsın. Maç öncesi demiştim keriz silkeleme diye.

Gel gel sarışınım gel gel sana aşığım gel

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 😎😎😎😎
  • ........kk muuuuuu

• Çatlayın renkliler nasıl yendik ama
  • @vc1903 Adamsın la. Sabahtan veri pozitif ve güven veren mesajların ile, motive ettin bizi 'de, helal olsun.

Olm malum takım taraftarı gelmeyin hiç. Gidin, kankinizin forumunda ağlayın. Maçtan önce, yok Beşiktaş'a koyacağız, lider olacağız ve FB ile çekişeceğiz diye yazıyordunuz. Hiç buraya uğramayın.

• mac sonu soyunma odasi

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

çık şimdi basın toplantısı yap TAZMİNATOR

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

tebrikler beyler geçen hafta bu derbiyi gs alır demiştim fakat yanıldım gs ye havlu attırdınız bana göre.görünen o ki sizinle çekişeceğiz hakeden şampiyon olsun diyelim.

eyvallah hocam. türk futbolunda kim iyiyse o kazansın.

• kaçacakkkkkkkk

• Yayıncı kuruluş güldürdü sondaki müzikle. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Yalnız en çok tatmin eden eyyamcıya RAĞMEN kazanmamız oldu.

• TRABZON'A 3

BAŞAKŞEHİR'E 3

FENER'E 4

GS'YE 2.

Derbi kralı SERGEN YALÇIN. Adamın kolundaki dövme boru mu lan?

I AM LEGEND ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Sıradaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Siz bilmiyorsunuz belli ki, Ifab futbol kurallarına göre rakibin sağlığını ve vücut bütünlüğünü tehlikeye atacak türden her hareket direkt kırmızıdır. Taban kaldırmanın yasak olmasının bir sebebi var. Adam kafasını uzatıyorsa çekeceksin ayağını.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

@vc1903 Adamsın la. Sabahtan veri pozitif ve güven veren mesajların ile, motive ettin bizi 'de, helal olsun.

Olm malum takım taraftarı gelmeyin hiç. Gidin, kankinizin forumunda ağlayın. Maçtan önce, yok Beşiktaş'a koyacağız, lider olacağız ve FB ile çekişeceğiz diye yazıyordunuz. Hiç buraya uğramayın.

Yıllardır bizi böyle algı yapa yapa düşürüyorlar sürekli.

Maç öncesi de dedim. Bir tane gslinin umudu yoktu. İddia oranı ortaya çıktı ıh bıh yapmaya başladılar.

Güvenin şu takıma güvenin şu hocaya. SENE SANKİ 15-16 ve derbi kralı bir Beşiktaş ! Herkes yerini bilecek ulan !

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

İddaa handikaplı MS1 almayalım diye oynadı oranlarla

Yine geldi handikap ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• gslilerin hakem hakem diye konuşması apayrı saçmalık gs topun tsini bile oynamadı.

Bence gitsinler takımlarındaki eksik gedikleri tartışsınlar.Basit bir anadolu takımından farksızdı.

Yani şunu diyeyim 6 yiyen rize bile kalemizde daha fazla tehlike yarattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Ocak 2021; 21:6:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.