Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç yıllık Fenerbahçe stadında yerden ısıtma var, Galatasaray stadında yok mu cidden? bilmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Fb resimdeki futbolcuyu transfer etmiş. Bize hayırlı olsun demek düşer.

hasetinden çıldır ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 16 Ocak 2021; 21:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

caner ve gökhanada öyle diyordunuz 1 ay sonra adamlar hazırlık maçinda ilk 11de oynadi

Alıntıları Göster

Caner'in yerine Türkiye Milli takımının gelecek 20 yılındaki sol bekini çıkarttık alt yapıdan, Gökhan'ın yerine de Rosier'i getirdik zaten, ligin en iyi sağ beki şuan açık ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

hasetinden çıldır  

Alıntıları Göster

Uzay takımı dersin Necip gelir keser cezayı. Vodofone'da yine oynayacağız merak etme ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Valla bizim Ljajic olaylarindan sonra Mesutu inceden kiskanmadim degil ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

Valla bizim Ljajic olaylarindan sonra Mesutu inceden kiskanmadim degil  

O değil de bu abla nasıl bir şeytan çıktı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 4 beğeni almış, bir de kendisi; 5 tane fb'li konudan hiç çıkmıyor.. İçlerinden biri de kendi bölümünde cezalı diye hem bizim takım hem GS ile ilgili provokatif mesajlarını buraya atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Ocak 2021; 23:41:14 >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Keşke beni de bitirse daha halisahaya çıkmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

4 beğeni almış, bir de kendisi; 5 tane fb'li konudan hiç çıkmıyor.. İçlerinden biri de kendi bölümünde cezalı diye hem bizim takım hem GS ile ilgili provokatif mesajlarını buraya atıyor.

Adamlar yıldıza aç. Kaç zamandır yeteneksiz adamlar ile futbol oynamaya çalışıyorlar. Yıldız oyuncu görünce çıldırmaları normal. Bayadır görmediler çünkü.

Ama ben bu filmin sonunu biliyorum ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• gomezler pepeler görmüş camia burası adam hasetten bahsediyor ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

O değil de bu abla nasıl bir şeytan çıktı  

Alıntıları Göster

NBA'de de Kardashian'ların böyle bir namı var ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

O değil de bu abla nasıl bir şeytan çıktı  

Alıntıları Göster

bitiricilik 99.

• quote:

Orijinalden alıntı: myth17

gomezler pepeler görmüş camia burası adam hasetten bahsediyor ya  

Hem de yakın zamanda. Yıldız futbolcunun 1 2 tanesi hariç pek te faydasını görmedik.

Devam etsinler. Son gülen iyi güler ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Ne oldu şimdi gene mi şampiyon oldular bir transfer ile birileri

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Biz Alman milli takımının forvetini oynattık takımımızda. Neden kiskanacakmisiz anlamadım. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Biz Alman milli takımının forvetini oynattık takımımızda. Neden kiskanacakmisiz anlamadım.  

bunun için kıskanacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 16 Ocak 2021; 23:31:45 >
  • Sanırım galatasaray luyindama ile çıkacakmış maça. Eski performansında değildi son zamanlarda bu bizim için avantaj olabilir. Ayrıca feghoulide sakattı bayadır oynamıyor maç eksiği var. Şener de sağ bek çıkıyor o da büyük takım kalitesinde değil. Eğer bu şekilde çıkarlarsa büyük bir avantaj sağlayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

bunun için kıskanacaksınız

Alıntıları Göster

mesut 3 tane atti 6 - 4 kazandiniz. buyuk transfer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 16 Ocak 2021; 23:39:25 >
  • Sercan Dikme@sercan_dikme

Ersin

Rosier

Vida

Montero

Rıdvan

Josef

Atiba

Oğuzhan

Ghezzal

Larin

Aboubakar

Bu böyle yazıysa kesin 11'dir.

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.