Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Karagümrük’de oynayan Ndao kimdir nereden gelmiş hiç bilgi yok çok ilginç ya. Adam 24 yaşında ilk profesyonel sözleşmesini bu sezon Karagümrük ile imzalamış. Sanırım öncesinde Senegal’de yarı-profesyonel bir takımda oynuyordu. Aylık 2500 dolarmış maaşı da, FM de sezon ortası boş liglerde oluşturulan random futbolcular gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Kupada Gs çok şanslı kura çekmiş. Bjk, Fb ve Başakşehir'i görmeden finale çıkma şansları var.

Alanya rahat eler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Derbiye 3 defansif orta saha ile çıkarsak 3 puan GS'ye hayırlı olsun. Diğer derbilerdeki gibi Mensah'ın oynaması şart.

Ne olursa olsun psikolojik olarak iyi olmalıyız. Geçmiş senelerdeki gibi saçma sapan taçtan gol bile yesek maçı bırakmamak lazım. Yenilsek de önemli değil zaten GS veya FB'de namağlup bitirebilecek bir kadro yok. Kapanan takımları açıktan sonra biz her türlü geçeriz onları.

gs içeride en son ne zaman yenmiş bizi. geçen sene avcı ile arada ciddi kadro kalitesine rağmen rahat yendik adamları.

Bu sene sergen faktörü, hücum hattı ve form durumu. Maaşlarda ödenmiş prim varmış. Çok fena maç olacak çok. Pazar olsun istiyorum ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Vay be maçın düdüğü ile 8 karşılaşmada 2 kere kazanmışız, 1 de beraberlik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Kar nedeniyle inşallah maç iptal olmaz ya

İptal filan olmaz.

Bu arada maç skor tahminim 1-0 kazanırız yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Sola Ahmet Musa, Ortaya Taliska, OF OF OF....

Alıntıları Göster

talisca oluru yok sergende dedi.

Ama ahmet musa olabilir.Durumunu bilmiyorum.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

2-0 diyorum..Birini Ghezzal atsın çok istiyorum ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 1-0 olsun bizim olsun ne zaman favori olsak alamiyoruz maci

• https://twitter.com/nocontextjk/status/1300539687736610816?s=21

• Transfer yok galiba..Fb yine vizir vizir topcu aliyor..

• orox kullanıcısına yanıt
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    İptal olmaz ama zemin kötü olacak muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orox

https://twitter.com/nocontextjk/status/1300539687736610816?s=21

Hahaha ulan ya çatladım ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bilal Ceylan (16), ilk 11’de başladığı ilk maçta, Eskişehirspor adına sahanın en iyilerinden biri oldu.

Yeni sağbekmiş bilen var mı ?

• Hava tahminleri gerçekten tutarsa bu maç zor oynanır pazar günü ,cumartesi akşam ve pazar gün boyunca yoğun kar yağışı bekleniyor, 20-40 cm den bahsediliyor, bu şartlarda çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Bilal Ceylan (16), ilk 11’de başladığı ilk maçta, Eskişehirspor adına sahanın en iyilerinden biri oldu.

Yeni sağbekmiş bilen var mı ?

17 18 yaşında henüz. ben son 3 4 aydır evde sık vakit geçirdiğimden canlı iddia falan derken 1. lig maçlarına çok baktım ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  direkt dikkatimi çekmişti bilal eskişehir maçlarında. bi bursa'daki ismail çokçalış, bi de bu arkadaş o ligin en iyi sağ bekleri gibi. buraya da yazdım hatta 2 ay önce falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

17 18 yaşında henüz. ben son 3 4 aydır evde sık vakit geçirdiğimden canlı iddia falan derken 1. lig maçlarına çok baktım   direkt dikkatimi çekmişti bilal eskişehir maçlarında. bi bursa'daki ismail çokçalış, bi de bu arkadaş o ligin en iyi sağ bekleri gibi. buraya da yazdım hatta 2 ay önce falan.

Alıntıları Göster

Bursadan 3,4 oyuncu iyi seviyeye gelecek gibi, Sağbekleri çok iyi olunca Burak Sol açığa geçti.

Yerli bek pyuncu çok önemli ilerde yabancı kuralı illa esneyecek.

• Bu çocuk sezon sonuna kadar orda oynasın burda şuan için şans bulamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

17 18 yaşında henüz. ben son 3 4 aydır evde sık vakit geçirdiğimden canlı iddia falan derken 1. lig maçlarına çok baktım   direkt dikkatimi çekmişti bilal eskişehir maçlarında. bi bursa'daki ismail çokçalış, bi de bu arkadaş o ligin en iyi sağ bekleri gibi. buraya da yazdım hatta 2 ay önce falan.

Alıntıları Göster

Ne güzel ya. Alsınlar böyle genç futbolcu. Sonra da versinler formayı. Genç futbolcu budur işte. 27 yaşındaki adam değil. Solda Rıdvan sağ da bu arkadaş ne güzel ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Alıntıları Göster

bi de tabi yıllardır beşiktaşlı olmanın getirdiği alışkanlık; ne maç izlesem hücum hattına değil beklere, stoperlere bakıyorum direkt ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.