Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl güzel güzel izah ediyor. Anlamak isteyene tabi.

• 2 transferin biri yedek santrafor tamam. ikincisine ne istedi acaba  ofansif orta saha mı stoper mi bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

2 transferin biri yedek santrafor tamam. ikincisine ne istedi acaba  ofansif orta saha mı stoper mi bilemedim.

sanırım dediklerine göre ilk beklenti lens mirin ve boyddaki durum olaki bunlar giderse yedek golcü kaleci gelecekmiş öyle mi ne dediler.

Yani birilerinin gelmesi birilerinin gitmesine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

sanırım dediklerine göre ilk beklenti lens mirin ve boyddaki durum olaki bunlar giderse yedek golcü kaleci gelecekmiş öyle mi ne dediler.

Yani birilerinin gelmesi birilerinin gitmesine bağlı.

Alıntıları Göster

tamam transferler o duruma bağlı da onun yanında hoca 2 transfer istediğini söylemiş yönetime. biri yedek golcü, ikincisine ne istedi acaba ? kaleci olduğunu sanmıyorum.

• quote:

tamam transferler o duruma bağlı da onun yanında hoca 2 transfer istediğini söylemiş yönetime. biri yedek golcü, ikincisine ne istedi acaba ? kaleci olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster

kaleydi sanırım.Çünkü güven istikrar yok kalede.

• Ben kaleci veya defans istediğini sanmıyorum 10 numara ve forvet istemiştir.Forvet zannedersem Mandzukiç olacak.

• yani stoper iyi hoş güzel olur da bence 10 numara + santrafor daha mantıklı.

• Montero nasıldı arkadaşlar bugün? Fener maçında fena değildi ve her türlü welington sakatından iyi olacağını düşünüyorum
  • quote:

yani stoper iyi hoş güzel olur da bence 10 numara + santrafor daha mantıklı.

10 numara için ljajic'in elden çıkması lazım öncelikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Montero nasıldı arkadaşlar bugün? Fener maçında fena değildi ve her türlü welington sakatından iyi olacağını düşünüyorum

takımın en iyisiydi

• bu takıma ofansif orta saha lazım. illa skor üreten ljajic tipi bi 10 numara demiyorum ki böyle bi adamı sergen hoca'nın oynatıcağını sanmıyorum. bence sevmiyor böyle adamları. pas bağlantısı sağlayacak, gerektiğimde dikine oynayacak, şut ve uzun pası olan, boş alan bulduğunda top taşıyabilen ofansif ağırlıklı bir oyuncu.

şöyle tarif edeyim yani atiba'nın ceza sahası dışında topla buluştuğumu düşünün. neyi yapamaz ? şut çekmez, açık alanda top taşımaz, ekstra pas atmaz. ahanda tam bunları yapacak bi adam lazım oraya.

ljajic ortada yok ki ljajic bu anlattığım profilden fazlası zaten. mensah'ın yaldır yaldır koşmaktan başka bi özelliği yok, nsakala'nın orta saha versiyonu benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 14 Ocak 2021; 4:31:48 >
  • Dün Montero harikaydı. Maçın başında altı pastan vuran adama anında ayak koydu, mutlak gol pozisyonuydu. Onun dışında da nefes aldırmadı. Ayrıca oyun kurmada çok başarılı. Geçen sene Victor Ruiz'e dair övdüğümüz her şeyi yerine getirdi bu maç, uzun aradan sonra ilk defa orada Josef de olmamasına rağmen garabet bir organizasyon izlemedim. Tık tık dağıttı her pozisyonda topu. Sıkışan birkaç yerde de çok akıllıca çıktı. Helal olsun valla.

Sergen Yalçın hocam, Larin'den resmen elit bir forvet yaratıyor. Sezon başında herkesin "buna mı kaldık" dediği adamdı. Her kulvarda gol atıyor. Daha da önemlisi, psikolojik olarak 2. yarı Abou yerine girdiğinde kimse "niye girdi şimdi Larin" dememiştir. Üstüne birkaç da pozisyona girdi, doğru yerlere gidiyor saha içinde de gerçekten.

Mensah'a gelelim... Sahada hiç yok. Sene başında çok umutluydum, rekabet transferiydi onun da gazı vardı ancak patladık. İyi ki bonservis almamışız diyorum.

Güven de olmayacak gibi. Keşke Hasic girseydi ancak hocayı sorgulamıyorum artık. Eninde sonunda istediğini alıyor, 1 hatası varsa 5 doğrusu var. O yüzden Sergen Hoca'ya güveniyoruz. Hocanın doğrularından birisi de bu maça N'Sakala atıp derbiye Rıdvanla çıkacağının sinyalini vermesi ve taraftarı rahatlatmasıydı. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 Sene sonu N'Sakala'yı gönderebiliriz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Montero nasıldı arkadaşlar bugün? Fener maçında fena değildi ve her türlü welington sakatından iyi olacağını düşünüyorum

Taş gibi taş. Güven veriyor.

• kalecisiz sampiyonluk hayal

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

kalecisiz sampiyonluk hayal

Hocam bir tane olumlu mesaj at dişimi kıracağım. Nasıl bir pozitiflik bu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• İyi güzel Montero çok sağlam oynadı güven verdi ancak Welintonun set hücumuna verdiği desteği derbi maçında kim verecek? kafamda büyük soru işareti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

İyi güzel Montero çok sağlam oynadı güven verdi ancak Welintonun set hücumuna verdiği desteği derbi maçında kim verecek? kafamda büyük soru işareti

Öyle deme hocam linç gelir şimdi. Welinton leş çöp vasat vs vs vs.

Adamlar futbola çok ama çok dar bir pencereden bakıyorlar.

• Yalniz Welinton un ataga katilip defansi bos biraktigi pozisyonlari unutmayalim. Sivas maci miydi hatirlamiyorum ayagi duzgun 2 oyuncusu olsa ilk yaridan 3 luk oluyorduk.

Gs ye karsi bunu yaptigimizda onlar affetmeyebilir aman diyelim.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Bu bile şüpheli..bunun biraz daha obez olan küçük kardeşi olabilir ancak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.