Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naganzo

milyonları cebe indirip yatıyo işte suratını gördükçe uyuz oluyorum.

satın aldığımız güne lanet olsun.

24 ay taksitle alınmış sanki beyaz eşya gibi.

15 eylül 2019da taksitler başlamış 15 ağustos 2021 de bitecekmiş.

çebi aldığında 3 taksit geriden gelme durumu varmış pandemi dolayısı ile 2 ay daha geicikme olunca ihtar filan olmuş.

Sanırım bu olayın ceza vs. gibi bir durum varda ondan dolayı mı oynatılmıyor.

Lisans alma gibi.Bilmediğimiz bir halt mı var.Şimdi tam olarak ödemesi bitmeden satamazsında sanıyorum Ağustos'a kadar zor.

Sırp on numara 2.25 Milyon € ücret alıyor yıllık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Ocak 2021; 22:59:54 >
  • Lan arkadaş şu kadro dışı bırakılan çöpler yüzünden transfer de yapamıyoruz !! Adamların her şeyi zarar birini bile gönderemedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Lan arkadaş şu kadro dışı bırakılan çöpler yüzünden transfer de yapamıyoruz !! Adamların her şeyi zarar birini bile gönderemedik

Beklemezler umarım son güne kadar.

• Son güne kadar beklemek bizim geleneğimiz ama hocam.

• Futbolcular için tek başına motivasyon kaynağı maçlar. Özellikle Bülent Yıldırım'ın sonunu getiren maç. O malum maçta ilk 28 dakika boyunca lehimize tek bir faul vermemişti. Şimdi bir takımı çileden çıkarmanın, oyundan düşürmenin çeşitli yolları vardır. Böylesini ilk kez görmüştük sanırım. Bir gün bu dünyadan göçmeden nedir ne değildir her şeyi itiraf eder umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 12 Ocak 2021; 2:26:3 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Bu maç benim süper lig tarihinde izlediğim en mide bulandıran maçtır. Bu maçta galatasaraylılar hariç dünyada futbolun ne olduğunu bilen 1 insan bile hakem tarafından şike yapılmadığını iddia edemez.

• satın alma şartlarını bilmiyorum.

Ne zaman görsem küçük emrah modunda ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Adamın bedeli bize bir şampiyonluk parası resmen.

Satın aldıktan sonra sıfır katkı. hem para öde hem yüzünü çek. Savunanlar neyini savunuyor anlamıyorum.

defolur gider umarım tek isteğim bu... gitsin kimin parasını yiyecekse yesin ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Söbü kafa Welinton'la.

Allah kurtarsın 31 yaşında adam yapacak bir şey yok. Yaşı küçük olsa wonderkid diye kendimizi avuturduk. Ölü Marcelo gelsin toparlar orayı.

• Yalnız Mandzukic falan olmuyorsa ciddi ciddi Boupendza kovalayabiliriz. İzlediğim kadarıyla Diagne, Eneramo tarzı tek sezonluk kalaslardan değil. Tekniği iyi bir oyuncu gibi görünüyor ve gol vuruşları çok net. Hataydan önce kariyerinde adam akıllı süre bulamamış. Bende, aradığı fırsatı ve ortamı bulamamış yetenekli oyuncu imajı uyandırdı ve yaşı daha 24. Sözleşmesi 2022 de bitiyor ve Hatay yeni yükseldiği için fesih bedeli yüksek bir sözleşme imzalamamıştır o yüzden maliyeti düşük olur bence.

Mantıken Hatayspor'un avrupa hedeflemesi ve Boupendza iyi gidişatını bozmak istemeyeceği için bu transfer dönemi olmaz ama sezon sonu Larin'i falan okutabilirsek direk alıp yerine deneyebiliriz.

• Derbi heyecanı sardı dört bir yanımı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Hadi bakalım inşallah kazanırız. Berabere bile kalsak çok bir şey kaybetmeyiz ama yenilirsek çok büyük moral bozukluğu olur.

• Bu arada sabah sabah rüyanda mı gördün diyeceksiniz ama son maçta ilk golden dolayı Ersin'i gömmüştüm. Sonradan pozisyonun tekrarını izleyince topun bizim futbolcuya çarpıp yön değiştirdiğini fark ettim. Ersin talihsizlik yaşamış orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Bu maç benim süper lig tarihinde izlediğim en mide bulandıran maçtır. Bu maçta galatasaraylılar hariç dünyada futbolun ne olduğunu bilen 1 insan bile hakem tarafından şike yapılmadığını iddia edemez.

Ne hikmet ise o sene gsye çalışan tüm hakemler emekli edildi. Ama altyapıları sağlam. Yenileri gecikmiyor.

• Renkli kardeşler birbirlerini yiyor dünden beri.

Ortalık 56.

Çıldırıyorum. Ne bitmez kavgaymış ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Renkli kardeşler birbirlerini yiyor dünden beri.

Ortalık 56.

Çıldırıyorum. Ne bitmez kavgaymış  

hehe dertleri neymis, 1 haftadr yokum uzak kaldim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

hehe dertleri neymis, 1 haftadr yokum uzak kaldim :D

Alıntıları Göster

Dün kardeşlerdi bugün birbirlerini yiyorlar. Sürekli sallıyorlar. Tam olarak konu ne bilmiyorum ama takip etmek keyifli ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• TV de Mesut mu iyi Irfan mi iyi kacvgasi var gunlerdir :D yine forma giymeden birilerini ilah ilan etmisler

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

TV de Mesut mu iyi Irfan mi iyi kacvgasi var gunlerdir :D yine forma giymeden birilerini ilah ilan etmisler

Hızlı giden atın şeyi seyrek düşermiş.

Hiç ses etme. Uçmaya devam etsinler.

O hoca ile o kadro ile şampiyon olacaklarını zannetsinler boş ver.

Böyle uçup kaçtıkları vakit finali çok keyifli oluyor. 9 puan gerideyken de benzer şeyler söylemiştim.

Sene sanki 15-16 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Bu yıl daha çok rezalet göreceğiz;

Malum tüm imkanlarını seferber edecek, amacı son kez şampiyon olup bırakmak! esaslı hedef, Başkan olabilmek çünkü yeni nesil teknik direktörler gerçekten iyiler. Pabuç pahalı, lobiler faal ama güç kaybediyorlar.

A.Yıldırım'dan sonra her yıl şampiyonluk vaad ederek, yanlış transferler, acelecilik, acemilik ile hatalı hoca seçimleri sonucu panik yaşıyorlar... en ufak mağlubiyette deprem yaşamaya musait, kırılgan bir yapı var. Güçleri var ama diğeri kadar etkili değiller.

Bizim tek yapmamız gereken ; Birlik olmak ve asla onlarla tartışmaya girmemek. yazdıklarına cevap vermemek. Bloklayın. Algı ile basın/medya desteği ile olmayan uyduruk asparagas haberleri çok daha çok göreceğiz. çünkü bizim lobilerimiz yok tek destek taraftar. Onun için Başkanınıza, Hocanıza, Teknik ekip ve topçulara destek çıkın.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• orox kullanıcısına yanıt

Eğer illa bu ligden bir adam almamız gerekiyorsa satın alma opsiyonlu kiralansa daha iyi olur. Mensah işini çok iyi yaptılar mesela ben gelişine çok sevinmiştim fakat adam Kayserispor'da oynadığının yüzde 10'unu burada oynayamıyor.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

http://bit.ly/38xudRv

Başakşehirin mali hesaplarına ulaşamamayı nasıl değerlendiriyorsunuz bu konuda Fenerbahçe ile yarışırlar herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.