Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Gs vasat oynayacak gör bak.Sonra gene transfer transfer diye bağıracaklar.

Beşiktaş iç sahada baya iyi kadıköydeki fener galibiyetinden sonra ligde korkulan bir takım oldu.

Ama eksikler malum yani marcelo tosic çifti ile yakalan fabri ile perçinlenen defans hattı şuan olsa idi takımda dominasyon takımı olurdun tek defo bu.

Gs'de Fb'de biliyor vodafone'da kaybedeceğini en ölü hali bu takım yeter onlara.

Alıntıları Göster

Çoğu skora aldandı. Ses etme ürkütmeyelim ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Uçan kaçan uzay takımı fb kendi evinde tam da uçarken ne hikmet 9 kişi yenemedi bu hatayı. Ulan konuştuk sıra kendilerini dibe sokuyorlar ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

@vc1903

Hocam sagol sen aklima getirmesen forum destege bile yazmadim dun bahsettigim konuyu. Yazdim gunduz kaldirilmistir dediler. Ama kaldirin yazmadim, herkes GS li adminlerden sikayetci nefretle ceza vermeye calisiyorlar kulagini cekin vs yazdim. Su yorumumu okuyun 120 gunluk bir olay var diyorsaniz daha da bisey demiyorum yazdim, diger konulara yorum yapmadan direk kaldirilmistir dedi gecti cevap veren her kimse.

Sanirim forum adminleri de Gs adminleriyle olan sorunlarin farkindalar.

Dedim hocam. Kurallar değişti. Çok ağır hakaret tahrik olmadıktan sonra serbest her şey.

Sen niye de gitme oraya. Gerek yok ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• coobain kullanıcısına yanıt
    Zuhahaha dediğin takım size evinizde bi kişi eksik 4 attı ayrıca lider şuanda ve biz bunlara rağmen eleştiriyoruz söyleniyoruz eksikleri konuşuyoruz sizin gibi bi galibiyetle şampiyonuz deyip bi mağlubiyetle karbonat erol istifa demiyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 10 Ocak 2021; 23:35:18 >
  • Şu abunun son dakika şutu girse ne olurdu be ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• https://beinsports.com.tr/haber/tartismali-pozisyonlara-deniz-coban-yorumu-53

Hokom hokom hokom diye öldü bittiler maç süresinde.

Alın izleyin biraz futbol bilgisine sahip olun.

Ofsayt nedir, nasıl olur vs ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Kendin izledin mi tamamını 2 penaltısı verilmemiş hatayın diyor görüşünü attığın kişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ersine iki top geldi, ikisi de gol oldu. Ama bence iki golde de ersinin yapabileceği bir şey yok. İlkinde rosierden sekmiş, ikincisi beceriksiz iki stoper yüzünden çok rahat bir vuruşla yapılmış goller.
    Rosier çok agresif oynadı. Bi kere bu her topa kayması net sorun çıkaracak bize. Umarım maç 4-0ken falan çıkarır.
    Stoperler hakkında konuşmak istemiyorum. Ayağı kötü falan hikaye, bunlarda ayak yok. Yanındaki adama pas atmaktan aciz ikisi de. Vida'ya biri welintondan diğeri atibadandı sanırsam iki tane yavaş top geldi. Bizim beyefendi topa koşup rastgele vuracağına bakınıyor topa, yavaşça hareketleniyor.
    Nsakala; bugün ekstra kötüydü. Orta açmayı bilmiyo tamam da bugün savunma anlamında da hiçbir şey yapamadı. Bi topu ceza sahası çizgisinden kaptı galiba. Onun dışında 0
    Atiba, ilk yarı larine servisi dışında sırf zarardı. Çok severim ama yok olmuyor. 5 6 maçtır aşırı formsuz.
    Josef, çok pas hatası yaptı. Normalde yapmadığı kadar
    Necip; bence çıkana kadar orta sahayı toplaryana adamdı. İlk yarının sonundaki hatalı pası dışında kusursuz oynadı.
    Zaten o çıkınca orta saha düştü hiç atak yapamadık.
    Ghezzal; ben hala maç içinde çok top kaybı yaptığını düşünüyorum. Ama adamın varlığı gol attırıyo bizimkilere. O yüzden bir şey demeyeceğim asla. 90dakika kalması lazım sahada. Duran toplar o olmadan çok etkisiz.
    Larin ve abu'yu beğendim. Larin gol dışında pek gözükmedi gibiyse de çok koştu, ilk yarı sağlam bastı.
    Abu da çok top tuttu, çok zorladı.

Her şeye rağmen oyun güzeldi bence. Hatay çok koştu, mücadele etti, efor harcadı.
    Yine de bu maçı kazanmalıydık. Üst sıralardaki her takıma puan vereceksek işimiz yaş

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Dedim hocam. Kurallar değişti. Çok ağır hakaret tahrik olmadıktan sonra serbest her şey.

Sen niye de gitme oraya. Gerek yok  

Alıntıları Göster

Zatan 40 yilda bir yaziyordum artik hic yazmam. Genelde diger takimlari avrupa maclarini bile ben burada yorumluyorum seviyorum bizim konuyu.

Sumidica meselesine gelince eski rumen hoca ve futbolculari vizyonluydu yeni nesil cok tirt o yuzden 90 lardaki basarilari mumla ariyorlar. Razvan Lucescu PAOK u 35 yil sonra sampiyon yapti CL ye girecekti adam 2 kurus para icin arbistana gitti lan genc hocasin once kariyer yap. Oyle buyuk liglerde olmasa da Turkiye-Portekiz Rusya seviyesinde oynayabilecek cok oyuncu da o sekilde arap yarimadasinda takiliyor. Sumidica iste para icin kariyerini patlatti ulan ne guzel takim kurmussun vs bitir seneyi insan gibi anlasamiyorsan yine git belki avrupa kupalarina katilcan cok zor olsa da belki sampiyon olcan vs.

100 tane mac izlemisimdir canli Romanya da pasolig fln yok ya giriyoruz tr gibi degil, korona olaylarina kadar milli mac, avrupa, lig derbi hepsini izledim. Baya kalite dusuk yani TR ligi herseye ragmen gelismis bir lig sert teknigi var. Rumenlerin ziplayip oynayabilecegi fena para kazanmayacagi, avrupa kupalarinda oynayabilecegi bir lig tercih ediyorlar.

Su Alibec var ya mesela, owwww ne buyuk yildizdi bir gorseniz Astra ile 2 sene West hami elediler ustuste gokhan tore li bilicli, Sumidica vardi birinde. FCSB (Steaua Bukres gercegi 3.ligde aslinda uzun hikaye) ye gitti sonra tekrar astra milli takim vs. Bakin Kayserinin bile gozu kapali 11 oyuncusu olamiyor Sapunaru Latovlevici Maxim Stancu buyuk yildizlardi TR liginde 4 buyuklerde oynayamazlar.

Neyse uzattim da, yetenek var hoca ya da oyuncu olarak ama islemiyorlar. Budescu diye bir super yildiz var mesela TR liginde 45 dakika oynayamaz sisko patates kosamiyor.

• Neyse canın sağ olsun Beşiktaşım. Artık telafiyi haftaya yaparız inşallah
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt

hadi mahallene biz gelip sizi tahrik ediyor muyuz? başkasının şeyiyle şeye girmeyin yenseydiniz bizi hazır 10 kişiydik⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bu malum kişiler niye dadanmış gene konumuza, hayır her şeyde niye burada alıyorlar soluğu ona anlam veremiyorum ben !! Şu bitik halimizle kardeş yaptık gene bunları ondan mı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

Bu mesaj silindi.

Takım 18.’likten liderliğe kadar çıkmış.Medya’da bir tane adam bile kalmadı beşiktaş kümeye oynar demeyen.O takım çıktı “real madrid ayarında takım oldu”denen feneri deplasmanda 10 kişiyle yendi,son şampiyonu yendi,yapılması türkiyede güç seriler yaptı lider oldu.Oraya lider yazılmayacak da ne yazılacak:)

Kompleksi olan sizsiniz.Çünkü sizin takımınız böyle bir konuma düşse muhtemelen 2 sezon toparlanamazdı(bkz:Fb).Biz 2 ayda toparlandık.Şuan lideriz ve muhtemelen lig sonuna kadar ligin tepesinde dolanacağız.

• Boupendza’nın hakemi aldatmaya yönelik 4 tane hareketi var.Kartı olmasına rağmen atılmadı.Sergen haklı.

• 
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.