Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüzde yüz doğru tespitleriniz bence.
    Artı olarak ara transferde ilk işimiz kaleci almak olmalı maalesef hatayın yedek kalecisi bile bizim her iki kalecimizden iyi.
  • Blackkk kullanıcısına yanıt
    Maalesef kaleci durumu da Sergen Hoca inadı.
    Gerçi yabancı durumu ve maliyet yüzünden Volkan Babacan ihtimali aklıma gelince irkiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Gs vasat oynayacak gör bak.Sonra gene transfer transfer diye bağıracaklar.

Beşiktaş iç sahada baya iyi kadıköydeki fener galibiyetinden sonra ligde korkulan bir takım oldu.

Ama eksikler malum yani marcelo tosic çifti ile yakalan fabri ile perçinlenen defans hattı şuan olsa idi takımda dominasyon takımı olurdun tek defo bu.

Gs'de Fb'de biliyor vodafone'da kaybedeceğini en ölü hali bu takım yeter onlara.

Alıntıları Göster

Tabi canım. İçeride 11 tane kazma olsa da yeniyoruz onları bir şekilde. Geçen sene diaby umut falan. Hoca avcı ıjsdıada.

• Son dakikalarda Larin'in yaptığı penaltı ayrıca. Yazalım her şeye rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Yüzde yüz doğru tespitleriniz bence.
    Artı olarak ara transferde ilk işimiz kaleci almak olmalı maalesef hatayın yedek kalecisi bile bizim her iki kalecimizden iyi.

hatayın kalecisi as değil yedek ve ersinden bence çok daha kötü bir kaleci hatay beşiktaş gibi riskleri alıp tamamen ofansif oynasa skor 2-6 filan olurdu.

• gogo316 kullanıcısına yanıt
    Volkan Babacan konusunda bende endişeliyim Allah korusun diyorum.

Ama öyle yada böyle ortalama bi kaleciye bile razıyım ya uçup kaçmasına gerek yok yenicek olanı yesin tutulacak olanı tutsun yeter.
    Bugün 1-0 öne geçtikten sonra 10 dakika yemesek belki 2 yi 3 ü bulup çözüceğimiz maç ne hale geldi.
  • haftaya yener geçeriz Allahın izniyle zorlanmadan,bugün iyi oynadık ama kaleci yüzünden 2 puan bıraktık,olur arada böyle şeyler..

• Ersin ve Utku nun kalede güven veren bir duruşu yok maalesef. Tecrübeli orta ayarda bir kalecimiz bile olsaydı şu maçta ilk golü yemezdi.

Yönetimin acilen bir kaleci alması lazım.

• quote:

Volkan Babacan konusunda bende endişeliyim Allah korusun diyorum.

Ama öyle yada böyle ortalama bi kaleciye bile razıyım ya uçup kaçmasına gerek yok yenicek olanı yesin tutulacak olanı tutsun yeter.
    Bugün 1-0 öne geçtikten sonra 10 dakika yemesek belki 2 yi 3 ü bulup çözüceğimiz maç ne hale geldi.

Fabri fulhamdan geri kiralansa iyi olurdu.Zaten oynamıyorda orda ekonomik olarak en makulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 10 Ocak 2021; 22:24:52 >
  • Ya hocam mevzu da bu zaten hatayın yedek kalecisi ile beşiktaşın birinci kalecisini kıyaslıyoruz bu bile sıkıntının boyutunu gösteriyo şu yediği ilk golü dün ki gençlerbirliği kalecisi bile yermiydi bilmiyorum.

Bişey olmuyorsa ısrar etmemek lazım bende isterim altyapıdan gencecik aslan gibi çocuk çıksın bizim kaleyi alsın hem maliyetten hem de yabancı kontejyanından yırtalım ama olmuyo takım zarar görüyo daha da görecek gibi.
  • quote:

Ya hocam mevzu da bu zaten hatayın yedek kalecisi ile beşiktaşın birinci kalecisini kıyaslıyoruz bu bile sıkıntının boyutunu gösteriyo şu yediği ilk golü dün ki gençlerbirliği kalecisi bile yermiydi bilmiyorum.

Bişey olmuyorsa ısrar etmemek lazım bende isterim altyapıdan gencecik aslan gibi çocuk çıksın bizim kaleyi alsın hem maliyetten hem de yabancı kontejyanından yırtalım ama olmuyo takım zarar görüyo daha da görecek gibi.

Dünkü gençlerbirliği kalecisi ayrı mevzu o direk golü yemeye çalışıyor çabalıyor.Bu kaleciler ise kalecilik yapmaya çalışıyor ama yetenek fakiri.

• orox kullanıcısına yanıt
    Başkan biz napacağız bu adamla ya...
  • Welintonun cezalı olmasıda bence bizim lehimize olacak gibi Diagne gibi Arif Erdem in Afrika versiyonu varken penaltı yaptırması yüksek olasılık olurdu
  • olum golde rosier adamın kolunun altına çelmiş topu kurtarıyomuş yoksa, bi bakın bi zahmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weliton nasıl stoper anlamıyorum hangi stoper ceza sahasında öyle müdehalede bulunur anlamıyorum orada adama kaleye şut çekitrmessin müdehalede bulunuyo adam çalımlayamasa zaten penaltı olurdu rezil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Mensah oldu mu kızıyoruz olmadığı vakit arıyoruz.

Şu maçta iş yapardı yine.

Hoca dedik niye nkodou ozi girmiyor. Al dedi soktu oyuna sonuç ortada.

Tek kale top oynarken orta sahayı rahat geçti adamlar.

2-2 dakika 60'da Ozi'yi alıp al bu maçın kilidini aç demek haksızlık değil mi ?

Ozi'nin verkaç yapacağı 2 adam var biri Abuş biri Ghezzal. E sen 1 tanesini aldın oyundan. Bu adam kimle paslaşacak? Arkaya adım kaçıralım desen 11 kişi defans yapıyor stoperler kaleci ile iç içe. Bu maça başlayıp 2-3 tane atıp senin savunma yapman gerekirken 1 puan dahi alamıyorduk.

Yanlış başladığımız maçtı yazdık ettik uyardık ama buraya yazmakla olmuyor tabii ki. 3 defansif orta saha ile çıktığımız maçların çoğunda puan bıraktık.

Başka hafta yine böyle çıkar yine bırakırız. Sene sonunda da Hatay maçından 3 puan şu maçtan 1 puan oradan 1 puan tüh şampiyon olacaktık diye sızlanırız ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece bu gol için demiyorum ben genel olarak konuşuyorum olacak adam kendini belli eder bakınca evet bundan olur dedirtir kendine rıdvan gibi ben ersinin maalesef olacak bu dedirttiğine pek şahit olmadım o ışığı vermiyo.

Ayrıca rosiere değip yön değiştirse de ortalama bi kaleci bile bence yemezdi o golü
  • Erzurumda -4 derece yarın fener ne yapacak acaba buzlu zeminde.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bu arada kaşla göz arasında dikkatten kaçtı ama transfer konusunda da kimsenin bir beklentisi olmasın. Basın toplantısında hocamız açık açık bir planımız yok dedi. Ne gidecekler, ne gelecekler falan belli değil yani. Artık gelecek olanların (eğer biri gelirse) faydalı olmasını bekleyeceğiz artık. Yoksa bir plan ya da program dahilinde yapılmıyormuş transferler. Hoca öyle söyledi.
  • Yıllar yılı bizim kadar kaleciden çeken yoktur herhalde.

Karius, Tolga, Utku, Ersin, Boyko, Güvenç, Cenk, McGregor, Hakan, Korcan, Runje, Ramazan, Göksel, Myhre, Fevzi, Asper, Kjaer, Shorunmu

FABRİ, CORDOBA, MRMIC, AUMANN, BAKO dışında elle tutulur yok ve ben bunları yazarken sürekli bir tanesinin yaptığı hata vs gözümün önüne geliyor ve şu an ağlıyorum.

Şifom 1.67 boyuyla yazmıştı kafa golünü. Ve malum dakika. Giden 2 puan. O moral ile diğer maçta da 2 puan kaybettik ve gs şampiyon oldu. 12 maçlık serinin sonuydu şu. Bu gol olmasa tarih farklı olurdu belki.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.