Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya Necip-Vida oynar büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Hadi kardeş anca kendini kandırırsın son Kadıköy maçından sonra size gereksiz bir ozguven gelmis size o maçı onca eksik ile oynayip ve başımızda bir td olmadığından aldiniz. Bir kere orta sahada uclumuzun hepsi hatta yedekleri bile sizde 11 oynar,Orta sahasi Arabistandan gelen josef ve 38 lik Atiba ile Necip olan takım imkansız şampiyon olamaz. Atan ve tutaninizda iyi değil. Objektif olmak gerekirse bir tek stoper hattiniz bizden tek üstün olduğunuz taraf, devre arası transferle vitesi artıracağız rakibimiz tek Gs olabilir o da yapılan transferlere bagli olarak

• Adamlar bir hafta kayserili, bir hafta ankaragüçlü, diğer hafta hataylı. Bukalemun gibi bu renkliler ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Ben genel olarak oynanan futboldan memnunum. Kaleci hata yapmasa başka şeyler konuşuyorduk şu an.

Zor deplasman adamlar yenilmiyor evlerinde. Birde hocaları yatın demiş ikinci yarı. Oynatmamak soğutmak için her şeyi yaptılar.

İlk yarı gibi kafa kafaya olsa yenerdik onlar da biliyor. Özellikle tembihlemiş. Uzun atın mupenzo koşsun demiş ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Beşiktaş'lı futbolcular Hatayspor'lu futbolcuları 2. yarı döve döve oyundan düşürdü belli ki devre arası Sergen taktik vermiş. Özellikle Boupendza'ya bam güm dalarak top oynatmadılar hakem de göz yumdu.

• ismail58000 kullanıcısına yanıt

Bahattin Şimşek sen misin?

• Adam olur da maçı kazanırız diye maç bitene kadar beklemiş ve maç biter bitmez sizi rakip olarak görmüyorum diye mesaj atıyor. :))

Her maçında %20 topla oynama oranı ile kimi rakip olarak görecekleri ortada. Ligin dibinden seç beğen al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Ocak 2021; 21:19:47 >
  • golde rosier topu sıyırtıyor, ersin'in tam boşluğuna yöneliyor top. dikkatli izleyin. kızamadım ersin'e onu izledikten sonra.

hocanın kendi mevkisinde oynayan yaratıcı orta sahalara önyargısı var. kariyerindeki vurdum duymazlığın acısını onlardan çıkarıyor, adamların hepsi necip gibi mücadele etsin istiyor sanki aynı mevkiymiş gibi. imzayı atar atmaz adem, şimdi hasic, ghezzal'ın oyundan ilk çıkan adam olması. tesadüf değil.

• Ya şimdi her şeyi geçtim de sadece 80. dakikada yere yatan adam tamı tamına 5 dakika kendisi yedi nasıl +5 veriliyor maç sonunda? FB GS maçlarında oyun durmuyor +8 +9 yapıştırılıyor. Madem böyle bir standart var bu maça en az 10 dakika uzatma verilmesi lazımdı.

• Yok ki memlekette düzgün gazeteci maçtan sonra çıksın "Hocam temaslı oyundan memnun kaldınız mı?" diye sorsun.

Gidip abuk subuk sorular sorarlar tesislerde rahat rahat çay kahve içebilmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Hadi kardeş anca kendini kandırırsın son Kadıköy maçından sonra size gereksiz bir ozguven gelmis size o maçı onca eksik ile oynayip ve başımızda bir td olmadığından aldiniz. Bir kere orta sahada uclumuzun hepsi hatta yedekleri bile sizde 11 oynar,Orta sahasi Arabistandan gelen josef ve 38 lik Atiba ile Necip olan takım imkansız şampiyon olamaz. Atan ve tutaninizda iyi değil. Objektif olmak gerekirse bir tek stoper hattiniz bizden tek üstün olduğunuz taraf, devre arası transferle vitesi artıracağız rakibimiz tek Gs olabilir o da yapılan transferlere bagli olarak

Atan iyi değilden sonrasını okumayın vakit kaybı.

• Hatay cok pis ters takim zor deplasman. Ikinci yarida full cekildiler gol bulamadik 1 2 sut var galibiyeti haketmedik macin hakki beraberlikti. Her maci kazanamayiz arada puan kayiplari olur. Derbi maclarinda hersey olabilir favori gormuyorum kimseyi acikcasi ins kazaniriz.

Hatayin ileri hatti tehlikeli bide Vida Wellington sari kart gormemek icin mudahale Tam yapamadi lar 2 yi biraz oyle yedik. Oguzhan Nkudu olumlu yansir demistim ama tersi oldu bisey vermediler. Gazzel 90 dk Tam hazir degil ondan cikmistir.degisikliklerle hem sertliggimiz gitti hem ofansimiz artmadi. Macin 1.saniyesinden kazanamayacagimizi hissettim sanki yenilgi bekliyorum 1 puan fena degil bu periyotta boyle mactan.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt

Evet gerekenler Kaleci-Stoper ve düzgün bir 10 Nr.....Adem kalıyor da ne oluyor..Adem ,Ozi vs bunların içine tüm futbol ilahlarının ruhu girse gene de dirilemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Aynen aynen. Josef 38 lik Atiba stoper Necip ile rahat bir galibiyet aldık. İçeri yine geleceksin nasıl olsa.

Geçen seneyi altıncı ondan önceki seneyi yedinci bitirmiş takım seyircisi ile diyaloğa giriyoruz. Cidden ötede zırvalayın. Yok mu sizin bölümünüz. Bu kadar ilgi çekmiyor mu yoksa.

1 puan alıyoruz diye kudurmaktan ne diyeceğinizi bilmiyorsunuz.

Futbol olarak arada kalite var değil mi ama. Sen de haklısın.

Sen boşver yat topun arkasına kapan. Yakışır ziraat ön elemeye dördüncü turdan başlayan takım seyircisine ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Herkes bir yana da sarı lacivert logolu adamın gelip buraya HOKOM demesi komik falan değil ha ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Baho sizi potaya soktu lan. İnsan bir aynaya bakar ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

golde rosier topu sıyırtıyor, ersin'in tam boşluğuna yöneliyor top. dikkatli izleyin. kızamadım ersin'e onu izledikten sonra.

hocanın kendi mevkisinde oynayan yaratıcı orta sahalara önyargısı var. kariyerindeki vurdum duymazlığın acısını onlardan çıkarıyor, adamların hepsi necip gibi mücadele etsin istiyor sanki aynı mevkiymiş gibi. imzayı atar atmaz adem, şimdi hasic, ghezzal'ın oyundan ilk çıkan adam olması. tesadüf değil.

Aykut kocaman sendromu diyoruz biz buna

• Sergen hoca kredin var tamam ama maç zaten duran toplara gitmiş, rakip kapanmış gömülü oynuyor. Neden Ghezzal çıkar kafayı yicem. Hasic neden oyuna girmezi geçtim. Nskala 90 dakika nası oynarı geçtim. Neden ayağı iyi olan, açtığı ortalarla net tehlike yaratan, gol atmaya attırmaya en yakın adamı çıkarırsın? Hatay’ın duran toplardaki zaafını görmeyecek kadar oyunu okuyamıyomuyuz hocam? Ghezzal çıkmasa maçı net almıştık. Hemen toparlanmalıyız. Umarım haftaya böyle 3 lü bir orta sahayla başlamassın Sergen Hoca.

• Kaleci konusunda beşiktaş kadar şanssız bir takım yok galatasaray fenerbahçe trabzonspor yıllarca hem oynayan hemde iyi kalecilere sahip oldular yaşım 35 cordoba hariç hiç bir zaman iyi bir kalecimiz olmadı ya vasat di yada vasatın altı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Beşiktaş'lı futbolcular Hatayspor'lu futbolcuları 2. yarı döve döve oyundan düşürdü belli ki devre arası Sergen taktik vermiş. Özellikle Boupendza'ya bam güm dalarak top oynatmadılar hakem de göz yumdu.

Anadolu takımlarına genelde bu tarz dayak atıyoruz zaten.

Sen de almıştın nasibini. Yakaladığın vakit acımayacaksın.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Bugün de şampiyonlukta renklilerin rakibi olamamışız beyler çok üzgünüm ağlama seansı yapalım hadi

• 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.