Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aydinölü

Bu mesaj silindi.

Ötede kudur  

• Kötü kaleciler hep böyle yumurtluyor. Karius da kötü kaleciydi, yumurtlayıp duruyordu.

• Raşit-Ozi'yi bir arada görmek haram! Yahu Raşit şu maçta en son alınacak adam. 2 asist yapmış öyle yada böyle. Sahada Raşit dışında çıkacak en az 2 adam var.

Larin solda etkili kalsın işte orada.

Mesela Atiba-Necip'i oyundan çıkart yerlerine Hasic-Ozi'yi al. 4-4-2 ye dön. Ne bilim hücum etmek istiyorsan Nskala-Rıdvan değişikliği yap.

Deplasmanda daha kaç gol atılır? 2 gol atmışız ama yetmiyor. Çünkü çok basit goller yiyoruz. Kayseri maçında bir şut tuttu diye Ersin'i neredeyse dünyanın en iyi kalecisi ilan ettiler. Allah aşkına ilk gol o şekil yenir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Soralım bakalım ne diyecek :)

Bu tarz rakiplere 3 atar geriye çekilir beklersin bu adamların normal gelişen bir atakla gol atması imkansız. Ozi ne yapsın? 30 dakika kalmış maç 2-2 olmuş rakibe özgüven gelmiş. Nkodou ne yapsın zaten kapanmış adamlar 2-2 verdiği özgüvenle. 1 puana yatacaklar tabii ki.

Eğer Başakşehir maçına 3 defansif orta saha ile çıkmış olsaydık Sergen Hoca çoktan istifa etmişti zaten. O maçlarda Mensah oynadı da 3 puanları aldık.

Şampiyonlar Ligi'nde ne yapacağız acaba 10 defans ile mi çıkıcaz?

Alıntıları Göster

BJK nickli üye özelinde demiyorum, o artniyetli birisi değil ona inanıyorum ama şu diğer biatçılar var ya hani eleştirilemez diyen tayfa.

Onlardan uzak dur başkan. Bırak onları kendi hallerine. Bugün senden benden daha çok sövmediyseler N'Skala ve Welinton'a, ben başka bir şey bilmiyorum...

• Hoca niye Hasic’i sokmuyorsun? 2 şut çekse sana maç kazandırır. Artık art niyet aramaya başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil ihtiyaç kale değil bence yani gördük , daha acil gerekli yerler var. Para olsa ve umut veren transfer Ekibi olsa kaleci getirsinler derdim ama yok işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok bu maç gs maçından daha çetin geçeceği beliydi artık haftaya mutlaka yenmemiz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Beşiktaş taraftarının kendi kadrosunu gördüğü halde bize Anadolu takımı demesi? Cok ironik degilmi? Bjk takımı toplama anadolu takımı gibi olmuş aboubakar hariç hic birini büyük takım topçusu olarak göremiyorum bu ligde lider olmanızın sebebi teknik direktör farkidir. Nasıl sumudicali Antep 3.siradaysa nasıl geçen sene ilk yarıyı Rızali Sivasspor lider kapatmışsa Bjk yide öyle görüyorum. Yani sizi rakibimiz olarak göremiyorum Sonradan dusese gececeksiniz.

Sizin rakibiniz biz değiliz zaten. Sizin rakipleriniz Hatay, Sivas, Konya gibi takımlar.... 

• 1 puan alıyoruz ona bile kuduruyor adamlar çekemiyor.

Oynanan futbol ortada çünkü. Ağırlarına gidiyor.  

Çekindiğim maçtı. Forvet adamları formda çünkü. İyi de başladık ama kaleci bozması sağ olsun batırdı maçı.

Bu hafta rahatım artık. Buyursun gelsin malum takım  

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Acaba Sergen Hoca Oğuzhan ile başlasa , böyle sonradan girdiği gibi kötü mü olurdu yoksa 2 hafta gibi iyi mi?

Valla ne olursa olsun devre arası bence en acil transfer kaleci pozisyonuna yapılmalı. Tamam genç , hata yapacaktır ama 2-3 maçta bir hata yapınca yansıması kötü oluyor. Ayrıca kaleci pozisyonun çok önemli bir yer, diğer saha içi pozisyonları gibi değil, tamamen yalnızsın oyunda.

@TheCaliph_

Sadece kaleci olsa yine iyi stoper ve bek problemide işin içine gerince geriye top değil bomba düşmüş oluyor.Bu şekilde de ileriye atak zor oluyor.

Kale ve stoper sorunu var bariz.

Orta saha ve kanat gene iyi bitiricilikte yer yer problem oluyorda göze batan kaleci ve defans sorunları.

• Beyler bu hatay ligin en zor deplasmanı yazın bunu kenarı izleyin 2. Yarı çok can yakar bunlar..

Çok tehlikeli takım hatay 3 de üç atletik oyuncusu var hatayın ve direkt hucum yapıyor.. bu tarz takımlar ligde pek yok.

Rahat olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Hoca niye Hasic’i sokmuyorsun? 2 şut çekse sana maç kazandırır. Artık art niyet aramaya başladım.
    Boyd'a yer açmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydinölü kullanıcısına yanıt

Bu tip seviyesiz mesajlarından sonra bir daha gelirsin buraya dikkat et. Başka yerlerde ağlaman gerekecek artık  

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Acaba Sergen Hoca Oğuzhan ile başlasa , böyle sonradan girdiği gibi kötü mü olurdu yoksa 2 hafta gibi iyi mi?

Valla ne olursa olsun devre arası bence en acil transfer kaleci pozisyonuna yapılmalı. Tamam genç , hata yapacaktır ama 2-3 maçta bir hata yapınca yansıması kötü oluyor. Ayrıca kaleci pozisyonun çok önemli bir yer, diğer saha içi pozisyonları gibi değil, tamamen yalnızsın oyunda.

@TheCaliph_

İlk golü hızlı attık 5 dakika tutsak belki de gol yemeden bitecekti maç rakip sadece uzun top ile gol atabilen türde bir rakip bile bile lades dedik yine. Kaleci şart ama bütçe kısıtlı.

GS maçını gram önemsemiyorum tek isteğim kavga gürültü çıkmasın diğer maçları etkileyecek kartlar ve sakatlıklar yaşamayalım. Bu maçtan gelecek 3 puan çok daha önemliydi bence. Derbi kazanan değil diğer maçları kazanan 1.oluyor genelde.

• pburak1903 kullanıcısına yanıt

Sadece renkliler değil..takıma ,hocaya alenen küfür eden GRİ BEYAZ lılar da dolmuş...ADMİN nerede maç gecesi yoksa ne zaman iş yapacak..alenen küfür var mesajlar hala duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler bu hatay ligin en zor deplasmanı yazın bunu kenarı izleyin 2. Yarı çok can yakar bunlar..

Çok tehlikeli takım hatay 3 de üç atletik oyuncusu var hatayın ve direkt hucum yapıyor.. bu tarz takımlar ligde pek yok.

Rahat olun.

Buna rağmen ikinci yarı galibiyeti kaçırdık. Ersin'e top gelmedi. Kalecileri 2-3 top çıkardı ikinci yarı. Bizim kazmaya gelince yumurtluyor gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler bu hatay ligin en zor deplasmanı yazın bunu kenarı izleyin 2. Yarı çok can yakar bunlar..

Rahat olun.

Ya ne zor deplasmanı. Top oynadığı yok adamların. Bireysel hatalarla gol yedik. Ne anlatıyorsunuz. Hocanın seçimleri takımı yaktı. Bu kadar basit. Abdullah Avcı'nın Trabzonspor'u şurdan 3 puan aldı. Basmakalıp ifadelerden kurtulun artık yok Hatay deplasmanı falan zormuş. Gören de sanır ki Stamford Bridge'de Chelsea'ye karşı oynuyoruz. Adamlar ikinci yarı paso yattı. Bu mu zorlu deplasman?

• Transfer-Rosier-Montero-Vida-Ridvan-Josef-Mensah(Ozzy)-Talisca-Ghezzal-Larin-Aboubakar

• geçen maç gol atınca hasic bizi zora soktu demişti, bu maçta da oyuna almıyor. ödün kopuyor hoca iyi oynar da boydcuğuna kavuşamazsın diye ödün kopuyor.

sevenine saygım sonsuz fakat sergen yalçın benim için öldü. göz göre göre bi futbolcuya bu kadar mobbing uygulanmaz. yemin ediyorum midemi bulandırdı bugün, yazıklar olsun.

• Galibiyet golü için yedekte oyuncun var mı var hasic girdi faydalı olmadı mı zaten göndermek istiyorsunuz bahane olur ama girip yine 1 tane daha atarsa hem bir oyuncu kazanmış olacan hem takım derbi öncesi moralli olacak, derbi öncesi olan maçlar her zaman derbiden daha önemli olur Beşiktaş sanki maçı istemiyor gibi oynadı 2. Yarı almak için hiçbir şey yapmadık hatta hala bireysel hatalara devam ediyordu oyuncular bu takım böyle şampiyon olamaz olamaz böyle defans böyle kaleci mi olur kendini ispat etmek isteyen bir çocuk var neden 10 dakika da olsa oyuna alınmadı

• 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.