Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

YANIYOOOR YANIYOOOOOOR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ligde görülen sarı kartlar kupayı etkilemiyormuş. Kural güzel ama stoper tandemi çok fena sıkıntı çekecek.
    Hatay maçında oynasalar bi hal, oynamasalar bi hal :/
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Balon 10. haftada patladı haberi yok ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 4 yedikten sonra kendilerine gelemediler hala. Konyanın gsye yaptığını Alanya bunlara yapacak yarın.

Çayımı çiğdemimi alıp keyifle izleyeceğim ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 6 tane gol atıp 6 tane net kaçırdık. Özet 3 dakika. Araplarına da zoruna gitti herhalde.

https://beinsports.com.tr/haber/besiktas-caykur-rizespor-6

• Sergen Yalçın: "Mandzukic ile ilgileniyoruz. Şartlar bize uyarsa olabilir."

• https://beinsports.com.tr/haber/bu-ortami-en-son-sampiyonluk-senesinde-yasadim

İşte bu çok önemli. ARKADAŞLIK. Kolej havası.

Sene sanki 15-16 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sergen Yalçın: Evet, Mandzukic'le ilgileniyoruz. Şartlar bize uyarsa olabilir.

hoca da onayladı. bu iş büyük ihtimalle olacak gibi.

• Boyd tekrar kadroya alınacak, Hasic kiralık verilecek haberleri var. 10 tane kazma Boyd 1 tane Hasic etmez. Ne Boyd’u kendi elimizle takımı batırmak istiyoruz. Boyd Beşiktaş A2 takımında bile formayı göremeyecek topçu. Böyle bir hatayı kimse affetmez hoca oyuna gelmesin.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Sadece golleri vermisler :D Spiker sadece Larin diyor ozette.

• Takımdaki arkadaşlık muazzam. Yedek kalanı da küsmüyor. Sergen Yalçın müthiş şaşırttın beni reyiz. Avcı'yı savunuyordum ben bir ara senin yerine. Allah beni kahretsin gerçekten.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

En çok şuna seviniyorum; Biz böyle kazandıkça, malum takım ve diğer takım taraftarları birlik beraberlik içine giriyorlar ya, bayılıyorum yemin ediyorum. İki düşmanı dost eyliyoruz. Harika bir duygu ya.

Hayal dünyan bayağı genişmiş.

• Matematikten anlasalardı , geçen sene şampiyon oluyoruz derken bir anda 6.ve 7.olmazlardı

• sat adem'i yerine adam alma, hasic oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Edit: Kartalıııııım

Değil kartalımmmm olacak ne aslanımıııı

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Stoper şart bu takıma Welington la olmaz bu iş çok ağlarız ilerde söyliyim Bi Stoper Bi Forvet gerekirse bi sağ bekte bakılabilir alternatif roiser e bi şey olduğunda rahatlıkla çıkabilecek biri

• Abuş biraz daha günün de olsa yeni bir lig rekoru gelirdi bugün yalnız skor anlamında.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Takımdaki arkadaşlık muazzam. Yedek kalanı da küsmüyor. Sergen Yalçın müthiş şaşırttın beni reyiz. Avcı'yı savunuyordum ben bir ara senin yerine. Allah beni kahretsin gerçekten.

Avcı gelmeden önce 3 seçenek vardı. Avcı, Sergen, Guti. Ben Guticiydim, anketlerde %10 falan alıyordu hep ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Hayal dünyan bayağı genişmiş.

Alıntıları Göster

Neden ? kendi forumunda, kendi arkadaşların ''GS bunlara nasıl olsa çakacak'' yazıyor. Bu ne demek oluyor ? Yalan mı söylüyoruz ? Biz ne zaman iyi gitsek, malum takım ile kanka oluyorsunuz, ya da malum takımdan medet umuyorsunuz. Aynısı malum takımın içinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 6 Ocak 2021; 21:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Boyd tekrar kadroya alınacak, Hasic kiralık verilecek haberleri var. 10 tane kazma Boyd 1 tane Hasic etmez. Ne Boyd’u kendi elimizle takımı batırmak istiyoruz. Boyd Beşiktaş A2 takımında bile formayı göremeyecek topçu. Böyle bir hatayı kimse affetmez hoca oyuna gelmesin.

Gerek yok. Hasic kalsın böyle devam. Boyd nedir yahu. Keşke 3 5 bir şey koparabilsek. Rezil adam. Gördüğüm vakit cinlerim tepeme çıkıyor.

• mehmehcik_71 kullanıcısına yanıt

Joker Necip ve Montero ne güne duruyorlar..artık gerçek bir takım olduk..herkes birbirine kenetlenir..gene başarırlar

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.